• velký výběr jinak nedostupných CD
    • žádne

je to dobrá možnost pro zakázniky,který nebydlí v Praze

Kvalitní zboží, rychlé dodání, naprostá spokojenost. Doporučuji!

• Dodaci lhuta

Reakce obchodu Demoshop.Biz

Zákaznice souhlasila s dodáním po Vánocích.Tento souhlas bylo nutné (s ohledem na uzávěrku dodání do Vánoc) zaškrtnout v košíku před objednáním. Jednalo se tedy o vědomý souhlas, a není důvod k nespokojenosti. Zboží bylo zboží expedováno jak jsme slíbili, ještě jednou po dotazu zákazníka.

• nízká cena
    • rychlost (delší doba dodání)

celkově doporučuji

• Výběr obtížně sehnatelných věcí
    • Přehlednost webu není nejlepší

Nabízí výběr věcí, které jinde neseženete. Pracovníci se mnou kvůli nejasnostem ohledně místa doručení komunikovali přes email a bylo jednoduché se s nimi domluvit. Určitě doporučuji.

• špatná komunikace
    • nedá se srovnávat, Amozon bez konkurence

jste stále v komunistickém náhledu

Reakce obchodu Demoshop.Biz

Reakční doba od podání dotazu byla cca 3h a zákazník obdržel požadovanou informaci. V mezičase se však rozhodl eskalovat požadavek jiným kanálem, tedy zde. Jsme přesvědčeni, že to nebylo nutné.

• Dobrá komunikace s obchodem ohledně dodání.

• Naleznete zde i těžko dostupné tituly
    • dlouhá dodací lhůta

Bezproblémový obchod
    Vstřícný personál
    Rychlá komunikace v případě problému

• Zajímavé, málo dosažitelné tituly s velmi příznivou dodací lhůtou.
    • Obchod, žádné. Jen bohužel přeprava zboží nedopadla dobře. Byl poškozen obal CD nosiče.

Na obchod nemám žádnou námitku. Co jsem dlouho sháněl mi sehnali za 10 dnů. To je slušný termín. Podle prvního nákupu bych obchod doporučil.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• objednal sem si tricko s hornim napisem "all that remains".Na tricku se zadny napis nekonal.Jen byl vybrany obrazek bez napisu.

clovek nikdy nevi,jestli mu vazne dorazi vec(objednavka),kterou si objednal..nemate tu 100% jistotu!

Reakce obchodu Demoshop.Biz

Pokud zákazník zjistí neshodu přijatého zboží s prezentovanou fotografií, měl by se především obrátit na prodejce a zboží reklamovat. Žádný požadavek na reklamaci však neevidujeme.
    Fotografie těchto licencovaných trik odebíráme přímo od výrobce a přijaté kusy jsou v originálním balení. Motiv tak detailně nelze zkontrolovat bez porušení balení. Pokud je ve shodě kód zboží v kombinaci s jeho názvem a požadovanou šarží, je zboží expedováno.
    V případě reklamace záležitost určitě vyřešíme ke spokojenosti zákazníka.

• výhody jakop každý internetový obchod
    • naprosto nemožné dodací lhůty, po urgencích se mi dostalo odpovědi, ale zboží stejně nedorazilo za 6 neděl od objednávky

nakoupit někde jinde

Reakce obchodu Demoshop.Biz

Zákazník byl o horší dostupnosti objednané položky informován s nabídkou štědré satisfakce za zdržení. V takových případech víme, že na objednávku doplatíme, nicméně jde o dobré jméno. Bohužel na nabídku zákazník opakovaně nereagoval, což stěžuje komunikaci.
    Je nám líto, že je pro něj jednodušší použít represivních způsobů s předstíráním naléhavé komunikace z jeho strany.
    Přesto se snažíme nadále vyjít vstříc, pokud bude oboustranná komunikace obnovena.

• Perfektní komunikace se zákazníkem,rychlé dodání zboží a dobré balení.
    • Bohužel,tak jako před několika lety kdy jsem zde poprve nakupoval,z mého hlediska velmi malý výběr starší sběratelské hudby "old time music a to ve všech směrech.Obchod zaměřen na současnou sezonní hudbu,té starší je zde velmi málo.

Pro běžného mladého zákazníka nebo nenáročného zákazníka samozřejmě doporučuji.
    Pro sběratele,tzv.hudební fajnšmekry
    nedoporučuji v důsledku velmi omezeného a malého výběru.Rovněž tak velkou slabinou je skutečnost že obchod není schopen zajistit žádný titul který je v EU běžný.Můžete koupit jen to co ma v nabídce a to je špatné.

Reakce obchodu Demoshop.Biz

Jirko, děkujeme za vaše podněty.
    I naše působení je omezeno dodavateli, ale v případě konkrétních návrhů se pokusíme v tomto směru udělat nový průzkum.
    Hezký den.

• Měl to, co jsem sháněl.

• - internetový obchod
    • -byl zde nabízen mnou hledaný titul

- objednávka byla celkem rychle vyřízena
    - internetová komunikace proběhla bez problémů, včetně vyřízení objednávky
    - doporučuji tento obchod ostatním

• celková spokojenost 0%.
    • Podvodné nabízení zboží, které nejsou schopni obstarat.

Reakce obchodu Demoshop.Biz

jelikož evidujeme falešné objednávky, pravděpodobně od konkurence, nebudeme se k tomuto příspěvku vyjadřovat.

• máte cd ,které jinde nejsou

jsem velice spokojen,jen vyjimečně nebylo cd k dostánímilan

• Mají na webu zboží, které nemají v nabídce

Reakce obchodu Demoshop.Biz

v omezené míře se vyskytne neaktualizovaný stav dostupnosti, což je bohužel limitováno úrovní systémové integrace. Přestože je podobná chybovost minimální, v těchto případech informujeme zákazníka neprodleně s nabídkou řešení.

• Obdržela jsem zboží v pořádku a hlavně rychle.
    • Rozhodla jsem se zde nakoupit, protože zde byli nejnižší ceny

Popron mně 3.12. oznámil, že mnou v říjnu objednané výrobky nebudou do Vánoc. DEMOSHOP mě mile překvapil, že zboží bez jakýchkoli problémů dodal. Děkuju jim a znovu jejich služby využiju. I cena byla velmi příznivá. teĎ jen aby CD hrála a bude to super :-)