• komunikace a ochota
    • ceny

Spolehlivý obchůdek s dobrými cenami a SUPER obsluhou!!!!!! Pomůžou s výběrem nového telefonu, tak i s případným servisem starého. S klidným srdcem mohu doporučit...

Reakce obchodu Dobirkamobil

Vaše hodnocení nás velice těší. Děkujeme za něj a věříme, že i nadále budete spokojen s kvalitou služeb, kterou se snažíme stále zdokonalovat.

• Reklamace

Vše v pohodě než dojde na reklamaci.

Reakce obchodu Dobirkamobil

Děkujeme za Vaši recenzi a velice nás mrzí, pokud Vaše reklamace neproběhla podle Vaších představ. Bohužel nedokážeme nijak ovlivnit stanovisko renomovaného německého servisního střediska, i když bychom velice rádi vyhověli každému zákazníkovi.

• Rychlost,cena, solidní jednáni

V tomto obchodě jsem provedla již druhý nákup a to z důvodu maximální spokojenosti již v prvním případě, kde jsem byla spokojena jak s komunikací, rychlostí dodání, tak vyřešením reklamace. I když nemuseli, vyměnili telefon xperia SP za nový. Z tohoto důvodu jsem zde pořídila bez rozmýšlení telefon i své dceři. Více takových obchdů

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• pro mne žádné

Na zboží jsem čekal 20 dní,potom jsem napsal dotaz do obchodu jak to vypadá s dodáním,bylo mi řečeno že mi zboží nejsou schopni dodat za cenu která byla vypsána u zboží při objednání. Tím pádem objednávka byla zrušena.jdu nakoupit do kamenného obchodu,vim hned na čem jsem.

• Po 14 dnech urgencí dorazilo úplně jiné pouzdro na úplně jiný typ mobilu, po dlouhém dohadování přes telefon - na mail vůbec nereagují a vrácení mi bylo zasláno náhradní pouzdro bez daňového dokladu, bez snahy nahradit poštovné, bez jediného slova omluvy a navíc poškrábané ... Je jasné, že vracet již nebudu - další poštovné ... další vysilující telefony ...

Nenakupujte tam.

• Rychlé vyřízení,
    • Došlo v pořádku
    • nevím

Spokojenost

Tento obchod doporučuji, v případě reklamace nabíječky telefonu, mi byla okamžitě vyměněna za novou, vše bylo vyřízené během tří minut. Ještě jednou děkuji vstřícnému personálu obchodu.

• Vstřícnost
    • Schopnost porozumění
    • Rychlé jednání
    • Ochota vyřídit jakýkoliv problém

Prodejce mi po neuznané reklamaci vyšel vstříc a podílí se se mnou na opravě mobilního telefonu s tím, že zaplatím jen mírný poplatek 400 Kč. Což je od nich velice milé a tím obchodu děkuji a doporučuji jej ostatním.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• rychlost a blízké místo výdeje

Byla jsem spokojena

• nevím o žádných

Plně doporučuji

• Rychlost, komunikace

Nákup doporučuji

• Nízká cena, možnost odběru na výdejních místech.
    • Zboží dorazilo neúplné. Jednalo se o mobilní telefon, který byl doručen bez akumulátoru (podstatná část :-)
    • Nakonec se k problemu postavili čelem a akumulátor zaslali. Zbytečná komplikace. Nejprve mi při reklamaci sdělili, že neví, jak to budou řešit. Druhý den již komunikoval technik zásilkovny, který nyvrhl věcné řešení. Vše se tak protáhlo na 14 dní.

Měl jsem asi smůlu.

• jako vždy - podělávka. Nemají zbiží,které nabízí,aby nabídli,to co potřebují na slkedě prodat. Zase špatně...

nazdar

Dodací lhůta je super,ale telefon v anglickém jazyce.Telefon nebyl určený na český trh.Po vrácení telefonu komunikace s eshopem katasrofa.Jednoznačně již bych si u nich nic neobědnal.