Povlečení absolutně neodpovídá rozměrům,je menší. Spodní díl povlaku na peřinu je zcela otevřen,bez žádného zapínání. Povlečení skoro za 2 tisíce si opravdu představuji jinak. Za mě velké zklamání. Když k tomu ještě připočítám ,že se balík někde ztratil a dorazil až po měsíci,tak tento obchod opravdu nedoporučuji. Bohužel už vratit nemůžu, protože jsem ho hned vyprala.

• Prodejce mi prodal použité zboží!!!

Objednal jsem manželce k vánocům nové boty, ale když jsem rozbalil balíček byl jsem v šoku, protože krabice vypadala staře a po otevření mě čekalo další překvapení v podobě špinavých podrážek!!!
    Prodejce nedoporučuji!

Reakce obchodu Different.cz

Dobrý den, Vaše hodnocení nás velmi mrzí. Prosíme o pochopení, že náš e-shop rozhodně neprodává použité zboží a zboží Under Armour, které je vaeVaší objednávce je nám zasíláno přímo ze skladu výrobce.

Nemáme od Vás také žádnou informaci, že by Vám zboží nevyhovovalo, měla jakoukoliv vadu a bylo by tedy vraceno či reklamováno. Pokud jste se zbožím z jakéhokoliv důvodu nespokojeni, stačí kontaktovat naši zákaznickou linku, kde vyřešíme vše k Vaší spokojenosti. Negativním očerňováním zde bohužel situaci nevyřešíme :( Pokud je s obuví cokoliv v nepořádku, neváhejte nás kontaktovat na [email protected]

Děkujeme

Dne 6.12.2022 mi bylo doručeno zboží, které jsem 7.12.2022 zaslala zpátky. Po týdnu se mi stále nikdo neozval, takže jsem zavolala a zeptala jsem se, zda zboží jim dorazilo. Paní mi to potvrdila a že do 14 dní mi budou vráceny peníze. Do dnešního dne 28.12.2022 mi peníze nepřišly a nedá se dovolat. Přitom na stránkách mají pracovní dobu od 7-15h. ve všední dny.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí. Evidujeme, že Vámi vrácená zásilka byla v pořádku zpracována a peníze budou vráceny ve 14 denní lhůtě.

Tým Different

Přišlo jiné zboží než jsem objednala. Na infolinku se nedá dovolat, když to po 20 minutách někdo zvedne. Musíte zboží zabalit a vrátit, jinak Vám Vaše peníze nevrátí. Ve svém volnem case jsem vše udělala, bohužel nemam ani zboží ani peníze. Už nikdy

Reakce obchodu Different.cz

znovu se velice omlouváme za komplikace. Bohužel zboží je opravdu potřeba vrátit zdarma přes Zásilkovnu, než můžeme odeslat peníze. Děkujeme, evidujeme, že balíček již byl v pořádku vrácen, stejně jako peníze na Váš účet. Děkujeme

• Zboří mi přišlo ale úplně jiná velikost a obchod ani neodpovídá
    • Chtěla bych buď vrátit peníze a nebo zboří ve velikosti co jsem si objednala

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, jelikož jsme s Vámi v kontaktu přes e-mail k dořešení Vaší objednávky, u níž došlo k chybně uvedené velikosti na straně Heuréky oproti našemu e-shopu. Jak jsme již nabízeli, zboží lze zdarma vrátit přes Zásilkovnu zpět k nám a budou Vám vráceny peníze.

Tým Different

Dobrý den, obuv vypadá na první pohled hezky, ale po čtyřech obutí, se propadá pátá, je tam nepatrná mezera, tudíž se nemůže jednat o značkovou věc. Nedoporučuji, a budu chtít vyreklamovat

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí a prosíme o pochopení, že ani značková obuv není bohužel nerozbitná. Reklamaci budeme určitě očekávat. Děkujeme a přejeme hezký den.

Minulá objednávka byla úplně v pohodě, doručena bleskově. Tentokrát bohužel je objednávka už týden "expedováná", ale současně ještě "nebyla předána dopravci". Tak nevím jestli se dočkám ...

Dobrý den Anno,

Vaše hodnocení nás velmi mrzí. U Vaší objednávky došlo ke ztrátě zásilky ze strany dopravce, za což se znovu moc omlouváme. Děkujeme za pochopení

Tým Different

Před 10 dny jsem objednala zboží a ještě nedorazilo.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, jelikož dle sledovacího čísla, které bylo zasláno v moment expedice na Váš email je viditelné, že zásilka byla v pořádku doručena na Vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny. Bohužel ale nebyla z Vaší strany vyzvednuta, a tak ji Zásilkovna odesílá zpět na náš sklad. Pro případné dořešení nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme.
    Tým Different

• Velmi nepružne jednání a dlouhé dodání, hlavně že chtějí platbu předem.

Velmi špatná zkusenost

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velice mrzí, jelikož u Vaší objednávky neevidujeme žádnou komplikaci ani nespokojenost z Vaší strany. Objednávka byla objednána dne 18/11, týž den byla také od nás expedována. Dopravce ji doručil hned následující pracovní den, tedy 21/11. Nedošlo tedy ani k žádné prodlevě v doručení.

Také nepožadujeme Vámi uvedenou platbu předem, zákazníci mohou volit i dobírku, stejně jako Vy u Vaší objednávky. Děkujeme za pochopení.

Tým Different.

Zboží mi v došlo v poničeném obalu a otevřené. Jak kdyby použité

Reakce obchodu Different.cz

velmi nás to mrzí, pokud bylo zboží po cestě poničeno :( Samozřejmě se na nás, v případě potřeby či zájmu o výměnu, neváhejte obrátit, jsme tu pro Vás.

• Zboží ještě nemám.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí. Evidujeme, že Vaše objednávka byla odeslána bez prodlení hned druhý den po objednání, tedy 14/11.
    Tým Different

Přestože je zboží deklarované na skladě. Po týdnu od objednání, informace, že se objednávka vyřizuje.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velice mrzí. Jelikož u Vaší objednávky nedošlo k žádnému prodlení. U každého produktu na našem e-shopu je uveden přibližný datum odeslání, jelikož máme několik externích skladů. U Vaší objednávky byl uveden datum 21/11.

Tým Different

Rozměry kabelky uvedené na www stránkách hodně nesouhlasí s realitou!

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí. Prosíme o pochopení že rozměry nám uvádí přímo výrobce. V případě jakékoliv komplikace či nespokojenosti nás neváhejte kontaktovat na [email protected]

Tým Different

• zboží ani po týdnu nedorazilo

Obchod zatím nedoporučuji, neboť mi zboží stále ještě nedorazilo (objednáno před týdnem 6.10.)

Dobrý den Barbora,

Vaše hodnocení nás velmi mrzí. Jak jsme již informovali e-mailem, Vaše objednávka nám byla dopravcem vrácena zpět kvůli chybě s čárovým kódem. Obratem jsme ji ale zaslali opětovně a zítra by Vám měla být v pořádku doručena. Za vzniklé komplikace se samozřejmě omlouváme. Kdykoliv nás neváhejte kontaktovat na [email protected]

Děkujeme

Tým Different

• dost dlouhé čekání na vrácení peněz za vrácené zboží

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velice mrzí, jelikož Vaše vrácená zásilka nám byla doručena teprve před 4 dny, omlouváme se tedy, pokud se Vám čekání zdá dlouhé. Pro vrácení peněz je dána lhůta 14 dnů, vždy se ale snažíme, aby byly vráceny co nejdříve je to možné. Děkujeme za pochopení

Váš tým Different.

• Komunikace emailem prakticky obratem
    • Rychlost doručení

Balení soupravy (ne balení krabice od kurýra) bylo poškrábaný, potrhaný, zničený, jako kdyby se válelo někde ve chlívě a ne ve skladu s oblečením. To rozhodně u soupravy za 1900,-Kč, která má být dárkem, nečekáte. Jak říkám, nejedná se o balení zvenku, které vidíte při převzetí kurýrem - to bylo naprosto v pořádku. Tady je problémem obal, ve kterém byla souprava - obal byl potrhaný, průhledné víko šíleně poškrábané, zničené. Tohle se dopravou určitě nestalo.

Dobrý den Liliano,

Vaše hodnocení nás velice mrzí a pokud byl obal sady jakkoliv poškozen, tak se velice omlouváme za celý tým. Zřejmě došlo k dodání nehezké krabice sady již od výrobce a na skladě bohužel nemají možnost náhrady za jiný obal, což nás samozřejmě mrzí. Děkujeme za pochopení. Samozřejmě je možné zboží ve 14 denní lhůtě vrátit či vyměnit.

Tým Different

Kabát vypadá jako župan. Jsem naprosto nespokojená. Kvalita nic moc, barva není lila.Jako bych si vybírala úplně něco jiného.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, jelikož jsme nebyli informováni, že by Vám kabátek nevyhovoval. Samozřejmě pokud nesplňuje Vaše představy, je možné jej nepoužitý ve 14 denní lhůtě vrátit. Děkujeme za pochopení

Tým Different

• Dodána o 10 čísel menší velikost...

Reakce obchodu Different.cz

velmi nás Vaše hodnocení mrzí, ale bohužel neevidujeme, že by Vám byla doručena chybná velikost. Byla doručena velikost 6XL, která byla objednána.

Tým Different

• Poslali mi naprosto jinou velikost, než jsem si objednal.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, jelikož u Vaší objednávky neevidujeme žádnou chybu. Nebyla podána žádná informace, že bychom Vám poslali chybnou velikost, ani nebyla řešena možnost vrácení či výměny. Pokud tomu tak opravdu je samozřejmě vyřešíme situaci k Vaší spokojenosti.

• výhoda není žádná

nevýhody: Číslování na stránce - kraťasy je 6XL- - pošlou Vám W36
    celkem neochotná paní na telefonu Vám sdělí že to tak je správně. NAPROSTÉ KLAMÁNÍ ZÁKAZNÍKA
    JIŽ NIKDY VÍCE ZDE NENAKUPUJI

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, stejně jako Vaše nespokojenost. Jak jsme uvedli již na infolince bohužel opravdu vybraná značka Celio má číslování neobvyklé. Kdykoliv ale našim zákazníkům rádi s výběrem velikostí poradíme, než-li objednají nebo když potřebují zboží vyměnit.
    Samozřejmě pokud Vám velikost nevyhovuje, určitě můžete vždy zboží neporušené a nenošené vrátit ve 14 denní lhůtě a vrátíme Vám za něj peníze, stejně jako jsme nabízeli po telefonu. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat, vždy jsme tu pro Vás.

Děkujeme za pochopení