Ačkoliv jsem jasně zadal že si nepřeji dostat dotazník Stejně mi ho poslali a na zboží stále čekám.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní recenzi. Vaši objednávku jsme prověřili a z našich záznamů vyplývá, že jste během procesu zadávání objednávky zaškrtnul políčko souhlasu se zasláním dotazníku. Toto zaškrtnutí automaticky aktivuje náš systém k zaslání dotazníku po doručení objednávky. Co se týče dodací lhůty, Vaše objednávka obsahovala také položku, u které standardně uvádíme dodání do 6 pracovních dnů. S ohledem na to, že jste objednal zboží 25.3. a mezi tím byly dva velikonoční svátky, bylo Vaše zboží doručeno 4.4. Dodací lhůtu jsme tedy dodrželi, proto nás Vaše hodnocení mrzí. Pěkný den, Magda.

• Obchod obratem odeslal velmi hezké a laciné šaty. Bohužel jsou vyrobené v Bangladéši. To nepovažuji za udržitelnou strategii či jak to fa DobrýTextil inzeruje na svých stránkách.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se Vám líbí design a cena šatů, které jste u nás zakoupila. V Dobrém Textilu se snažíme prioritizovat udržitelnost a etickou výrobu v našem dodavatelském řetězci. Upřednostňujeme produkty od dodavatelů, kteří se s námi dělí o tyto hodnoty a společně usilujeme o minimalizaci dopadu na životní prostředí. Nicméně určitá část našeho sortimentu je stále vyráběna tradičními metodami, které nemusí vždy plně odpovídat nejvyšším standardům udržitelnosti. Tento krok je někdy nezbytný z důvodu zachování široké nabídky produktů za dostupné ceny pro naše zákazníky, ale i z těchto produktů se snažíme vybírat s maximálním ohledem na kvalitu a zodpovědnost. Neustále pracujeme na tom, abychom zvýšili podíl udržitelně vyrobených produktů v naší nabídce a zároveň udrželi rozmanitost a přístupnost našich produktů pro všechny. Pěkný den, Magda.

S obchodem nemám problém, vše šlo rychle a hladce.
    A zboží, respektive barvy, absolutně neodpovídaly fotkám na netu, které jsem si objednala. Ani jsem trička nerozbalovala, rozdíl v barvách byl markantní.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení rychlého dodání. Mrzí nás, že jste nebyla spokojená s barvami triček. Co se týká barevné odchylky, tak zde hodně záleží na nastavení a typu zobrazovacího zařízení. Černá, bílá a červená bude jistě souhlasit, horší je to pak s jasně modrou a tyrkysovou. Fotky přebíráme od výrobce, který se v maximální míře snaží zachovat barevnou věrnost, ale u některých barev je to bohužel složitější a z principu nemohou být zobrazeny naprosto stejně věrně na všech zařízeních.
    Pokud se Vám trička nelíbí, klidně nám je zašlete zpět a obratem Vám vrátíme peníze. Využít můžete vrácení zdarma přes Zásilkovnu. Pěkný den, Magda.

• Do dnes mi nic nepřišlo

Není co

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste svůj balíček nedostal včas. Bohužel došlo k technickým potížím na straně dopravce a zásilka se o 2 dny opozdila. Věřte nám, že nás tato skutečnost moc mrzí, protože se snažíme pro naše zákazníky dělat maximum. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že nám v budoucnu dáte ještě šanci. Pěkný den, Magda.

Objednal jsem.bilou cepici, přišla krémová.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní hodnocení. Především proto, že si jej vůbec nezasloužíme. Vaši objednávku jsme prověřili a čepici jste si objednal v krémové barvě. Z naší strany tedy vše proběhlo v pořádku, proto nás Vaše hodnocení mrzí. Pěkný den, Magda.

• Dlouhá doba furt cekam

No komet raci

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní komentář. Objednal jste si zboží, u kterého je dodací lhůta 8 pracovních dnů, protože jej objednáváme u zahraničního výrobce. Tuto informaci uvádíme u výrobku a vidíte ji také v celkovém souhrnu objednávky. Objednávku jste učinil 23.11. a dnes (4.12.) je podle informací dopravce balíček už na cestě k Vám. Dodací lhůtu jsme tedy dodrželi, proto nás Vaše hodnocení mrzí. Pěkný den, Magda.

• Příliš dlouhá dodací lhůta. Nebyla možnost výběru velikosti. Čepice malá.

Nic moc.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

mrzí nás Vaše negativní recenze. U zboží byla uvedená doba doručení do 8 pracovních dnů, kterou jsme dodrželi. Datum, dokdy budete mít zboží u sebe, je vidět při nákupu i po celou dobu v nákupním košíku. Je nám líto, že se Vám čepice nelíbila a neseděla Vám. Těchto čepic jsme prodali za poslední měsíc více než 100 kusů a nemáme na ni zatím žádnou negativní zpětnou vazbu. Samozřejmě ale chápeme, že každému může vyhovovat něco jiného, a z tohoto důvodu zákazníkům nabízíme možnost vrácení zboží přes Zásilkovnu zcela zdarma. Pěkný den, Monika.

Nefunguje to !

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, Vaše hodnocení nás mrzí. Především proto, že netušíme, s čím konkrétně jste byl nespokojen. Bylo něco v nepořádku? Objednal jste si čepici, která je u našich zákazníků letos bestsellerem, proto moc nerozumíme Vašemu komentáři "nefunguje to". Prosím, ozvěte se nám na e-mail [email protected], abychom mohli vše vyřešit k Vaší spokojenosti. Pěkný den, Magda.

Nejdříve přicházelo vše co jsem objednala a pak mě nepřekvapilo nic a když jsem objednala znovu tak po mě chtějí peníze a zboží . Zboží chodí pozdě dřív to bylo lepsi

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní komentář. Požadavek na platbu na účet jsme u Vás zvolili z toho důvodu, že u Vás evidujeme několik předchozích zásilek, které jste si nepřevzala a které se nám proto vrátily zpět. V těchto případech žádáme zákazníky, aby svou další objednávku uhradili předem. Pěkný den, Magda.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nám udělujete negativní recenzi. Můžete nám prosím blíže sdělit, proč náš e-shop nedoporučujete? Nebylo něco v pořádku? Prosím, ozvěte se nám na [email protected] , rádi Vaši zpětnou vazbu vyslyšíme a pokusíme se vše vyřešit k Vaší spokojenosti. Pěkný den, Magda.

Kvalita zakoupeného zboží je nižší, než nabízí e-shop. A hlavně neodpovídá vzhledu, jak je prezentováno na reklamních foto pro nákup. Zboží budu vracet .

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nejste se zbožím spokojená. Pokud se Vám oblečení nelíbí, můžete u nás využít vrácení zboží přes Zásilkovnu, které je zdarma. Peníze následně zašleme obratem na Váš účet. Pěkný den, Magda.

• Velikost ani střih nesedí. Materiál hrozný.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že Vám střih a materiál triček nesedí. Pokud se Vám oblečení nelíbí, můžete nám zboží vrátit zdarma zpět přes Zásilkovnu a my Vám obratem pošleme peníze na účet. Pěkný den, Magda.

Objednáno 21.8. Dnes je 31.8 a stále nebylo zboží zasláno.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že jsme Vám nedoručili zboží včas. Bohužel došlo k neočekávaným problémům s expedicí u našeho dodavatele a z tohoto důvodu jsme Váš balíček nedokázali doručit v avízovaném termínu. Věřte, že nás tato situace velmi mrzí. Nicméně dnes je již zásilka na cestě k Vám a věříme, že vám oblečení udělá radost.
    Děkujeme za pochopení a trpělivost. Váš tým Dobrého Textilu

Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní recenzi. Objednala jste si zboží, u kterého je uvedena dodací lhůta 6 pracovních dnů. Tuto informaci uvádíme u produktu a pak v přehledu objednávky v nákupním košíku. Na Váš e-mailový dotaz Vám tuto informaci také potvrdila kolegyně na zákaznické podpoře. Protože Vám tato dodací lhůta nevyhovovala, na Vaše přání jsme pak objednávku stornovali. Pěkný den, Magda.

• Nepřišlo všechno zboží. Nenítesařska tužka a je zaplacená !

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, Vaše negativní recenze nás mrzí. Prověřili jsme kamerový záznam u Vaší objednávky a zjistili jsme, že tesařská tužka byla do balíčku vložena. Věříme, že po důkladném prohlédnutí všech produktů v zásilce ji objevíte. Pěkný den, Magda.

K objednávce napsáno že zboží dojde do 28.6, ale aby se mezitím dalo alespoň zjistit jak na tom objednávka je, to ne.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nám dáváte negativní hodnocení. Objednala jste si i tričko, u kterého je uvedena dodací lhůta 7 pracovních dnů. Tuto informaci uvádíme přímo u produktu a také v přehledu objednávky v nákupním košíku. Včera balíček odešel na Vámi zvolené výdejní místo a avizovanou dobu doručení jsme tedy dodrželi. Proto nás Váš komentář mrzí. Odkaz, na kterém můžete sledovat průběh objednávky, zákazníkům zasíláme e-mailem. Bohužel aktuálně se potýkáme s technickou chybou, kvůli které odkaz nefunguje. Tento problém se snažíme co nejrychleji vyřešit a za tuto situaci se omlouváme. Snažíme se, aby zákazníci měli vždy co nejlepší přehled o své objednávce. Pěkný den, Monika.

Ackoli nebyl vytvoren zakaznicky ucet, prisel vitaci emai.
    Informace o stavu objednavky vsak bohuzel zadne a zbozi take nikde.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní recenzi. Objednala jste si i trička, u kterých je uvedena dodací lhůta 7 pracovních dnů. Tuto informaci uvádíme u produktu a zobrazuje se také v přehledu objednávky v nákupním košíku. Dnes balíček odchází na Vámi zvolené výdejní místo. Avizovanou dobu doručení do 28.6. tedy stíháme. Proto nás Váš komentář mrzí. Zákazníci, kteří si nepřejí dostávat informace, mohou rozesílku na svou e-mailovou adresu jednoduše zrušit pomocí tlačítka pro odhlášení z odběru. Toto tlačítko najdete na konci každého newsletteru. Pěkný den, Monika.

Dlouhé čekání, zaplatím si dobírku, ale balíček jsem nemohla vyzvednout. Musela jsem zaplatit online. Jinak by mi balíček nedali. Přišly jiné trička.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní recenzi. Především proto, že si ji vůbec nezasloužíme. Zvolila jste si dobírku s vyzvednutím v Balíkovně s výdejním místě v Alzaboxu. Podle pravidel Balíkovny nelze platit v tomto případě hotovostně, ale pouze on-line přes odkaz, který obdržíte od Balíkovny. Tato pravidla Balíkovny nejsme schopni nijak ovlivnit.
    Co se týká Vaší stížnosti na jiná trička, Vaši objednávku jsme prověřili. Obdržela jste právě ta trička, která jste si objednala. Vaše negativní recenze nás tedy velmi mrzí. Pěkný den, Magda.

Termín dodání nebyl splněn

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že jsme Vám nedoručili košili včas. Bohužel došlo k neočekávaným problémům s expedicí u našeho dodavatele a z tohoto důvodu jsme Váš balíček nedokázali doručit v avízovaném termínu. Věřte, že nás tato situace velmi mrzí. Vždy děláme maximum pro Vaši spokojenost, nicméně některé skutečnosti nedokážeme ovlivnit.
    Děkujeme za pochopení a trpělivost. Váš tým Dobrého Textilu

Zboží vypadá jinak než na obrázku velikosti neodpovídaj?

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní komentář. Objednala jste si trička, která patří k našim bestsellerům, jen letos jsme jich vyexpedovali tisíce kusů. Zákaznice oceňují praktický střih a velké množství barev. Chápeme však, že zboží nemusí každému sedět. Pokud s ním nejste spokojená, pošlete nám je zpět a my Vám obratem vrátíme peníze na účet. Využít můžete zaslání zdarma přes Zásilkovnu. Pěkný den, Magda.