• Pokud jsi tam jdete koupit mobil tak ochota VELKÁ....
    • Reklamace NEDOPORUČUJI!!!!!!

Reklamuji tam mobil již 5x se stejnou vadou ale pan majitel mi ne a ne vrátit peníze stále se na něco vymlouvá. Dokonce mi tvrdí že špatně používám mobil když ho potřebuji k práci a stále ho musím používat. Ze zákona se má stejná vada reklamovat 3x ale tady asi zákony neplatí. Proto zde už bych si nekoupila ani žvýkačku tomuto prodejci již NEVĚŘÍM!!! Ale kdo nepotřebuje peníze a chce je vyhodit tak at si tam mobil koupí, setkala jsem se už z několika případy od tohoto prodejce který mají stejný problém. A co jsem zde četla tak nejsem jediná. Proto prodejce v žádném případě NEDOPORUČUJI!!!!

Reakce obchodu Dobirkamobil

Věřte že kdyby to bylo možné, vyhověli bychom každému zákazníkovi v jeho požadavcích¨. Bohužel, pokud nám servisní středisko napíše nějaké stanovisko k reklamaci, musíme je respektovat i když se nám toto stejně jako našim zákazníkům nelíbí. Nic méně není v našich silách, opravovat zamítnuté reklamce na vlastní náklady a také není v našich silách měnit stanovisko servisních center. Ani jiné obchody nejsou na tom jinak, i když by jistě také rádi vyhověli zákazníkům, aby předešli negativní reakci a upřednostnili spokojenost. Mrzí nás každý zákazník s negativní situací a věřte, ze toto není smyslem našeho podnikání.

• Perfektní komunikace. Ochota prodávajícího.
    • Dopoledne objednáno, obratem potvrzeno, odpoledne výzva k vyzvednutí. Kamenný obchod.

Obchod doporučuji.

Reakce obchodu Dobirkamobil

Velice nás těší Vaše spokojenost s nákupem a Vašeho hodnocení si moc vážíme.

Bez problému

Reakce obchodu Dobirkamobil

Děkujeme za kladné hodnocení a věříme, že i nadále budete spokojena s našimi službami.

• Kupoval jsem zde Samsung Galaxy Alpha Gold a dodání i přes upozornění, že může trvat déle jak 4 dny, tak telefon 2 den byl doma.

DOPORUČUJI !!! :)

Akorát by si pan prodavač mohl seřídit hodinky, aby nechodil o 15 minut později po přestávce, ale z toho se svět nezboří :))

Reakce obchodu Dobirkamobil

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a omlouváme se za pozdní příchod, který byl zapříčiněn zdržením pana majitele v bance, ne špatným časem na hodinkách.

• Nabízel nejlevnější cenu.

Reakce obchodu Dobirkamobil

Děkujeme za vaše kladné hodnocení.

Motiv = cena.
    Zboží dorazilo nefunkční (DOA). Reklamace - divící se technik - "mě vše funguje". Zboží dorazilo podruhé, opět nefunkční - odstupuji od smlouvy.
    Určitě nedoporučuji - neseriozní jednání.

Reakce obchodu Dobirkamobil

Mrzí nás vaše reakce na náš obchod, po tom co jsme se snažili bez zbytečných průtahů vyřešit Vaši záležitost, která je více než podivná. Mobilní telefon jsme obdrželi a po připojení přibalené nabíječka se ihned rozsvítila kontrolka dobíjení o čem jsme Vás ihned telefonicky informovali s touto informací a s informací, že mobilní telefon necháme nabíjet a odpoledne Vám zavoláme stav Vašeho telefonu. Tento se nabil na 40 procent, což jsme Vám oznámili a domluvili se na tom, že Vámi uvedenou vadu není možné vysledovat a rádi bychom Vám telefon zaslali zpět a tak jsme provedli. Jsme nejen prodejci mobilních telefonů, ale také servis mobilních telefonů a věřte, že bychom Vám zpět nezaslali telefon o kterém bychom měli pochybnosti, že Vámi uvedené vady má. Mobilní telefon nám samozřejmě zašlete a budou Vám vracený peníze.

• rychlost V neděli jsem objednala v pondělí přišla zpráva o předání dopravci
    • nepřišlo žádné info i převzetí objednávky

spokojenost

Reakce obchodu Dobirkamobil

Omlouváme se. Pod náporem objednávek, nám automat jeden den neodesílal potvrzení objednávek. Tento problém je již vyřešen. Děkujeme za Váš čas a kladnou recenzi, které si velice vážíme.

• Možnost vyzvednout v zásilkovně v mém městě

Zasláno zboží do mého města bez poštovného.

Reakce obchodu Dobirkamobil

Jsme rádi, že jste ocenil námi nabízenou službu, vyzvednutí zboží v místě bydliště. Děkujeme za kladné hodnocení.

• Hodně výběrových míst osobně
    • nabízel zboží za optimální ceny

Reakce obchodu Dobirkamobil

Těší nás Vaše spokojenost a děkujeme za kladné hodnocení.

vše proběhlo téměř okamžitě, doporučuji

Velice nás těší Vaše hodnocení. Děkujeme

• U zboží nebyl návod, nejen v češtině, ale žádný!

Reakce obchodu Dobirkamobil

Děkujeme za Vaše hodnocení. Z a chybějící manuál se omlouváme. Manuály jsou u mobilních telefonů přiloženy. U Vaší zásilky byl opomenut. Prosím o zaslání adresy na naši mailovou adresu [email protected] a my Vám manuál obratem pošleme. V případě jakých koliv dotazů se neváhejte na nás obrátit, rádi Vám dotazy zodpovíme na telefonním čísle 776 888 888

Vše OK

Reakce obchodu Dobirkamobil

Děkujeme za kladné hodnocení a věříme, že budete s Vámi objednaným zbožím spokojen.

vše ok

Reakce obchodu Dobirkamobil

Děkujeme za Váš čas a kladné hodnocení.

super

Reakce obchodu Dobirkamobil

Velice nás těší Vaše krátké, ale výstižné hodnocení a věříme, že další případný nákup si získá další Vaše takové hodnocení .

• Ochota, cena, příjemný personál

Do prodejny v Mostě jsem přišla kvůli poškozenému sklíčku na mobilním telefonu, sklíčko vyměnili rychle, za super cenu a byli velice ochotní. Děkuji Vám

Reakce obchodu Dobirkamobil

Děkujeme za Vaše hodnocení a věříme, že i nadále budeme moci řešit stejně kvalitně, případné další problémy s Vaším mobilním telefonem.

• -ochota
    • -rychlé dodání zboží
    • -poradenství
    • -neshledal jsem

Vždy se setkávám se vstřícností, rychlém dodání zboží a cenovou přijatelností :-). Na tento obchod se obracím již poněkolikáté a nikdy jsem neměl problém. Mohu jedině oporučit :-)

• výborné jednání, při druhé reklamaci stejné vady jsem dostala kompletně nový telefon :))
    • ...

....

Reakce obchodu Dobirkamobil

Velice nás těší Vaše hodnocení, týkající se kladně vyřízené reklamace a věříme, že další reklamace Vašeho telefonu nebude potřeba.

Naprostá spokojenost, vstřícné jednání, kvalitní poradenství.
    Doporučuji.

Reakce obchodu Dobirkamobil

Těší nás Vaše spokojenost s nákupem u nás a Věřím, že naše služby oceníte i při případném dalším nákupu jak na našich stránkách www.dobirkamobil.cz , nebo na kamenné provozovně v ulici Josefa Skupy 218/2520 v Mostě.

Navštívil jsem kamennou prodejnu se svým technickým problémem a byl jsem mile překvapen vstřícným jednáním personálu prodejny.

Reakce obchodu Dobirkamobil

Jsme potěšeni za každého takto spokojeného zákazníka a věřte, že i nadále budeme pracovat na kvalitě služeb námi poskytovaných. Děkujeme za Vaše hodnocení.

• pohodlí domova
    • nevidím žádné slabiny

doporučuji,jsem spokojena

Reakce obchodu Dobirkamobil

Velice nás těší, že jste si udělala čas ohodnotit náš obchod, o to více, že jste byla s nákupem spokojena a věříme, že při dalším nákupu se na nás obrátíte.