• Dle filtru na internetu uvádějí doručení do tří pracovních dnů. Doručení trvalo téměř čtrnáct dnů, pokud bych nebyl líný, objednávku bych zrušil. Jako kompenzaci mi byla nabídnuta sleva 50% na dopravu při dalším nákupu. Sleva nepřišla, asi tuší, že už je stejně příště nevyužiji.

Dobrý den pane Čížku,
    dodací doba uvedených pneumatik je uvedena na našich stránkách a to 3-5 pracovních dní. Před samotným objednáním jste si tuto informaci mohl přečíst a také telefonicky ověřit. Pneumatiky jste objednal 14.2. Dne 16.2 Vám byl zaslán email s omluvou, že pneumatiky budou bohužel expedovány 6. pracovní den a následující 7. pracovní den doručovány na Vaši adresu. Tak se také stalo. V pátek 23.2 v dopoledních hodinách kurýrní služba doručila Vaši zásilku, uvedenou dodací dobu 14 dní si dovolujeme považovat za přehnanou.
    V naší následné emailové komunikaci ze dne 16.2 Vám byla nabídnuta 50% sleva na dopravu v případě dalšího nákupu. Na tuto informaci jste vůbec nereagoval. Taktéž jste měl možnost objednávku ihned stornovat, což jste, jak píšete z vlastní lenosti neučinil. Pneumatiky jste si přesto nechal doručit a následně napsal tuto negativní recenzi. Na to máte samozřejmě plné právo, jako i my máme právo slušně reagovat a obhájit naši práci.

DobryPneu.cz

Snaží se prodat staré zboží bez upozornění. Pneumatiky staré 1,5 roku mají za sebou 1/3 životnosti, při životnosti 4 roky, což je doporučená životnost.

• žádné telefonní spojení, uvedeným e-mailem nekomunikují, zboží dodali bez faktury, na urgence o zaslání faktury nereagují

Dobrý den pane Stieber,
    faktura Vám byla zaslána stejně jako všem našim zákazníkům automaticky z našeho systému. Tudíž fakturu jsme k zaslanému zboží dodali. Email s urgencí o opětovné zaslání faktury jste nám odeslal v sobotu 9:29 hod. a v 9:31 hod. Vám byla faktura znovu zaslána. Dnes jste opět žádal o fakturu.Obratem Vám byla zaslána již po třetí.
    Vaše negativní hodnocení považujeme za bezpředmětné a nepochopitelné.

DobryPneu.cz

• na zaslaný dotaz žádná odpověď

prosila jsem, zda je možné zaslat co nejnovější pneu, při objednávce dvou kusů dorazila jedna stará téměř 2 roky a druhá rok a půl

Dobrý den paní Šímová,
    prosila jste o zaslání co možná nejnovějších pneumatik v atypickém rozměru na obytný přívěs... Bohužel tyto pneumatiky se nevyrábí každý den, tak jako je tomu u nejrozšířenějších a nejprodávanějších modelů jednotlivých značek. Tyto pneumatiky nám poskytuje náš dodavatel a není možné dopředu zjistit stáří, natož požadovat 2 nejnovější pneumatiky pro paní Šímovou. Doufáme, že vysvětlení této záležitosti je dostatečně srozumitelné.

DobryPneu.cz

• Odpověděly mi na stáří zimních pneu.

Stornovaly mi objednávku a já si objednal v jiném obchodě půlrok staré.

Reakce obchodu DobrýPneu.cz

pneumatiky Nokian s DOT 5115 což nejsou ani rok staré pneumatiky, jsme na Vaše přání stornovali, jelikož Vám nevyhovovalo jejich stáří...

DobryPneu.cz

• Po zaplacení převodem kurýr chtěl dobírku

Reakce obchodu DobrýPneu.cz

omlouváme se za chybu, která vznikla při expedici. To jsme učinili již při naší dřívější elektronické komunikaci a okamžitě po zjištění problému jsme Vám zaslali nové pneumatiky bez dobírky.
    DobryPneu.cz

Vše proběhlo jak mělo s dvěmi připomínkami. Na webu nemají kontaktní telefonní číslo, bohužel jsem si toho nevšiml a pro mne je to dost důležité. Bylo psáno dodání 3 dny - objednáno v pondělí dodáno v sobotu. Jinak ale vše ok

Reakce obchodu DobrýPneu.cz

U objednané pneu byl termín doručení 3-5 pracovních dní a od nás pneu odešla 3 pracovní den od objednání.Děkuji za váš nákup a přeji mnoho štastných kilometrů.Luděk Burian

• Žadne
    • Komunikace a doba doručeni

Strašne

Reakce obchodu DobrýPneu.cz

Chtěli bychom se touto cestou omluvit všem našim zákazníkům za vzniklé komplikace v poslední době, hlavně za nesplněnou dodací dobu a ne příliš vydařenou komunikaci a informovanost z naší strany. Abychom splnili očekávání a vždy naprosto precizně vyřídili požadavky našich zákazníků, musí také dobře fungovat spojení dodavatel-dopravce-náš eshop. Ne vždy se to podaří. Zvláště v období hlavní sezóny nebo různých svátků. Není to z naší strany výmluva, a proto se do budoucna budeme snažit, abychom těmto problémům předešli. Spokojený zákazník, který se k nám vrací, je pro nás nejdůležitější.

Nedoporučuji

Za celý tým Dobrypneu.cz Luděk Burian- jednatel.

• Pokud zboží nedorazí v co nejdříve, tak žádné výhody nevidím
    • Zboží nedorazilo po 10ti dnech od objednání a zaplacení faktury bez vysvětlení od dodavatele. Nevím, jestli je to normální, ale moje předešlé zkušenosti s obchodníky od Heuréka byly lepší.

Se svým názorem počkám do vyřešení případu.

• Nedostatečná informovanost

Reakce obchodu DobrýPneu.cz

Omlouvám se,ale dle mého názoru již více informací od nás nemůžete dostat.
    Při objednávce jste dostal potvrzující email o objednání.Další email jste dostal, když jsme pneu odeslaly, kde jste zároven našel ve formátu pdf fakturu.Hned následoval další email o sledování zásilky ze společností PPL, kde jste našel čísla zásilek.Další den vás kontaktoval řidič o čase doručení.Prosím napište nám, jak by jste si představoval vylepšení informovanosti?Děkuji a přeji hezký den.
    Jednatel společnosti

• Rychlost dodání, nízká cena

U otázky "dorazilo zboží v pořádku" mi chybí možnost "ne zcela": dodané Goodyear UltraGrip 9 byly (asi skladováním?) deformované - ráfkové části zmáčknuté k sobě na vzdálenost 8 cm. Jakoby pneumatiky ležely dlouhodobě ve vysokých komínech na sobě a ty moje asi vespodu, kde je největší tlak. Stálo mě to zbytečnou cestu do mého "dvorního" malého pneuservisu, kde ale bohužel nemají vzduchové dělo, kterým je možné rychle fouknout a roztáhnout pneu do původního tvaru. Servisák říkal, že to roky neviděl, až letos podruhé (první případ taky Goodyear).

Reakce obchodu DobrýPneu.cz

Velice děkujeme za váš nákup u nás.Bohužel pneu Goodyear k nám chodí přímo z továrny a již delší čas si toho také všímáme.Samozřejmě vzneseme dotaz k výrobci.
    Děkuji a přeji mnoho štastných kilometrů.
    Jednatel společnosti Luděk Burian

• dodací lhůta, již podruhé slíbeno na úterý a stále nedorazilo...

Dobrá komunikace, špatná realizace

Dobrý den pane Nedomlele,
    Bohužel požadovaný disk již nebyl skladem a vy jste souhlasil s jiným o dost dražším, a protože se jednalo o naši chybu zachoval jsem původní cenu.Disky jsem odeslal v pondělí večer a bohužel dopravce je nestihnul zavést k vám v úterý.Velice se vám omlouvám.
    jednatel společnosti

• zadne
    • zadna komunikace

Dobrý den pane Kučera,
    U objednané pneu byla dodací doba 3-5 pracovních dní.Ihned po objednání jste dostal potvrzující email o objednávce.Čtvrtý den jste dostal informační email o odeslání a sledování zásilky a pátý den byla pneu doručována a byl jste informován sms zprávou o hodině doručení.Bohužel takto probíhá komunikace u většiny internetových obchodů.Děkujeme za váš nákup a přejeme mnoho štastných kilometrů.
    jednatel společnosti Luděk Burian

• několikrát jsem volal a psal e-mail do firmy, že nám byla zaslaná nesprávná fakrura, že bychom jí potřebovali zaslat opravenou a bychom jí zaúčtovali a vyřídili pokladní hotovost. Po třinácti dnech ještě opravenou fakturu nemáme a firma nereaguje na e-mail.

Neprofesionální jednání záměstnance firmy

klamou zakaznika.spatny DOT pneumatik.gumy vic jak rok a pul stare

Dobrý den pane Fabiane,
    Nikde na našich stránkách se nedočtete stáří pneumatik, tak potom nechápu jak vás můžeme klamat?
    Přeji mnoho štastných kilometrů

Nedoporučuji
    při osobním odběru musíte uhradit poštovné 180,-kč/ˇudajně manipulační poplatekú.

Po tel. rozhovoru mi prodávající řekl že jedna pneu se mu nevyplatí posílat a že si mám počkat týden.Celková doba dodání od objednávky je 15dní"!!!!!

Reakce obchodu DobrýPneu.cz

u pneu byla inzerována dodací doba 3-7 pracovních dní a pneu je vám dnes doručována,takže 7 pracovní den,
    Velice se omlouvám za pozdní dodání,ale o delší dodací lhůtě jste byl informován.
    Přeji mnoho štastných kilometrů.
    Děkuji
    Luděk Burian

• pro mne tento obchod byl jeden z mála, který požadované zboží měl
    • Nabízí zboží i 1 1/2 staré což u pneumatiky může být problém.

Průměr

Reakce obchodu DobrýPneu.cz

Dobrý den,jak sám víte dle našeho tel.rozhovoru se požadovaná pneu již více než jeden rok nevyrábí.Děkuji a přeji hezký den
    Luděk Burian

zboží nebilo doručeno v termínu obchod bych nedoporučoval další obchod kde jenom slibují