• Objednávku zrušil a chce mi produkt prodat za dvojnásobek ceny

V eshopu byla jasná cena i dostupnost, přesto mou objednávku odmítají vyřídit. Zvažuji ČOI

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, za vzniklou situaci se omlouváme, vaše objednávka nebyla potvrzena, tedy nedošlo ani k odeslání zboží. Za vzniklou situaci se Vám omlouváme.

Dosud nedodali objednané zboží (objednáno před více jak 10 dny)!

• Jaké? Absolutně žádné!
    • Všechny.

......

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, je nám líto že jste nebyl spokojený s některou z našich služeb, na jejich zkvalitnění neustále pracujeme.

• Nekalé obchodní praktiky

• O žádných nevím
    • snad vše

V obchodě objednáno pouzdro na tel,po pár dnech přišel mail že je připraveno na pobočce CČM jedu tam a prodavačka mi zdělí že je tam první den a že se tam neorientuje a nenajde ho a majitel jí nebere telefon ...zkoušel jsem volat na všechny tel uvedené na stránkách ale bez výsledku nedostupná ...komunikace nulová takže nedoporučuji !!!

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, vzniklá situace nás mrzí. Naše zaměstnankyně byla v době vašeho nákupu skutečně první den v práci, omlouváme se proto za její nevědomost. Telefonický kontakt je určitě v pořádku, můžete se nám dovolat v pracovních dnech v době od 08:00 do 16:00, stejně se na nás vždy můžete obrátit prostřednictvím mailu. Děkujeme za pochopení a ještě jednou přijměte prosím naši omluvu. Dates Mobile, s.r.o.

• Špatná komunikace, zboží jezdí ze Slovenska, dlouhá dodací lhůta, nekvalitní přepravní společnost

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, na všechny otázky ohledně produktů a dodací doby se snažíme obratem reagovat. To, za jakou dobu vám přepravní společnost zboží doručí bohužel nevíme ovlivnit. Od přepravní společnosti máme deklarovanou dobu dodání do 3 pracovních dnů, většina objednávek je však doručována na další pracovní den. Pokud byla vaše objednávka skutečně doručena později, omlouváme se a situaci budeme řešit s přepravcem.

• obchod uvádí, že všechny mobily má skladem, což absolutně není pravda

objednala jsem si mobilní telefon, který dle prodejce měl být skladem, bohužel ho měli již několik měsíců vyprodaný a naskladnit se ho nechystali, což by nebyl až takový problém, kdyby mně o tom alespon někdo informoval. Na telefon jsem velmi spěchala, objednala jsem si na dobírku a čekala a čekala doma na balík,.... jenže balík nepřišel, ani žádný e-mail
    když jsem tedy poslala e-mail s otázkou kde je problém, pouze mi napsali, že mi telefon jednoduše doručit nemohou, komunikace absolutně špatnáááááááááááááááá, jednání hrozné, objednala jsem jinde a druhý den jsem měla mobil doma i s dárkem

PRVNÍ A ZÁROVEŇ POSLEDNÍ NÁKUP!!!!!!!!
    KONKURENCI MAJÍ VELIKOU, TAK BY SE MOHLI TROŠKU SNAŽIT!!!!!!

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, na našem eshopu jsme k vámi objednanému produktu uváděli stav skladem: informace v obchodě. Bylo to upozornění pro zákazníka, aby se ohledně dostupnosti produktu před objednávkou nejdříve informoval. Za vzniklou situaci se vám omlouváme.

• komunikace
    • nedodržování smluvených podmínek
    • nedůvěryhodnost
    • údajně česká společnost ale komunikují slovensky
    • nedodržení doby dodání

nedoporučuji.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, vzniklá situace nás mrzí, dovolte nám však reagovat na vaši recenzi. Na každou otázku ohledně obchodu, zboží a dalších informací se snažíme reagovat obratem. Máme za to, že všechny smluvní podmínky dodržujeme tak, jak byly stanoveny, bohužel však nevíme ovlivnit dobu dodání doručovací společnosti. Ujišťujeme vás, že jsme českou společností o čemž svědčí i to, že máme kamenné prodejny v Praze a Brně kde vám naši prodejci určitě ochotně poradí.