• Dlouhá doba vyřízení vrátky zboží i peněz

Zboží mi bylo zasláno, bohužel v jiné velikosti. Vráceno, ale co mi vadí je dlouhá doba vrácení peněz. Zboží převzali 25.11.,do dnešního dne 2.12.mi vrácení nepotvrdili, tudíž ani vrácení peněz stále neproběhlo. Z tohoto důvodu už znovu neobjednam.

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velmi mrzí. Znovu se omlouváme za komplikace s chybně zaslanou velikostí, což nás opravdu mrzí a vyvodili jsme z toho na skladě důsledky. Vámi vrácená zásilka byla doručena dne 25/11 na náš sklad a byla též již zpracována a peníze byly odeslány. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Tým Different

• Dlouhá doba dodání (respektive avizované termíny v době objednávky nebyly dodrženy a zasilka doručena o 4 dny později než bych čekal)
    • Příšerně zabaleno. Kabelka byla zabalena pouze v plastovém sacku, takže zboží přišlo po transportu pomackane. Čekal bych balení v krabici.

Ceny fajn, web fajn, komunikace ok.
    Doba dodání nesedí s avizovanými termíny.
    Uvítal bych kvalitnějši způsob balení zboží, který zabrání jeho znehodnocení přepravou

Dobrý den
    moc děkujeme za Vaše doporučení a hodnocení. Velmi nás mrzí, pokud došlo u Vaší objednávky prodlevě a znovu se za ni, za celý tým, omlouváme. Prosíme také o pochopení. Že zboží odesíláme tak, jak je nám dodáno přímo od výrobce a samozřejmě děkujeme za zpětnou vazbu ohledně balení zásilky. Předáme ji na expediční sklad.

Děkujeme a mějte hezký den.
    Tým Different

• Velmi nepružne jednání a dlouhé dodání, hlavně že chtějí platbu předem.

Velmi špatná zkusenost

Reakce obchodu Different.cz

Vaše hodnocení nás velice mrzí, jelikož u Vaší objednávky neevidujeme žádnou komplikaci ani nespokojenost z Vaší strany. Objednávka byla objednána dne 18/11, týž den byla také od nás expedována. Dopravce ji doručil hned následující pracovní den, tedy 21/11. Nedošlo tedy ani k žádné prodlevě v doručení.

Také nepožadujeme Vámi uvedenou platbu předem, zákazníci mohou volit i dobírku, stejně jako Vy u Vaší objednávky. Děkujeme za pochopení.

Přejeme hezký den.
    Tým Different.