• pre mna žiadne
    • poplatok za dodanie na SR 27 €

česi nech si nakupujú, my slováci musíme hladať iné alternatývi

Reakce obchodu DobrýPneu.cz

Dobrý den,pane Čirko,
    do budoucna se budeme snažit zlevnit dopravu i na Slovensko,ale při nákupu jste viděl kolik budete platit za dopravu a přesto jste nakoupil a zboží vám přišlo včas a v pořádku a tedy nechápu vaší nespokojenost s nákupem u nás.
    jednatel společnosti
    Luděk Burian

• asi dobré ceny
    • ceny nejsou nic platné, když obchod nedodává zboží

V obchodě jsem nechtěl nakoupit jen kvůli ceně, ale především kvůli tomu, že měl uvedeno 20ks mnou objednávaných pneu skladem a vyřízení do 3 dnů. Když po týdnu nic nedorazilo (mimochodem bez jakékoliv zprávy či informace), 2 dny jsem se pokoušel dovolat na kontaktní tel, který byl buď nedostupný nebo ho nikdo nezvedal. Do dnes, tedy cca po 12 dnech, nemám od obchodu jakoukoliv informaci. Nákup v tomto obchodě vzdávám, objednávku ruším, nemám chuť ani čas obchodovat s podvodníky, kteří klamou na internetu zákazníky!!!

Reakce obchodu DobrýPneu.cz

Dobrý den,pane Viktoríne,
    u vašeho poptávaného zboží je dodací lhůta 5 pracovních dní a emailem jsem se Vám omluvil,že zboží dodáme o týden později a jako kompenzaci jsem vám nabídnul patřičnou slevu,kterou jste odmítnul.Není pravda,že s vámi nikdo nekomunikoval,ale opravdu se může stát,že nezvládáme komunikovat po telefonu,ale po emailu vždy do hodiny máte odpověd.
    Děkuji za připomínky a slibuji,že budeme na daných problémech pracovat a zlepšovat naše služby.
    jednatel společnosti
    Luděk Burian

• uvádí že má zboží skladem ale není to pravda

• Dodací podmínky

• nekomunikuje
    • Výběr
    • Tabulky spotřeby, chování za mokra
    • Info o pneu
    • Doprava, slabší komunikace

Dobrý obchod, ale nepsal bych doručeno 2-5 dní když čekám pomalu 14 dní

• dobré ceny
    • Dodací lhůta

Dobrá cena zboží, avšak delší doba dodání.