• Zboží bylo doručeno na prodejnu poškozené a roztrhané. Paní prodávající se neobtěžovala to zkontrolovat.

Produkty možná dobré, ale doručení a přístup příšerné.

• Nebylo mi zasláno vše objednané a předem zaplacené!

Nelze platit kartou - nezajímavé.

• barvy super, ikdyž značka wilton je lepší
    • objednala jsem si plnící sáček , který po dvou použitích letěl do koše.. se vzorem smajlíků které už při prvním použití se obtiskli na mou dlaň, při druhém použití sáček praskl a vytekla mi nápln na celý dort, takže za mě šunt sorry
    • Po sedmi pracovních dnech od zaplacení mne nikdo nekontaktoval, zboží nebylo k vyzvednutí ani jsem nebyla informována o jeho dostupnosti. V době objednání bylo vše skladem.

• Jediná výhoda je ze zboží bylo zabaleno hezky a bezpečně
    • Naprostá neochota řešit problémy
    • Komunikace level 0
    • Arogantní chování
    • Navrh jak problém vyřešit jsem musela říct já
    • Už nikdy víc

Ani tu půl hvězdičku si nezaslouží tento obchod

• oba produkty již byly rozbalené
    • Jediný obchod, kde velkoodběratele mají až na druhém místě!!!

• Sortiment skladem
    • Objednavky pres eshop trvaji dlouho
    • Maly sortiment na eshopu
    • Pri vetsim odberu nutna objednavka predem
    • Protivna prodavacka
    • Dlouhe cekani na krame
    • Ceny
    • Krabice nutno vyzvednout osobne

Do obchodu v Praze jsem chodila docela casto. Kdyz jsem potrebovala vetsi odber, bylo nutno se registrovat a udelat objednavku. Mnoho sortimentu se na eshopu objednat neda. Objednavku jsem zaplatila predem, na druhy den mi prislo potvrzeni k vyzvednuti. Bohuzel jsem na obchode nejenze nemela kompletni objednavku, ale i pri platbe predem jsem musela stat frontu. Prodavacka je protivna, neprijemna a drza. Pohybuje se snecim tempem a dava velmi najevo to, ze ji obtezujete.
    Po ctvrt hodine, kdy nemela ani ona a ani nikdo jiny na obchode cas mi dozkopletovat objednavku, jsem to vzdala a veci zakoupila jinde.
    Nasledne jsem hledala reklamacni rad, vzhledem k tomu, ze nebyli schopni mi dodat zboti vcas a zjistila, ze v podminkach maji nejen napsano, ze mi propadnou penize, ale i to, ze primo v obchodnich podminkach maji zminku, ze se neridi zadnym etickym kodexem ci slusnym chovanim.
    Na stiznost mi ani neodepsali. Proc by meli, kdyz si svoji neochotu a vulgaritu daji primo do podminek.
    V obchode uz nenakoupim, momentalne resim zruseni uctu a smazani mych osobnich udaju, jak jsem zazadala emailem, na ktery mi opet nikdo nereagoval. A tak to resim pres prislusne urady.
    Nikdy vic zde nenakoupim.

Jediný e-shop, kde jsou znevýhodnění velkoodběratelé. Jako velkoodběratel mate dodací lhůtu v průměru o tři dny delší než maloodběratelé. Časté výpadky na e-shopu.

Zřejmě jim nefungují objednávky, nebo objednávku obchod zrušil. Po mém objednání, již žádná další komunikace, ani pokyn k platbě nezaslán, zkrátka nic.

děkujeme za hodnocení.
    Zákaznice zvolila platbu rychlý online převod přes internetové bankovnictví,kde bankovní služba Pay neposlala platební údaje a nemohlo tak dojít k dokončení objednávky,která se následně nemohla přenést do našeho systému jako dokončená.Zákaznici jsme poslali nové platební údaje a vše se vyřešilo pro spokojenost zákazníka.

Tým Dortisimo s.r.o.

Stále ty stejné nepříjemné neochotné prodavačky, příště si zboží nechám poslat poštou.

• potřebovala jsem mimořádně dodat do druhého dne. Oficiálně je nutno objednat do 12.00 což jsem nestihla a proto se domluvila přímo s paní v obchodě jestli by nám nevzali objednávku mimořádně 12,30 - po dohodě s expedicí bylo přislíbeno. Druhý den jsem kontrolovala, zda zboží odešlo a NEODEŠLO a ani nás neinformovali, že slíbený termín dodání nestihnou.

Už jsme se domluvili s jiným dodavatelem, který slíbil i lepší cenu. Jsme firma a naše objednávky jsou v řádu tisíců 5x - 6x ročně

• Změnili dopravce a jistota včasného doručení už neplatí ,pro mě ztratili spolehlivost.

• Velky vyber

Dlha dodacia doba, v nedelu objednane a dorucene v stvrtok... odkedy nedorucuje DPD tak je to katastrofa... baliky chodia neskoro, a vzdy je nieco rozbite aj napriek tej kope baliaceho bordelu v krabici...

• možnost osobního odběru jen jeden den v týdnu

Bohužel mi zaměnili zboží v objednávce, místo modré barvy jsem dostala lepidlo, což jsem zjistila, až když jsem barvu potřebovala použít a otevřela tubu.. Chtělo by to věnovat objednávkám více pečlivosti, celkem jsem si objednala pouze tři produkty.

• Pan mi osobne telefonoval, pretoze nemali na sklade dostatocny pocet kusov tovaru, co som objednala. Dohovor bol rychly, vecny a uspesny. Velmi som to kvitovala
    • Tovar som podla potvrdzujuceho emailu objednala 29.11. Dnes je 10 decembra a tovar stale nedorazil. Pisala som email, aby mi napisali aspon cislo baliku, ze sa pokusim spojit s postou, ale na tento email mi neodpovedali. Ako vrchol povazujem fakt, ze ma ziadaju, aby som tovar posudila. No aj by som ho...keby som mala aky....

Podla pociatocneho zaujmu o zo strany predajcu som bola nadsena s ich pritupom k zakaznikovi...potom sa niekde nieco pokazilo a ja stale dufam, ze sa to nejako vysvetli.......

• Ani opetovna snaha o zapaleni fontanky na hrajici kvetine se nezdarila, zrovna na narozeninovem dortu to bylo velke zklamani.

• Zboží poškozené , na zboží vaše ceny s prodeji ve vašich prodejnách , špatně se to odlepuje , my zboží prodávam se dal , kolikrát bez českého popisu !

Reakce obchodu Dortisimo.cz

děkujeme za hodnocení a Váš nákup.

Dortisimo.cz

Dvě položky v balíku chyběly,ale byly naúčtovány.

Reakce obchodu Dortisimo.cz

při kontrole skladu bylo zjištěno že nám položky ve skladu sedí, ale i přesto jsme Vám zaslali peníze zpět za uvedené zboží.

Děkujeme za nákup a hodnocení

Tomáš Nývlt
    Dortisimo.cz