• Pohodlný nákup
    • ------

Rychlé jednání,jsem spokojená

• maximální vstřícnost
    • ?

• je to naprosto na xxxxx , když to mají na e-shopu a přitom vědí že to dodat nemohou. xxxx!!!
    • žádné , už si jich nikdy nevšimnu ani náhodou.
    • A´t zhynou nebo aspoň zkrachují!!!!!!!!!!!

Vyhnout se velkým obloukem!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Demoshop.Biz

Sporadicky proběhne stažení z prodeje rychleji, než se stihne katalog aktualizovat, jako v tomto případě mikiny Depeche Mode (Logo). Je to technické omezení a přijatelné riziko v rámci aktuálního řešení.

Doporučení ke způsobu komunikace zákazníka:
    Struktura Vašeho příspěvku je nelogicky uspořádaná, pokud pomineme vulgární výrazy, které moderátor serveru musel eliminovat.
    U malých obchodníků, jako jsme my, je anonymita veřejných příspěvků problematická. Navíc jste reagoval v původní komunikaci, kdy jsme Vám oznámili obratem nedostupnost, diametrálně odlišně, než zde.

• Velký výběr
    • Minimální kontakt mezi kupujícím a prodávajícím

Padlo mi do oka tričko, které nebylo na skladě a již 10 dní se mi nikdo neozval kdy nebo zda-li má dojít.. Uvidíme :)

Vážený zákazníku,
    pravděpodobně Vám nebyly doručeny e-mailové zprávy, kterými informujeme klienty o stavu objednávky.
    Doporučuji Vám kontaktovat nás přímo na adrese [email protected] a zcela jistě budete spokojen

Předem děkujeme.

• Rychlost vyřízení, vstřícnost; e-mailová komunikace obratem; dobré ceny...
    • nemohu posoudit...

Koupila jsem zde zboží, které nebylo jinde k dispozici.
    Oceňuji především rychlost vyřízení objednávky (ve velmi vytíženém období = před Vánoci) a bezproblémovou komunikaci prostřednictvím e-mailu.
    Obchod doporučuji a jsem si jistá, že můj nákup v Demoshop.Biz nebyl poslední.

• Ceny dopravy do zahranicia

Som spokojny na 95%

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• koupila jsem cd, které není v ČR na trhu
    • ULOŽENKA - na výdejním místě vládl trochu chaos. Ale to bylo asi způsobeno vánočním návalem.

Doporučuji!

• dobra dodaci lhuta a na sklade to, co jinde chybi..CD bylo jinde nedostupne nebo s vice jak mesicni dodaci lhutou
    • o zadnych nevim

celkove jsem velmi spokojena, nalezla jsem zde CD, ktere jsem jinde nemohla sehnat, obchod Vas navic pravidelne informuje o stavu dodavky jak emailem, tak smskou.

• Široký sortiment
    • Ochota
    • Pro konkrétní případ - triko neodpovídalo obrázku (jiná barva trika a jiná barva na potisku, velikost potisku)

Obchod nabízí široký sortiment zboží od velkého množství světoznámých i méně známých kapel a interpretů

Reakce obchodu Demoshop.Biz

pokud se Vám dostal do rukou motiv, který neodpovídá katalogu, rádi bychom Vás požádali o kontaktování. V tuto chvíli neregistrujeme podobný případ.
    Děkujeme.

• Pohodlný nákup z domova titulu, který jinde nemají.
    • nefunkční uloženka

vstřícné jednání obchodu, dodržení termínu dodání i ceny, informovanost o odeslání zboží

Reakce obchodu Demoshop.Biz

Dobrý den, děkuji za zpětnou vazbu, také o službě třetí strany - uloženka.cz / HeurekaPoint.
    Na místě, kde předáváme zásilky (Ostrava) se skutečně v těchto dnech tvoří fronty na výdeji, čili doporučuji ostatním zákazníkům, aby využili spíše poštovních zásilek, než opadne předvánoční shon nebo si před návštěvnou pobočky ověřili telefonicky aktuální situaci.
    Připomínáme, že u plateb předem jsou zásilky poštou také zdarma a při dobírce nad 1500Kč opět.

• obchod nabízí hudební nosiče, které jinak v ČR neseženu

skvělý osobní přístup a skvělá komunikace, jednoznačně doporučuji

• Nízká cena

• Nabízí zajímavé zboží a to včetně produktů, které jsou běžně špatně k sehnání.

Doporučuji.
    Perfektní domluva, automatický účet, kde lze sledovat v jaké fázi se vámi objednané zboží nachází.
    Absolutně bezproblémová spolupráce.

Reakce obchodu Demoshop.Biz

bohužel z Vaší informace nedokážeme vyčíst, jaký problém byl s cenou. Zákazníkům nabízíme možnost objednávku slevit např. platbou předem (i kartou) nebo doručením na HeurekaPoint, a mít ji tak bez dopravného. Navíc při koupi tří ks zboží máte další 100Kč slevu. Subjektivně dražší jsou některá trička, nicméně jde o licencovanou výrobu, a takový výrobek nelze srovnávat s konfekcí v hypermarketu. Platíte především za motiv vlastníkovi práv, materiál má běžnou hodnotu.
    Děkujeme za Váš názor.

• Výběr hudby, která není na českém trhu k dostání.

Jsem velmi spokojena, CD které jsem si objednala, nebylo v ČR k sehnání. Zboží dorazilo v dodací lhůtě. Komunikace a ochota velmi dobrá, na dotazy odpověděli hned. Musíte ovšem počítat s delší dobou trvání, na kterou ale obchod upozozňuje. Vše v pořádku.

• Dostupnost jinde již vyprodaného zboží.
    • Delší dodací lhůta, na kterou však obchod upozorňuje a svou dodací lhůtu dodržel.

Nebojte se v tomto méně známém obchodě nakupovat.

bylo to levné, žádný problém, fajn.

Zboží bylo v nabídce, nikoli však k dostání, ale velmi slušná omluva a vysvětlení.

Reakce obchodu Demoshop.Biz

Dobrý den, v takových případech, kdy skutečně zboží není k dispozici, ani kdybychom je přeplatili u dodavatele, což uděláme, jeli to možné, nabízíme vždy satisfakci např. v podobě dopravného zdarma na příští objednávku v libovolné hodnotě. Samozřejmě pak nedostupné zboží trvale stahujeme z nabídky.
    Děkujeme za komentář klientovi, který je adekvátní situaci.

• trika z usa ktere zde nesezenu
    • doplnovani hned vyprodaneho zbozi

dobrej obchod ale muze byt lepsi