V dnešní době velice dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní recenzi. Objednala jste si montérky, u kterých je uvedena dodací lhůta 6 pracovních dnů. Tuto informaci uvádíme u produktu a pak v přehledu objednávky v nákupním košíku. Balíček s Vaší objednávkou byl k vyzvednutí na výdejním místě již 5. den od objednávky, dodací lhůta byla tedy nakonec kratší, než jsme avízovali. Proto nás Váš komentář mrzí. Pěkný den, Magda.

nesouhlasí s vystaveným zbožím na obrázku

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní komentář. Těchto legín jsme již prodali stovky kusů a zatím jsme se nesetkali se zpětnou vazbou, že by produkt neodpovídal fotografii. Nicméně pokud se zbožím nejste spokojená, můžete nám je vrátit zdarma přes Zásilkovnu a my Vám obratem vrátíme peníze na účet. Pěkný den, Magda.

Objednavka prijata pred 7 dny, není zpracovaná a všechno zboží bylo skladem

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní komentář. Vaše objednávka obsahovala také položku, u které uvádíme dodací lhůtu do 2 týdnů. Zásilku vždy expedujeme kompletní, pokud zákazník neprojeví přání ji rozdělit. U Vás žádný takový požadavek neevidujeme, proto nás Váš komentář mrzí. Pěkný dne, Magda.

ptate se na spokojenost a pritom mi zbozi nedorazilo .Nerozumim.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nám udělujete negativní hodnocení. Vaše zásilka byla převzata do přepravy ve čtvrtek 6.4. a vzhledem k velikonočním svátkům balíček dorazil v úterý 11.4. Vaši recenzi jste psal v ten samý den doručení zásilky, je tedy možné, že dotazník spokojenosti dorazil o několik hodin dříve, než samotný balíček. Pěkný den, Magda.

• Zboží nebylo doručeno objednáno 17.3 a stále nic.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že Vám balíček nepřišel včas. Zpoždění Vaší zásilky o 1 den bylo způsobeno zvýšeným počtem objednávek, za což se moc omlouváme. Věříme, že jste s montérkami a rukavicemi od nás spokojený a že Vám budou dobře sloužit. Pěkný den, Magda.

Nesedí velikosti dle tabulky.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že oblečení nesedí. Pokud míry neodpovídají tabulce velikostí nebo velikostní toleranci, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu, abychom mohli vše vyřešit k Vaší spokojenosti. Pěkný den, Magda.

• nic po týdnu nedorazilo ticho po pěšině komunikace neexistuje nechápu to. To jsem ještě nezažil.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám dáváte negativní recenzi. Evidovali jsme u Vás dvě stejné objednávky, proto Vás následně kontaktoval kolega ze zákaznické podpory s dotazem, zda si přejete zaslat pouze jednu objednávku nebo zboží sloučit do jedné zásilky. Mrzí nás, že se díky tomu Vaše zásilka opozdila. Pěkný den, Magda.

• Zboží mělo dorazit do Balíkovny v pátek 25.11.2022, bohužel dosud nedorazilo ...

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že Vám balíček dorazil se zpožděním. V současné chvíli se bohužel může stát, že dopravce vzhledem k velkému počtu balíků zásilku nedoručí včas. Váš balíček jsme prověřili, v pondělí 28.11. dorazil do Balíkovny a 29.11. jste si jej vyzvedla. Věříme, že už je tedy vše v pořádku. Pěkný den, Magda.

Oblečení přišlo viditelně umazané a poškozené, ani jsem nerozbalil, bylo vidět přes igelit. Obratem vráceno!

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, daná situace nás moc mrzí. V žádném případě záměrně nezasíláme zboží poškozené. Bohužel není v našich silách denně kontrolovat stovky kusů textilu, jestli jsou všechny naprosto v pořádku. Občas se skutečně stane nějaké pochybení na straně výrobce a my to pak ihned řešíme. Jakmile Váš balíček s vrácenými tričky dorazí, obratem Vám pošleme peníze zpět na účet. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že nám v budoucnu dáte ještě šanci. Pěkný den, Magda.

• Zboží ještě nedorazilo

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní recenzi. Objednal jste si zboží s dodací lhůtou 5 pracovních dnů. Objednávku jste provedl v pátek 11.11. a zboží Vám dorazilo v pondělí 21.11., což bylo s ohledem na státní svátek přesně v avízovaném termínu. Váš komentář nás proto mrzí. Pěkný den, Magda.

Ačkoliv jsem objednávala na dobírku a doba dodání byla 2-3 dny, oblečení skladem, tak obchod expedoval dopravci teprve 3 den na mé písemné upozornění obchodu, že čekám na zásilku. Objednávala jsem kvůli předchozí pozitivní zkušenosti, protože přesně stejné oblečení i cena je i na jiných eshopech, takže pro mě velké zklamání, na bundu jsem čekala před dovolenou a mohla jsem ji vzít kdekoliv jinde a mít ji. Pro mě rozhodně poučení, že již nebudu objednávat zde. V dnešní době mi přijde nepochopitelné neodeslat zboží skladem a na dobírku do 1 dne :-) konkurence je veliká dost

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že jsme Vám balíček nedoručili včas. Objednala jste si bundu, u které uvádíme doručení do 2-3 pracovních dnů. Vzhledem k velkému počtu objednávek jsme bohužel Vaši zásilku expedovali o 2 dny později a naše zákazníky jsme o této skutečnosti informovali na našich webových stránkách. Moc nás zpoždění mrzí a ještě jednou se omlouváme. Pěkný den, Magda.

Zboží je nekvalitní!

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že se zbožím nejste spokojený. Objednal jste si funkční bandany, které jsou u našich zákazníků velmi oblíbené. Jen za letošní rok jsme jich vyexpedovali přes dva tisíce kusů. Avšak chápeme, že oblečení nemusí sedět všem. Pokud se Vám bandany nelíbí, můžete nám je poslat zpět a my Vám obratem vrátíme peníze na účet. Pěkný den, Magda.

• obchod nedal vědět co je se zbožím

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Vaše objednávka obsahovala zboží s uvedenou dobou dostupnosti do 9 pracovních dnů. Tuto informaci uvádíme u konkrétního produktu a najdete ji i v nákupním košíku. Pokud o to zákazník sám nepožádá, expedujeme kompletní objednávku a je tedy potřeba počítat s nejdelší dobou dostupnosti. Od Vás nemáme žádný email s dotazem či přáním a proto jsme jsme objednávku doručili kompletní dle informací uvedených na e-shopu. Naše zákazníky informujeme o přijetí objednávky, v případě platby předem o připsání částky na náš účet. Následně o expedici objednávky. Váš balíček jste dostala 21.9., což bylo 8. pracovní den od objednávky. Vždy děláme maximum pro rychlé doručení, ve Vašem případě se nám to povedlo ještě před avízovaným termínem a Vaše hodnocení nás proto mrzí. Pěkný den, Magda.

• Garantované doručení do pátku neproběhlo,hlavně že hned zaplatit a ani po týdnu není zmínka o tom že bylo zboží odesláno!!!!! Absolutní nespokojenost!

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jsme Vám balíček nedoručili včas. Na začátku září bohužel na straně výrobce probíhala inventura, o které jsme informovali na našem webu. Dodací lhůta se proto o pár dnů prodloužila. V případě Vaší objednávky jste požádala 5.9. o storno. Ten samý den jsme storno provedli a také Vám vrátili peníze na účet. Pěkný den, Magda.

• Neplní to co ma webu pokud jde o termin dodání

Nespolehlivý dodavatel. Objednal jsem si zboží s tim, ze bude doručeno druhy den . Druhý den jsem dostal informaci že bude doručeno do dvou pracovních dnů.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojený s termínem dodání. U Vámi objednaného zboží uvádíme dodání do 2 pracovních dnů. Zboží jste si objednal ve čtvrtek 2.6. a v pondělí 6.6. jste měl zásilku připravenou na Vámi zvoleném výdejním místě. Dodací lhůtu jsme tedy splnili, proto nás Vaše hodnocení mrzí. Pěkný den, Magda.

Naprosto šílené předkupníci prvniho kalibru, na fotce batoh vypadá dobře, ale jak mile ho uvidite tak budete zklamání , neverim tomu, ze ty predchozi komentare jsou od kupujicich spis maylim vkladany na to, aby utahli dalsi kupujici!! Jeste kdyz jsemnzbozi vracel, musel jsem znova platitnpostovne, a ve finale mi ono postovne ktere jsem platil strhli z mnou zaplacene castky, tak ze jsem se musel začít branit. Tedy budte vsichni obezretni. A radeji doporučuji jit primo do kameneho obchodu.!

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, Váš komentář nás mrzí. Objednal jste si batoh, který je u našich zákazníků velmi oblíbený a patří mezi nejprodávanější produkty v kategorii batohů a tašek. Co se týká podmínek zpětného zaslání nevyhovujícího zboží, tyto uvádíme jak v obchodních podmínkách, tak na stránce Výměna a vrácení zboží. Mohl jste se tedy o nich informovat ještě před uzavřením objednávky. Pro spokojenost našich zákazníků děláme maximum, proto je nám velmi líto, že nám udělujete negativní hodnocení. Pěkný den, Magda.

zboží mi zatím nedorazilo tak nevím co hodnotit. A ted´mám tak trochu obavy jestli vůbec dorazí, když už přišel dotazník ?????

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, Vaše hodnocení nás mrzí. Odeslání dotazníku, který Vám přišel, je nastaveno automaticky a někdy se může stát, že dorazí dříve, než balíček. Vaše objednávka obsahuje zboží s dobou dodání 14 dnů, protože jej objednáváme u německého výrobce. Tuto skutečnost uvádíme u produktu a vidíte ji také v nákupním košíku objednávky. Nemusíte se proto obávat, balíček Vám dorazí, prosíme jen o trochu trpělivosti. Expedice proběhne začátkem příštího týdne a budete o ní informována e-mailem a v den doručení SMS zprávou. Hezký den, Magda.

žádná komunikace

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Objednal jste si zboží, u kterého je uvedena dodací lhůta 9 pracovních dnů, protože je objednáváme přímo u výrobce. Vzhledem k velikonočním svátkům se tedy doba dodání o dva dny posunula. Naše zákazníky informujeme o přijetí objednávky, v případě platby předem o připsání částky na náš účet. Následně o expedici objednávky. Je nám líto, že jsme nesplnili Vaše očekávání, nicméně pro rychlé doručení a spokojenost našich zákazníků děláme maximum. Pěkný den, Magda.

• Zboží objednáno a zaplaceno 12.1.2022, do dnes nepřišlo

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že jsme nebyli schopni dodat Vámi objednané zboží ve stanoveném termínu.
    Bohužel z důvodu vysoké nemocnosti u našeho výrobce dochází k prodlevám s expedicí. Situaci se snažíme co nejrychleji vyřešit. Zboží pro Vaši objednávku očekáváme během dnešního dne (20.1.) a dnes by měla probíhat i expedice. Snažíme se dělat maximum pro spokojenost našich zákazníků, bohužel však nejsme schopni ovlivnit všechny situace, které mohou nastat.
    Věříme, že i když Vám zboží dorazí s mírnou prodlevou, budete s ním spokojený. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace. Pěkný den, Magda.

objednávka dané košile zrušena ,nebyla skladem i když jsem dala do košíku i zaplatila

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jsme Vám nedodali košili z Vaší objednávky. Ve chvíli, kdy jste zboží objednávala, měl výrobce této košile na skladě poslední kus. Nicméně při kontrole dodaného zboží jsme zjistili, že má vadu. Kolegyně ze zákaznické podpory se na Vás obrátila s dotazem, zda si přejete zboží nahradit jiným nebo vrátit peníze. Na základě Vaší žádosti jsme Vám dodali zásilku bez této košile a přeplatek vrátili na účet. Věřte, že nás tato situace mrzí, ale občas se bohužel něco podobného stane. Vždy se ale snažíme vše hned řešit k zákazníkově spokojenosti a takto to bylo i ve Vašem případě. Pěkný den, Magda.