Vše dobre

objednané gumy došly 19. den od objednání. Osmý den omluva, že logistické problémy a možnost storna. Nespěchal jsem, další omluva a 100% sleva na dopravu. Gumy dobrý a rovněž cena velmi dobrá. Tož asi tak...

Vše v pohodě, přehledné stránky, dostupné informace, zboží přišlo včas.

• Rychlá dodávka

Rychlá dodávka-pátý den po objednání(pneumatiky),chvála též řidiči.Tento obchod doporučuji.

• Dobrá komunikace

• Ochotný kurýr

• V celku rychle vyřízení
    • Nejlepší cena oproti konkurenci
    • Zboží skladem

Nákupoval jsem poprvé a jsem spokojen . V případě potřeby budu nákup opakovat

• Dlouha doba dodani

• Zboží bylo objednáno a řádně dodáno

• převzetí reklamovaného zboží bezproblemu
    • Reklamace zboží

Při zakoupení pneumatik od Teto společnosti mohu napsat, že termín dodání příšerný, ale dorazilo vše dle objednávky. Pneumatiky s rychlostním indexem do 300km/h landsail. Při používání běžným provozem se objevili konstrukční vady u dvou pneumatik a tak jsem šel uplatnit reklamaci. Reklamace zamítnutá z duvodu špatného používání pneu. Kupují pneumatiky na všechny vozidla co vlastním, někdy se stane, že nějaké pneu nevydrží protože výrobcu je mraky a vybrat správně nelze u všeho, ale ve větčině připadech reklamaci uznají, tento obchod řekne, že pošlou na přezkoumíní k výrobci, ale opak je pravdou, leží to u nich na skladě, a pak přijde od této společnosti vyjádření. Které nelze ani pořádně pochopit. Celou věc bude řešit moje právní oddělení a o výsledku budu veřejnost informaovat. Tak že opatrně při zakoupení pneumatik, pravděpodobně koupit a nedávat na auto, jen se na puneu dívat.Ještě k obraně společnosti, všechny 4 zakoupené pneu jsou landsail, jen bohužel nevydrželi dvě a to širší. pneu o rozměru 255/30 R19 91Y XL

• Pohodlné

• rychlé jednání
    • nevím

Naprostá spokojenost jak s touto tak i ve všech mích předchozích objednávkách.
    Rychlost, spolehlivost prostě SUPER
    Díky

Je to už několikátý nákup a vše proběhlo vždy v pořádku .

• Dle filtru na internetu uvádějí doručení do tří pracovních dnů. Doručení trvalo téměř čtrnáct dnů, pokud bych nebyl líný, objednávku bych zrušil. Jako kompenzaci mi byla nabídnuta sleva 50% na dopravu při dalším nákupu. Sleva nepřišla, asi tuší, že už je stejně příště nevyužiji.

Reakce obchodu DobrýPneu.cz

Dobrý den pane Čížku,
    dodací doba uvedených pneumatik je uvedena na našich stránkách a to 3-5 pracovních dní. Před samotným objednáním jste si tuto informaci mohl přečíst a také telefonicky ověřit. Pneumatiky jste objednal 14.2. Dne 16.2 Vám byl zaslán email s omluvou, že pneumatiky budou bohužel expedovány 6. pracovní den a následující 7. pracovní den doručovány na Vaši adresu. Tak se také stalo. V pátek 23.2 v dopoledních hodinách kurýrní služba doručila Vaši zásilku, uvedenou dodací dobu 14 dní si dovolujeme považovat za přehnanou.
    V naší následné emailové komunikaci ze dne 16.2 Vám byla nabídnuta 50% sleva na dopravu v případě dalšího nákupu. Na tuto informaci jste vůbec nereagoval. Taktéž jste měl možnost objednávku ihned stornovat, což jste, jak píšete z vlastní lenosti neučinil. Pneumatiky jste si přesto nechal doručit a následně napsal tuto negativní recenzi. Na to máte samozřejmě plné právo, jako i my máme právo slušně reagovat a obhájit naši práci.

DobryPneu.cz

• spolehlivost