• Zboží nedorazilo

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, Vaši zásilku jsme prověřili. Zboží jste si objednala v pátek 3.9. a ve středu 8.9. dorazilo na výdejní místo Zásilkovny, které jste uvedla v objednávce. Vaši recenzi jste psala 10.9., tedy v době, kdy Váš balíček již 2 dny čekal na vyzvednutí. Vždy se snažíme, aby zboží dorazilo zákazníkovi co možná nejdříve, stejně tomu bylo i ve Vašem případě a Vaše negativní hodnocení si nezasloužíme. Pěkný den, Magda.

• dlouhé dodací lhůty

Zboží jsem zakoupila 6.8.2021, ihned zaplatila a 12.8.2021 mi ještě nebylo doručeno

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Vaši objednávku jsme přijali v pátek 6.8. a mezi objednanými položkami bylo také zboží, u kterého je dodací lhůta 6 pracovních dnů. Informaci o dodací lhůtě uvádíme u každé položky zboží a vidíte ji také v přehledu Vaší objednávky. Váš balíček dnes (13.8.) expedujeme a s největší pravděpodobností bude v pondělí u Vás. Věřte, že děláme maximum pro včasné doručení a Vaše hodnocení nás mrzí. Pěkný den, Magda.

• Nesprávná velikost i když je označení stejné i všech klobouku L/XL červené jsou o 4 cm menší!
    • Posílat zpět se mi nevyplatí, daruji je někomu a už si nic neobjednam uvas.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že zboží nesedí. Škoda, že se tuto skutečnost dozvídáme až z Vašeho hodnocení. Objednal jste si bavlněné klobouky, které jsou u našich zákazníků velmi oblíbené. Jen za tento rok jsme jich vyexpedovali již přes 1 700 ks a zatím jsme se nesetkali s tím, že by velikostně neodpovídaly. Samozřejmě se však může stát, že ve výjimečném případě se odchylka ve velikosti může objevit. V těchto případech nikdy nepožadujeme zaslání zboží zpět, ale stačí nám fotka. Ve Vašem případě například fotka, kde bude vidět rozdíl ve velikosti. Klobouky bychom Vám zaslali nové nebo vrátili peníze. Hezký den, Magda.

Koupila jsem si kuchyňské chňapky ty byly v pořádku , ale trička nedoporučuji. Katastrální material. Po prvním přeprání má fleky a celkově na dotek nepříjemne.
    Jedná se o dlouhé tričko . Jsem zklamaná a to jsem se tak na trička těšila

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Objednala jste si jedno z našich nejprodávanějších triček. Měsíčně jich vyexpedujeme stovky kusů a od zákazníků na ně máme pozitivní ohlasy. Toto tričko také sami nosíme a ještě jsme se u něj nesetkali s tím, že by si zákazníci stěžovali na materiál. U každého produktu uvádíme také symboly doporučené péče o produkt. Doporučujeme se jimi řídit, aby si oblečení zachovalo svou odolnost, barvu a další vlastnosti. Nicméně chápeme, že ne vždy zboží vyhovujeme všem. Pokud s tričky nejste spokojená, pošlete nám je zpět a my Vám obratem vrátíme peníze. Pěkný den, Magda.

• Dlouhé dodací lhůty.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, vzniklá situace nás velice mrzí. Bohužel došlo k tomu, že nám výrobce nedodal Vámi objednané zboží. Jakmile zboží dorazí, ihned Vám jej odešleme a kolegyně ze zákaznické podpory Vás bude informovat o termínu doručení. Věřte, že se pro spokojenost našich zákazníků snažíme dělat maximum a tato nepříjemnost nás moc mrzí. Děkujeme za Vaši trpělivost a ještě jednou se omlouváme. Tým Dobrého Textilu.

Dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, vzniklá situace nás velice mrzí. Bohužel došlo k tomu, že nám výrobce nedodal Vámi objednané zboží. Jakmile zboží dorazí, ihned Vám jej odešleme a kolegyně ze zákaznické podpory Vás bude informovat o termínu doručení. Věřte, že se pro spokojenost našich zákazníků snažíme dělat maximum a tato nepříjemnost nás moc mrzí. Děkujeme za Vaši trpělivost a věříme, že nám dáte ještě v budoucnu šanci. Tým Dobrého Textilu.

bylo mi doporučeno objednávku zrušit protože zboži které které jsem si objednal nebylo skladem ikdyž bylo v nabídce

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den. Mrzí nás, že jsme Vám nemohli dodat zboží z Vaší objednávky. Na e-shopu máme zobrazeno pouze zboží, které jsme schopni dodat a vždy děláme maximum pro co nejrychlejší dodání. V případě Vaší objednávky nám systém hlásil dostatečný počet kusů skladem. Bohužel nastala chyba v párování se skladem výrobce a zboží ve skutečnosti už nebylo k dispozici. Jakmile jsme tuto informaci zjistili, obratem Vás kontaktovala kolegyně ze zákaznické podpory s dotazem, zda si přejete svoji objednávku stornovat. Omlouváme se za tuto nepříjemnou situaci a věříme, že nám dáte ještě šanci tuto negativní zkušenost napravit. Pěkný den, Magda.

Zboží mi bylo dodáno asi za 14 dnů.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den. Děkujeme za hodnocení, ale vůbec si ho nezasloužíme. Objednala jste si zboží s uvedenou dobou dostupnosti do 2 týdnů. Jedná se o položky, které objednáváme v Německu až na základě objednávek zákazníků. Dodací doba je uvedena u produktu, následně v nákupním košíku a informovali jsme Vás o ní také e-mailem. Termín doručení jste tedy znala ještě před provedením objednávky, Vaše negativní recenze nás proto mrzí. Pěkný den, Magda.

• Špatná objednávka přišla.Psala jsem mail a nikdo nereagoval.Do zprávy na fb jsem také psala a paní odpověděla,že se omlouvá a že moji zprávou předá na obch.oddělení a nic se neděje.Tak s Dobrým textilem jsem skončila a budu nedoporučovat.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, Váš negativní komentář nás mrzí. U Vaší objednávky došlo k tomu, že jsme v zásilce omylem odeslali jiné tričko. Jakmile jsme tuto skutečnost z Vašeho e-mailu zjistili, kontaktovala Vás naše kolegyně ze zákaznické podpory s omluvou a návrhem řešení. Zatím však od Vás nemáme zpětnou vazbu. Za způsobené komplikace se moc omlouváme, nicméně nemůžeme souhlasit s Vaším tvrzením, že jsme situaci neřešili. Jsme férový e-shop, pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum a Vaše recenze nás mrzí. Hezký den, Magda.

• Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že našemu e-shopu udělujete negativní hodnocení. Delší doba dodání vznikla při přepravě zásilky a lhůta doručení se tak prodloužila o dva dny. Věřte, že pro spokojenost zákazníka děláme maximum a vzniklá situace nás proto velmi mrzí. Pěkný den, Magda.

Brašna přišla poškozená (roztrzena), takovým způsobem, že se to nemohlo stát při dopravě. O kvalitě radši ani nemluvím.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, vzniklá situace nás velice mrzí. Škoda, že se tuto skutečnost dozvídáme až z Vašeho hodnocení. V žádném případě záměrně nezasíláme zboží poškozené. Bohužel není v našich silách denně kontrolovat stovky kusů textilu, jestli jsou všechny naprosto v pořádku. Občas se skutečně stane nějaké pochybení na straně výrobce a my to pak ihned řešíme. Proto budeme rádi, když nás budete kontaktovat telefonicky nebo na e-mail [email protected], abychom tuto záležitost mohli vyřešit k Vaší spokojenosti. Pěkný den, Magda.

• Objednávala jsem pracovní montérky před 2 roky a do dneška drží, teď objednány stejné a po týdnu děravé. Už když přišly tak materiál na dotek jiný než dříve.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Objednala jste si jedny z našich nejprodávanějších montérek. Měsíčně jich vyexpedujeme stovky kusů s minimální vratkovostí. Budeme proto rádi, když se spojíte s naší zákaznickou podporou nebo nás budete kontaktovat na e-mail [email protected], kde nám svůj problém blíže popíšete. Vždy se snažíme situaci řešit k zákazníkově spokojenosti. Pěkný den, Magda.

hodně dlouhé rukávy

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že nejste s oblečením spokojená. U každé položky máme velikostní tabulku, konkrétně u Vámi objednané bundy a trička uvádíme také délku rukávů. Chápeme však, že někdy zboží prostě nesedí. Pokud nejste s oblečením spokojená, můžete nám ho vrátit a my Vám obratem pošleme peníze na účet. Pěkný den, Magda.

• Objednané velikostí neodpovídal dodanym

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Mrzí nás, že Vám zboží nevyhovuje. U těchto klobouků velikost běžně odpovídá. Chápeme ale, že co vyhovuje jednomu člověku, nemusí vyhovovat druhému. Pokud se zbožím nejste spokojen, můžete nám ho samozřejmě vrátit a my Vám obratem vrátíme peníze zpět na účet. Hezký den, Magda.

• objednala jsem 3 čelenky, každá jiný obvod... vše na hlavu asi 3x větší než klasická dospělácká hlava... vše musím zmenšovat

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Je nám líto, že zboží nesedí. Jedná se o jedny z našich nejprodávanějších čelenek. Prodali jsme jich už několik tisíc kusů a podle reakcí zákazníků velikost běžně odpovídá. U produktu jsou také uvedeny přesné rozměry včetně obvodu. Chápeme však, že ne vždy musí zboží sedět všem. V tomto případě nabízíme možnost jej vrátit a my bychom vám obratem poslali peníze zpět. Hezký den, Magda

• Nespokojenost

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Především netušíme, proč jste nám ho udělila. U Vaší objednávky neevidujeme žádný telefonát nebo e-mail, kde byste nám důvod své nespokojenosti sdělila. Budeme proto rádi za Vaši zpětnou vazbu na naši e-mailovou adresu [email protected]. Hezký den, Magda.

Nelze se vyznat ve velikostech. Normálně nosím velikosti XL a ta bunda mi byla malá.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že je Vám bunda malá. Je opravdu nutné se řídit velikostní tabulkou, kterou u každé položky uvádíme. Vyvarujete se tak situace, kdy nesprávně zvolíte velikost objednaného zboží. Pokud Vám bunda nevyhovuje, nabízíme možnost ji vrátit. Stačí vyplnit přiložený návratový list, zaslat zboží na naši adresu a my Vám obratem pošleme peníze zpět. Hezký den, Magda

• Neseriózní a sprosté jednání. Zboží bylo doručeno přes Zásilkovnu. Nevyhovovala mi velikost, proto jsem zboží poslala opět přes Zásilkovnu zpět. Na odeslání přes Zásilkovnu jsem obchod dopředu upozornila, poslala jsem jim přesné informace, na které tel. číslo jim bude doručen kód k vyzvednutí i adresu Zásilkovny. Obchod si zboží ze Zásilkovny odmítl vyzvednout, že chce zboží zaslat pouze na adresu, nikam si pro to chodit nebudou a nevyzvednuté zboží mi bylo vráceno zpět.

Sprosté a neseriózní chování

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. V případě vrácení či výměny je zboží třeba zaslat zpět na naši adresu skladu. Tuto adresu uvádíme v obchodních podmínkách, najdete ji také v návratovém listu a na samolepicím štítku u každé zásilky. Vy jste však zboží poslala na pobočku Zásilkovny. Přestože k dosažení spokojenosti našich zákazníků děláme maximum, opravdu není v našich silách vyzvedávat si jednotlivé zásilky na jiné adrese, než je adresa naší provozovny. Hezký den, Magda

Hnusne hednyni, delsi doba doruceni. A tzv vydirani

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. U zboží z Vaší objednávky máme uvedenou dostupnost do 6 dnů. Objednávku jste uhradila 27.11. a 2.12. byla předána dopravci. I přes velký nápor objednávek plníme uvedené termíny u většiny objednávek a toto hodnocení nás mrzí. Vydíráním myslíte to, že plníme naše závazky přesně tak, jak uvádíme na stránkách, obratem odpovídáme na Vaše ne příliš pochopitelné emaily plné překlepů s bezdůvodným vyhrožováním právníky a udáním na policii? Zvláštní mi také připadá, že i přes Vaši nespokojenost jste u nás udělala již třetí objednávku. Ale ani tak se na Vás nezlobíme, aktuální situace je složitá a všichni ji musíme zvládnout. Přejeme, ať boty Vašemu synovi dobře slouží!

• kvalita
    • provedení

naprostá katastrofa

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Bohužel se nemůžeme zavděčit každému :-( Pokud Vám zboží nevyhovuje, máte možnost ho vrátit a my Vám obratem vrátíme peníze. Hezký den, Tomáš.