Po 3 dnech po objednání jsem dostal info: "objednané zboží nemáme skladem a nevíme vám jej doručit musíme vámi vytvořenou objednávku č. stornovat. " Proč to máte na netu k objednání? Ztratil jsem drahocený čas, protože uvedená značka docházela a po 3 dnech marného čekání jsem ji již uvedenou značku nesehnal. Dates Mobile nikomu nemohu doporučit, pokud se mu nechci pomstít.

Obchod mi bezdůvodně stornoval objednávku.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, vaše objednávka byla stornována z důvodu, že jsme objednané zboží neměli skladem my a ani náš dodavatel, o čem jsme vás informovali mailem. Děkujeme však za vaši zkušenost a věříme, že se v budoucnu vrátíte se nákupu na našem webu či prodejně.
    DATES MOBILE

Objednal jsem si dvě stejná pouzdra na telefon. Přišla obě, ale jen jedno bylo to co jsem chtěl. Druhé bylo sice na stejný model, ale jiný modelový rok, takže nesedí otvory pro objektiv fotoaparátu a reproduktor. Místo toho, aby mi napsali že mají už jen jeden kus pouzdra co jsem požadoval, mi poslali druhý úplně k ničemu který šel hned do koše. Mám tedy jedno použitelné pouzdro za cenu dvou. Pouzdra navíc přišla bez obalu, jen vhozená do obálky s bublinkovou fólií uvnitř a obě byla ušpiněná. Web e-shopu je napůl v češtině, napůl ve slovenštině, a nepůsobí moc důvěryhodně. Objednával jsem proto raději na dobírku. I tak trvalo zpracování objednávky týden a půl. Rozhodně můj první a poslední nákup.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, mrzí nás vaše zkušenost se špatně dodaným zbožím. Chyba se mohla samozřejmě stát při balení zboží za co se omlouváme. Situaci samozřejmě víme vyřešit, stačí, když nám napíšete na mail [email protected] a obratem vám zašleme správné pouzdro nebo vrátíme platbu za nesprávné dodané zboží.

• Nikde jsem nezjistil, že zboží bude odesíláno ze Slovenska a následovně jsem musel vyřizovat problémy s dodávkou zboží také na Slovensku. Vlastní komunikaci však hodnotím velmi dobře !

Jediný obchod, který mnou požadované zboží na internetu nabízel a měl na skladě !

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, omlouváme se za delší dodací dobu. Věříme, že se zbožím budete spokojeni a bude vám bezproblémově fungovat. Děkujeme za vaši zkušenost a budeme pracovat na zlepšení při dalších nákupech.

• Špatná komunikace
    • Není na ně nikde telefon

Objednala jsem telefon , který jsem rovnou zaplatila . A oni mi to poslali na dobírku .Tak jsem je prosila v pondělí ať změní dobírku ,že jsem zaplatila .Ani do pátku nebyli schopni změnit u dopravců .Tak jsem to zrušila na mobil jsem spěchala ! Komunikace s nimi hrozná číslo na ně nikde není k dohledání a komunikace s paní přes mail příšerná . Když už jsem se dočkala odpovědi tak mi paní napsala že jsem balík nevyzvedla - no ne asi když po mě chtěli znovu peníze i přesto že to bylo zaplacené .Obchod opravdu nedoporučuji !! Už bych si tam nikdy nic neobjednala ! Doufejme že peníze mi brzy vrátí .

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí vzniklá situace. Komunikovali jsme s vámi na denní bázi, odpověděli jsme pravidelně na všechny vaše otázky. K zásilce můžeme však poskytnout pouze takové informace, jaké nám poskytne přepravce, protože od momentu kdy balík převezme do přepravy je zodpovědný za jeho správné a včasné doručení. Platba za zboží vám byla vrácena podle dohody, věříme, že se taková situace více opakovat nebude ani u jiných zákazníků. Budeme se snažit o odstranění takových chyb. Děkujeme za vaši recenzi a přejeme vše dobré zejména v těchto časech.

• Zboží přišlo poškozené, dnes jsme odeslali k reklamaci. Velké překvapení k narozeninám

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí vzniklá situace. Zboží se někdy může poškodit iv přepravě jako tomu bylo i v tomto případě, proto doporučujeme zákazníkům zkontrolovat vždy zboží ihned po doručení abychom případnou reklamaci mohli co nejdříve dořešit ke spokojenosti. Děkujeme za váš nákup.

V Havířově máte dvě příšerné prodavačky, to že mi první sklo přišlo prasklé nevadí, ale musel jsem platit 2x

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, omlouváme se za doručení poškozeného zboží, no v případě skleněných fólií jde o křehké zboží u kterého se může stát, že se v přepravě poškodí. Co se týče duplicitní platby evidujeme pouze jednu objednávku a jednu platbu. V případě potřeby se na nás můžete obrátit na [email protected]

• Klamání spotřebitele

Na můj dotaz zda je zboží skladem mi bylo odpovězeno ANO je skladem!
    Následně po několika dnech mi bylo zdělěleno,že už zboží nemají!!!
    Připadá mi,že vůbec nevědí co mají na skladě.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, v době vaší otázky jsme zboží skladem skutečně měli, vyprodalo se však v průběhu krátkého času a vaše objednávka přišla až později. Věříme, že chápete, že zboží máme pouze v omezeném množství a objednávky vyřizujeme v pořadí, v jakém nám přijdou. Pokud nám za krátkou dobu přijde více objednávek než máme kusů skladem, neumíme bohužel vyhovět všem zákazníkům. Děkujeme za pochopení a za vaši recenzi.

• řekl bych: nekomunikace

Názor si stále ještě tvořím, protože zboží stál e nemám, tedy nevím, v jakém bude stavu apod. Ale poslali to přes DPD "nějak mimo systém", číslo zásilky DPD vůbec neznalo. Na dotaz, kde je zboží, neodpověděli (ani Date Mobile, ani DPD)... Včera najednou, bez předchozí SMS či mailu volal z neznámého čísla šofér DPD, že to veze a je za minutu u mě: 12:30 - já, samozřejmě, v práci. Domluvili jsme se na 17:30...no už nepřijel a na zprávy nereagoval. Dnes zatím taky nic... Takže od objednávky 12 dnů, zboží nikde, komunikace nula...a teď to má člověk zhodnotit...?

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, bohužiaľ v danom období mali prepravné spoločnosti problémy s doručovaním balíčkov, zásielok bolo veľké množstvo a tak sa termíny na doručenie natiahli na dlhšiu dobu, čo sa stalo aj vo vašom prípade. Balíček vám bol doručený síce s oneskorením, za čo sa ospravedlňujeme, no veríme, že danú situáciu dokážete pochopiť a s tovarom ste spokojný.
    DATES MOBILE, s.r.o.

Zboží objednáno+zaplaceno 29.4., dnes je 11.5.a stále nic. Komunikace je pomalá a za téměř týden jsem se nedozvěděl nic nového o zásilce, kam tedy zmizela. Chybí mi prozákaznický přístup.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazník, tovar sme vám odoslali ihneď na druhý deň tzn. dňa 30.04.2020, bohužiaľ v danom období mali prepravné spoločnosti problémy s doručovaním balíčkov, zásielok bolo veľké množstvo a tak sa termíny na doručenie natiahli na dlhšiu dobu, čo sa stalo aj vo vašom prípade. Každopádne sme vám ihneď po vrátení tovaru vrátili platbu za objednávku.
    Ďakujeme za váš nákup, DATES MOBILE, s.r.o.

• Vrátili všechny peníze
    • Přes poznámku v objednávce odeslání mobilu, který nesplňoval hlavní podmínku.
    • Nemají uveden telefonní kontakt.
    • Velmi dlouhá reakce na mail.
    • Dlouhá doba, než zboží odeslali a než pak vrátili peníze.
    • Po vzájemné komunikaci obchodu nevěřím.

Objednala jsem mobil, který mi vyfiltrovala Heureka jako voděodolný. Do poznámky jsem napsala, že jej chci pouze za předpokladu, že je opravdu voděodolný. Jelikož neragovali, googlila jsem na jiných serverech a dočetla jsem se, že tento telefon žádnou zvýšenou ochranu nemá. Proto jsem poslala mail, že pokud voděodolný není, nechci jej. Nereagovali. Po nějakém čase přišla zpráva, že balíček odeslali, hned jsem psala, že o telefon bez záruky voděodolnosti nechci, načež mi napsali, že je odolný kapající vodě, nedá se ale ponořit. Nerozumím technickým parametrům, ale po špatné reakci s komunikací a po několika recenzích na netu na tento telefon jsem odepsala, ať jej neposílají, že jej nechci. Jenže už byl na cestě. Doručovalo mi jej PPL. Řidiči jsem řekla, ať mi balíček nevozí, že jej nepřevezmu (poprvé jsem odmítla převzít balík, a to na netu kupuji často). Ještě ten den jsem odmínutnutí potvrdila telefonicky. Z obchodu mi bylo po vrácení zboží přislíbeno vrácení peněz. Telefon objednán 31.3. Pokus o doručení byl 8.4. Když jsem 24.4. stále neměla peníze na účtu, volala jsem do obchodu, co se děje. Prý zboží zpět nedorazilo. Volala jsem na PPL a tam potvrdili návrat zboží 14.4. Opět jsem napsala na obchod a reakce byla, že s PPL nespolupracují. Nebudu se v tom dále pitvat. Jsem ráda, že 29.4. přišly všechny peníze zpět, doporučit obchod ale opravdu nemohu. Uznávám svou chybu, měla jsem kvalitu zboží ověřit před objednávkou a zohledňuji složité období. Být to jen problém času doručení, neřešila bych to.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážená zákazníčka, vždy sme na všetky vaše správy reagovali do 24 hodín od doručenia vašej požiadavky v pracovné dni. Nemôžeme zodpovedať za údaje o telefónoch, ktoré si na svoje stránky zadá cenový porovnávač HEUREKA.CZ. Bez problémov sme vám vyšli v ústrety so zrušením objednávky a jej neprijatím z vašej strany, rovnako platbu sme vám vrátili obratom v deň, kedy nám bol telefón skutočne doručený späť. Z dôvodu oneskoreného doručenia balíčka prepravnou spoločnosťou to trvalo o niečo dlhšie, no určite pochopíte náročnosť situácie v danom období.
    Ďakujeme za nákup, DATES MOBILE, s.r.o.

těšila jsem se na objednané zboží, které bylo skladem a na druhý den zázračně skladem nebylo byla jsem HODNĚ zklamaná!!!

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážená zákaznice, objednala si zboží, které jsme měli skladem v omezeném množství. Šlo konkrétně o vykoupený telefon od jiného zákazníka, čili určitě pochopíte, že v případě, že máme skladem pouze jeden telefon a přijde nám více objednávek bohužel neumíme takové zboží opět zajistit ani odeslat všechny objednávky. Děkujeme za pochopení.
    DATES MOBILE, s.r.o.

• Dodnes nedorazilo. Humus!

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, v objednávce jste si vybral nevhodné příslušenství k mobilnímu telefonu, na co jsme vás upozornili a řešily jsme spolu dodání správného příslušenství, které bude vašemu telefonu vyhovovat. Tímto se termín odeslání posunul o několik pracovních dní, dokud jsme si změny v objednávce odsouhlasili a zboží zkompletovali k odeslání. Momentálně se nachází v přepravě u kurýra, což už bohužel neumíme ovlivnit, pouze urgovat doručení vaší objednávky. Za vzniklé delší dodání se omlouváme, ale zároveň jsme udělali vše pro to, abyste byl s zbožím spokojen a nevznikly vám další náklady spojené s vrácením nevhodného zboží.
    DATES MOBILE, s.r.o.

Neseriózní obchod, nedodal zboží, nekomunikuje (nemá uvedený telefon, pro kontakt má uvedený email, na který ovšem nereaguje), proto jsem objednávku zrušil a koupil jinde. Absolutně nedoporučuji.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, omlouváme se za delší dodání telefonu na zvolenou prodejnu k osobnímu odběru, no objednávku jste si vytvořil dne 18.12.2019, co je již termín těsně před Vánocemi a kurýrní společnosti v tomto čase doručují zásilky pravidelně se zpožděním. Objednávku jsme sice přesouvaly na zvolenou prodejnu k osobnímu odběru dne 20.12.2019 no do Avion Brno dorazila až dne 30.12.2019. Bohužel pokud je balík v přepravě, nemáme jinou možnost než urgovat doručení u přepravce, co bylo v tomto čase obtížnější než obvykle. Vaši žádost o zrušení objednávky jsme obdrželi dne 27.12.2019. Omlouváme se za zdržení a vzniklé komplikace, skutečně jsme však v tomto termínu nedokázali urychlit proces doručení balíku na prodejnu.
    DATES MOBILE, s.r.o.

• Objednavka zrusena po 11 dnech od objednani a balicek stale neprisel.

Toto byla moje prvni a posledni objednavka ve zminenem eshopu. Objednal jsem zbozi na strankach “skladem” a po 11 dnech stale nic nedorazilo. Po par dnech jsem teprve zjistil, ze zbozi jde z SK, to nikde nebylo napsano. Komunikace s obchodem, je tak s dennim zpozdenim, nemaji telefonni spojeni, jen mail. Dnes po 11 dnech mi napsali neco o poskozene zasilce atd. Tyden jsem cekal a az po nekolika telefonatech a urgencich u prepravnich spolecnosti, se zacali v DatesMobil starat. Objednavka stornovana a za me obchod nedoporucuji.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, děkujeme za vaši recenzi. Na každou vaši otázku (mail) jsme odpověděli. Zpoždění v odpovědích vzniklo z důvodu, že jsme se snažili vyřešit problém, který nastal v přepravní společnosti. Vždy jsme museli počkat na odpověď, v jakém stavu se momentálně vaše zásilka nachází, a následně vám tuto informaci komunikovat. Bohužel v tomto případě došlo k pochybení na straně přepravce, který zásilku poškodil a neinformoval nás o tom, až po několika urgencích. Za vzniklé okolnosti se omlouváme a budeme pracovat na zkvalitnění našich služeb.
    DATES MOBILE, s.r.o.

• Od objednání+ platby předem do fyzického převzetí zboží uplynulo 6 dní. Během této doby jsem od prodejce neobdržel na svůj mail jediné potvrzení o objednávce či platbě, prodejce neměl potřebu ani odpovědět na dvě urgence, které jsem 3. a 4. den po objednávce poslal.
    • Prodejce se schovává se za e-mailem, telefonní číslo vůbec neuvádí ...
    • Svůj díl kritiky si zaslouží i špedice (In-TIme) - mírou chaosu a zmatenostní zpráv překonává i Českou poštu. 15.8. mi psali, že planovaný termín doručení je 14.8., pak dispečeři podle svých čísel nedokázali balík dohledat...

I když jsem nakonec své zboží dostal, rozhodně nemám zájem tento zážitek v budoucnu znova zopakovat!!

P.S. Své kontaktní údaje (tj. mail a telefon) jsem zadal správně, kontroloval jsem je na faktuře. Prodejce bude v odpovědi nepochybně tvrdit, že chyba byla na mé straně, ve špatně zadaných údajích.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, děkujeme za vaši recenzi a připomínky. Vážíme si zpětnou vazbu od našich zákazníků, která nám pomáhá stále se zlepšovat a věříme, že se zbožím budete spokojen.
    DATES MOBILE, s.r.o.

Pozor, s obchodem se nedá navázat kontakt! Tel. uvedené nikde nemají, na emaily nereagují...

- navíc prodával zboží, která konkurence prodávala o 40% levněji

Vážený zákazníku,
    neevidujeme od vás žádnou zprávu, proto jsme nevěděli že se s námi chcete spojit. Vaše objednávka se nám včera přepravní společností vrátila jako nedoručená z důvodu, že jste ji odmítl převzít. Na všechny zprávy od zákazníků obratem odpovídáme a naši zákazníci se na nás vždy mohou obrátit na mail [email protected] a tento kontakt najdete i přímo na našich stránkách https://www.datesmobile.cz/cz/kontakt/ proto bychom vás chtěli požádat o úpravu vašeho hodnocení.
    Děkujeme, DATES MOBILE, s.r.o.

zatím bez odezvy,objednávká se zpracovává pořád od 18.6,dnes 30.6 a pořád nic,ochranné sklo jsem si to mohl objednat v Čině sám a za jiné peníze!!!!!!!

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, ještě dne 24.06.2019 jsme vám na mail uvedený v objednávce zasílaly informaci, že objednanou skleněnou fólii máte připravenou na zvolené prodejně. Prosíme o kontrolu mailu uvedeneného ve vaší objednávce. Klidně se můžete zastavit na prodejně, objednané zboží na vás čeká připraven.

• žádná komunikace

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, objednané zboží jsme vám doručovaly podle objednávky, omlouváme se za delší dobu dodání, ale bohužel někdy neumíme ovlivnit termín v přepravní společnosti. Ohledně změn objednávky informujeme všech našich zákazníků zprávou zaslanou na mail uvedený v objednávce. Děkujeme za váš zájem.
    DATES MOBILE, s.r.o.

Komunikace obchodu mizerná, na mail ani neodpověděli, doba dodání delší, i instalace skla na mobil na místě, bohuzel nepasovalo, vysvětlení,pry mám krivy mobil

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, omlouváme se za vzniklou situaci, která nás mrzí, každopádně odpovídáme na všechny doručené zprávy v co nejkratším možném čase. Zboží zakoupené s dodáním na prodejnu v případě, že se na dané prodejně nenachází, musíme doskladniť a tím se samozřejmě doba dodání prodlouží. Bohužel dodání je závislé i na přepravní společnosti a často to neumíme ovlivnit a urychlit. V případě, že vám objednané zboží nevyhovoval můžeme vám samozřejmě pomoci s výběrem vhodné fólie. Děkujeme za pochopení.