• Doručení prý do 2 dnů, mělo mi zboží přijít 15.7 a ani 19.7 nic… na infolince každý den říkali jiné info a pak že to ppl ztratilo… takže zpoždění dárku a musela jsem to objednávat znovu.. na e-maily nikdo nekomunikoval..

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velice mrzí. Bohužel od Vás neevidujeme žádný email, jelikož jste s námi komunikovala pouze telefonicky. Znovu se omlouváme, bohužel prvotní objednávka byla opravdu odeslána z naší strany již v den objednání, tedy dne 13/7. Bohužel ale u dopravce došlo ke komplikacím a zásilku nám až dne 21/7 vrátili zpět na sklad jako nedoručený.

Náhradní objednávka byla vytvořena dne 18/7 a týž den byla opět odeslána a hned následující den (19/7) doručena. Děkujeme za pochopení, vzniklé komplikace nás též velmi mrzí.

Hezký den přeje tým Different.

Velikost neodpovídá inzerované velikosti….

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, stejně jako to, že Vám objednaná velikost nesedla :( Určitě je v takovém případě možné zboží ve 14 denní lhůtě vyměnit za cokoliv jiného nebo vrátit a vrátíme Vám za něj penízky.

• Rychle přišlo
    • Přišla špatná velikost, poté si posílali balíky ze skladu omylem na mou adresu, pak zpět a já stále čekám a nevím kdy mi dojde správné zboží. 27.5. objednáno dnes 7.6 a nemám žádnou informaci a zaplacené oblečení

Příště objednám jinde

Reakce obchodu Different.cz

Vaše nespokojenost nás opravdu velmi mrzí a znovu se i zde omlouváme za vzniklé komplikace, které společně řešíme k Vaší spokojenosti ve společné emailové konverzaci.

Jak jsme již uvedli, po kontrole Vámi vráceného balíčku bylo zjištěno, že velikosti Vám výrobcem, a tedy následně i námi byli odeslány správné. Samozřejmě ale chápeme, že každému sedí střih jinak a tak velikost nemusela vyhovovat. Proto jsme Vám u jednoho z požadovaných produktů zajistili výměnu zdarma za velikost větší, která byla Vámi již vyzvednuta. Bohužel u druhého požadovaného produktu nebyla již výměna za větší velikost možná, jelikož již není skladem, vrátíme tedy za vrácené peníze, jakmile nám bude dodáno číslo účtu, kam částku převést.

Tým Different

• Zboží, které mi bylo dle obchodu odesláno 2.5. mi stále nepřišlo.
    Obchod objednávku ověřoval 5.5. a stále nemám žádnou zpětnou vazbu.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení a nedoporučení nás velmi mrzí, jelikož od nás byla Vaše objednávka v pořádku odeslána již 2/5. Nyní aktivně řešíme s dopravci, kde nastala chyba kvůli níž zásilku stále nedoručili, zda byla chybně naskenována či ztracena. Jakmile budeme informace od dopravce míti, hned budeme informovat i Vás, jak udáváme v naší emailové komunikaci ze dne 5.5. a 6.5. Děkujeme

Tým Different

• Objednávala som zo Slovenska. Objednávka nebola akceptovaná.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocen nás velmi mrzí. Prosíme o pochopení, že pro objednávky s doručením na Slovensko je potřeba objednávat na www.differenta.sk.

Na www.diferent.cz lze objednat pouze objednávky s doručením po ČR . Děkujeme za pochopení

Tým Different

Ani po šesti dnech mi nebylo zboží doručeno, zaplaceno hned při vytvoření objednávky.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velice mrzí, jelikož u vaší objednávky neevidujeme žádnou neúměrnou prodlevu. Jak je uvedeno na našem eshopu, Vámi zvolená platba bankovním převodem u nás trvá 3 pracovní dny. Vaše objednávka je ze dne 21/4 a platba nám byla bankou převedena dne 27/4, hned poté byla objednávka bez prodlení odeslána.

V případě zájmu o rychlejší odeslání zásilky, doporučujeme volit způsob platby dobírkou či kartou online.

Tým Different

• Není přesný popis velikostí, při objednání velikosti XL, přišla velikost 42, velikosti XL odpovídá velikost 46 v našich podmínkách. V popisu zboží má být uvedeno, že se jedná o značení odpovídající Itálii, apod. Dále klamavé fotografie - viz modrá blůza , na snímku nebylo poznat, že se jedná o krátkou a širokou blůzu. Ani v popisu nebylo uvedeno.

Dříve nebyly tyto problémy, až s výrobky CAMAIEU

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velice mrzí, jelikož neevidujeme u Vaší objednávky žádnou stížnost ohledně nespokojenosti se zbožím, ani že by zboží bylo vraceno.
    Prosíme o pochopení, že fotografie nám poskytuje přímo výrobce a veškeré zboží se nachází na externích skladech zabalené. Kdykoliv ale rádi poskytneme jakékoliv detailní informace ke konkrétnímu produktu na vyžádání zákazníka emailem, tak nás neváhejte v případě potřeby či zájmu kontaktovat.

Co se týče velikostí odpovídá XL standardně číslu 42, nikoliv 46, která následuje až za velikostí XXL, a to dle EU. Právě v Itálii by velikost XL odpovídala uváděné velikosti 46, dle daných velikostních řad a tabulek.

Tým Different

Objednané tři ks triček dodány zmačkané v miniaturních sáčcích, velikosti naprosto neodpovídají, jedno tričko dodáno o dvě velikostí menší, než byl požadavek.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše recenze nás velice mrzí, jelikož u Vaší objednávky neevidujeme žádný problém. Zboží je odesíláno v balení, které poskytuje přímo výrobce. Pokud Vám byla doručena chybná velikost, vždy nás může zákazník obrate kontaktovat po doručení a my jakoukoliv chybu napravíme bez odkladu.

Děkujeme za pochopení a neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby.
    Tým Different

• Melo to nyt na narozky a vypada to na vanoce

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, jelikož evidujeme, že Vaše objednávka byla objednána v neděli 20.3.2022 a dne 23.3. 2022 byla již doručena na vaší adrese.

Děkujeme za pochopení.
    Tým Different

• Absolutně nesedí velikosti, objednala jsem košili vel. XXL a přišla tak na desetileté dítě.

Prostě velká nespokojenost škoda

Reakce obchodu Different.cz

Vaše recenze nás velice mrzí. Prosíme o pochopení, že u velikostí vždy záleží na výrobci a každému sedí jinak. Velikost XXL odpovídá velikosti 44 a kdykoliv je možné nás před nákupem kontaktovat a my Vám rádi zašleme emailem velikostní tabulky nebo rozměry k danému produktu, aby se vám velikost vybírala lépe.

Děkujeme a přejeme hezký den.
    Tým Different.

Zboží neodpovídá zobrazenému zboží, ve skutečnosti to je daleko lacinější a nepohledné. Škoda, jinak mám tento shop velice ráda.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše recenze nás velice mrzí a prosíme o pochopení, že jsme pouze prodejcem, nikoliv výrobcem zboží. Fotografie též jsou dány výrobcem. Pokud ale jakékoliv zboží nevyhovuje Vašim představám, je vždy možné jej nepoužité s visačkami do 14 dnů vrátit nebo vyměnit za cokoliv jiného. Děkujeme za pochopení.

Přejeme hezký den
    Tým Different

Naprosto obchod nedoporučuji, objednávku obchod zrušil téměř týden od objednání s tím, že dostali info ze skladu, že objednané zboží na skladě nemají. Toto jistě věděli podstatně dříve.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velice mrzí a prosíme o pochopení, že jakékoliv informace podáváme zákazníkovi bez prodlení. Stejně tak to bylo u vaší objednávky, kde jsme informovali o chybě na skladě s dostupností, hned jak sklad informoval nás. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Tým Different

Přišla místo šedé, kabelka bleděmodrá. Nechci znovu platit Poštovné.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše recenze nás velice mrzí, jelikož jsme odeslali kabelku šedou, jaká byla v objednávce. Kabelka, kterou jste objednala se nevyrábí v žádném modrém odstínu. Děkujeme za pochopení

Tým Different

hrnky měly objem 3,5krát menší než bylo uvedeno na kartě zboží.
    Komunikace personálu otřesná, neochota a neprofesionalita.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, jelikož evidujeme že Vám bylo zaslané zboží, které bylo objednáno. Rozměry nám uvádějí přímo výrobci produktů, spoléháme tedy na jejich bezchybnost. Co se týče komunikace na naší infolince, prozatím jsme se nesetkali se stížnostmi, o čemž svědčí i naše hodnocení zde na Heuréka.cz.

Jakékoliv nevyhovující zboží můžete samozřejmě ve 14 denní lhůtě vrátit nebo vyměnit za cokoliv jiného.

Tým Different.

• Na stránkách měli skladem a přitom již zboží neměli.

Reakce obchodu Different.cz

znovu se velice omlouváme za komplikace vzniklé u Vaší objednávky. Doufáme, že přesto na nás nezanevřete. Děkujeme

Kvalita neodpovídá ceně.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, jelikož u Vaší objednávky neevidujeme žádný problém. Pokud Vám zboží nevyhovuje či neodpovídá Vašim představám, je vždy možné jej ve 14 denní lhůtě vrátit či vyměnit za cokoliv jiného.

Děkujeme a přejeme hezký den.
    Tým Different

• Nevím co se stalo , ale zboží zatím nedorazilo stále čekám objednávka byla v listopadu Kaňáková

Reakce obchodu Different.cz

Vaše nedoporučení nás velmi mrzí. Vaši zásilku jsme prověřili a byla nám dopravcem vrácena jako nevyzvednutá dne 6/12. Obratem ji tedy posíláme znovu. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Tým Different.

• Protože se ani po týdnu od objednání nezačali objednávkou zabývat, tak jsem ji zrušila. Klamavé jednání na infolince.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí. Na naší infolince se kolegyně vždy snaží zákazníkům pomoci, jak jen je to v jejich silách a nikdy nepodávají klamavé informace. Znovu se za komplikace a prodlevu v odeslání omlouváme, bohužel v předvánočním čase se může odesílání objednávek opozdit z kapacitních důvodů...peníze za Vaši objednávku byly vráceny na váš účet.

Děkujeme za pochopení.
    Tým Different.

• Nemam ani bundu, zadala jse o vymenu, ani penize, ktere jsem za bundu zaplatila. Jandova vers

Dobrý den paní Jandová,

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, jelikož Vámi vrácená objednávka byla v pořádku včas zpracována - vrácena dne 30/11 a zpracována 4/12 a hned následující den, tedy 5/12 vám byla vystavena a odeslána výměna. Vše tedy proběhlo bez jakékoliv komplikace, proto je pro nás zklamáním Vaše nedoporučení.

Tým Different.

• dodání trvalo velmi dlouho, sako neodpovídalo zcela mým představám
    • velmi špatně viditelné detaily vzhledu saka (ne- zapínání,ne- klopy, nabrané rukávy na ramenou)

lépe vybírat osobně

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí, jelikož Vaše objednávka byla objednána v podvečer 24/11, následující den odeslána a již 26/11 Vám byla doručena, nedomníváme se tedy, že by dodání trvalo zde uvedenou dlouhou dobu....
    Prosíme také o pochopení, že fotografie jsou dodávány výrobcem. Jakékoliv nevyhovující zboží lze ale vždy do 14 dnů vrátit či vyměnit.