• Obchod nekomunikuje, nejrychleji vybere peníze a zboží nikde. podle mého telefonátu v pondělí přišla zpráva že zboží bude odesláno 9.8.2023 ale dnes žádná informace nepřišla.

Dosud zboží nedorazilo, ač eshop avizoval odeslání 18.7.2023. Dnes je 21.7. a od eshopu žádná zpráva.

Reakce obchodu Detskyeshop.cz

omlouváme se za zdržení expedice Vaší objednávky. Bohužel se při její předchystávání nedohledala jedna položka a musela se znova objednat. Chybějící položka dorazí zítra, kdy bude Vaše objednávka i předána přepravci.
    Děkujeme za pochopení

• Dlouhá doba doručení.
    • Nekvalitně zabalené zboží.

Všechno zboží bylo při objednání skladem, přesto dorazilo až 9. den po objednání. Žádná omluva, ani vysvětlení.
    Školní potřeby na volno položené v krabici, kde létaly jak "vítr v bedně". Naštěstí se nic při přepravě nezničilo.

Reakce obchodu Detskyeshop.cz

jedna položka z Vaší objednávky skladem nebyla a čekalo se na její doskladnění.
    Co se balení týče, děkujeme za reakci. V sezoně nám vypomáhají brigádnici a není možné uhlídat každou zabalenou zásilku. Zabezpečíme jejich přeškolení.
    Detskyeshop.cz

• velký výběr a pomoc s výběrem aktovky
    • zboží bylo doručeno téměř po 14 dnech od objednání, i když na obchodě tvrdili, že do 3 dní bude u nás

Reakce obchodu Detskyeshop.cz

za dlouhou čekací dobu se omlouváme.
    Detskyeshop.cz

Bohužel byla objednávka dodána nekompletní, i když byla zaplacena jako celek. Navíc se vše odehrálo bez jakékoliv informace a teprve po mé reklamaci bylo zaplacené zboží objednáno u dodavatele.

Reakce obchodu Detskyeshop.cz

bohužel se jedna položka z objednávky nesprávně přenesla do nášho objednávkového systému. Po nahlášení chyby jsme obratem začali situaci řešit.
    Děkujeme za pochopení
    Detskyeshop.cz

Objednala jsem ráno zboží, které bylo skladem s osobním vyzvednutím. Po 3h se nic nedělo tak jsem se snažila několikrát telefonicky kontaktovat eshop, kdy bude zboží k vyzvednutí. Bez úspěchu. Odpověď jsem dostala odpoledne- z důvodu inventury se mohu zastavit až za 5 dní. Tato informace nebyla u objednávky nikde uvedená (při online objednávce si opravdu nerozkliknu zvlášť pobočka Brno, kde to bylo následně uvedeno). Na zboží jsem spěchala a proto zvolila tento obchod v Brně. Komunikace velmi špatná.

• Přišlo pouze potvrzení objednávky,od té doby nikdo nereaguje ani na maily,ani na telefony. Zboží mám zaplacené a nikde nic

Reakce obchodu Detskyeshop.cz

Dobrý den, u Vaší objednávky došlo k menšímu zdržení z důvodu nedohledání objednaného zboží na skladě. Muselo se znovu objednat u dodavatele. Za co se dodatečně omlouváme.

Chtěla jsem poslat pero růžové nebo fialové barvy, dávala jsem to do poznámky tak, jak měli na stránkách uvedeno. Pero přišlo v jiné barvě. Několikrát jsem volala, abych se domluvila na výměně, telefon mi byl několikrát vytípnut, nikdo se neozval ani zpět.
    Tady už nic objednávat nebudu.

Reakce obchodu Detskyeshop.cz

moc se omlouváme za komplikace. Napište nám prosím na email [email protected] a problém vyřešíme.
    Detskyeshop.cz

• Aktovka přišla v jiné barvě, než jsem si objednala. Obchod mi nedal ani vědět .

Dlouhé trvání.

Reakce obchodu Detskyeshop.cz

Dobrý den, u Vaší objednávky došlo k zdržení z důvodu neskoré úhrady. Zvolila jste platbu převodem na účet. Platba se připsala na účet 14.12.2022 a den poté byla předána přepravci.

• Otevírací doba do 16h,takže pracující člověk (obzvlášť ještě vyzvedávající dítě) nemá šanci objednávku osobně vyzvednout
    • Otevírací doba není zmíněna v potvrzovaci sms

Reakce obchodu Detskyeshop.cz

Dobrý den, každé úterý a středu je prodejna otevřená do 18 hodin, je tedy možné vyzvednout objednávku i v pozdějších hodinách :).
    Detskyeshop.cz

Velmi amatérské zadání dopravy, omezené možnosti platby.
    Přesto, že jsem uhradila zbozi i s dopravou předem a jasně zvolila kam má balíček putovat, byl zaslán na jinou adresu, aniž by někdo z e-shopu zavolal a v případě nejasnosti adresu ověřil. Když jsem eshop na skutečnost upozornila, tak poprvé sice odpověděl, ať ho ne přebírám, že mi ho pošlou znovu. Snažila jsem se komunikovat i s balikovnou o možnosti preposlani, nebo zaslání zpět, že ho nepřevezmu, aby se ne prodlužoval doba ulozeni, protože se jednalo o dárek k narozeninám, nelze bez osobního podpisu. Ač jsem tuto skutecnost opět sdělila e-shopu, již neodpověděl, nový balíček ne zaslal a já dodnes zbozi nemám, i když je uhrazené.

• Zadny jsem nenasel
    • Nekomunikace

Ani po tydnu nebyla objednavka odeslana. Na mail nereaguji

• E-shop nekomunikuje, po deseti dnech není schopný poslat objednávku, která měla být do dvou dnů skladem.

• Zbozi mi ani po tydnu ani po upozorneni neprislo. Objednavku rusim

• Před 8mi dny zboží objednáno, stále nedorazilo. Vše bylo skladem

Psala jsem e-mail, uvidíme zda se ozvou

• Vybírala jsem dlouho obchod, ve kterém nakoupím dětem školní výbavu. Tady měli vše, co jsem chtěla, skvělé ceny, krásné věci
    • Bohužel objednáno 16.8., druhý den zaplaceno, doteď se nikdo neozval. Teda třikrát mi přišlo, že je objednávka zaplacena, jednou že je zrušena, pak e-mail, že to bylo omylem, ale vyjádření k objednávce ne.
    • Solidní obchod komunikuje se zákazníkem, sdělí mu, kdy zboží bude odesílat! Upozorňuji, že všechno zboží bylo skladem a ihned k odeslání.
    • Objednávka skoro za 2 tisíce, tak doufám, že zboží ještě dorazí, když bylo zaplaceno předem.

Obchod naprosto nekomunikuje! Zboží mám objednané více jak týden i zaplacené a nic mi nepřišlo, mobil nezvedají. Požaduji vrácení částky a už nikdy více!

Nechápu moc e-shop jelikož jsem čekala na výzvu na vyzvednutí a k tomu e-shop nereaguje tak těžko říct jak tohle hodnotit ... Chápu , že je sezóna na objednávání školních potřeb , ale zároveň dvě minuty na odpověď zákazníkovi se asi moc tolerovat nedá ...

Reakce obchodu Detskyeshop.cz

Dobrý den, Vaše objednávka je již nachystaná k osobnímu odběru. Výzva k vyzvednutí objednávky by Vám měla přijít do emailu i formou SMS, pokud se tak nestalo, moc se omlouváme, nejspíš nastal technický problém :(.
    Detskyeshop.cz

• nemohu se dovolat na infolinku, zboží je zaplaene ale info o odeslani ani po tydnu nide