• opravy pouze u prodejce nikoliv u servisních záručních servisech v Praze

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, všechny telefony, které máme v nabídce servisujeme v autorizovaných servisech určených pro danou značku a na základě vyjádření servisu i vyřizujeme případné reklamace.

• Telefon byl používán.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, ubezpečujeme vás, že žádný z našich telefonů (pokud to nemá uvedené v názvu a popisu) nebyl nikdy používán a jedná se o nový kus z distribuce. Balení je kompletní a telefon nenese žádné známky používání, vztahuje se na něj klasická zákonní 24 měsíční lhůta na případnou reklamaci. Věříme proto, že se zařízením jste spokojenej a vyhovuje vám.
    DATES MOBILE, s.r.o.

• Produkt nedodán v originálním obalu

Značkové pouzdro dodáno v obyčejnem sáčku působí dosti lacině.
    Zda se skutečně jedná o originál těžko říct.

• Zboží inzerované jako na skladě již vůbec nebylo k dispozici.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, jak jsme vám psali i v mailu kde jsme se za chybu omluvili, došlo k technické chybě na našem eshopu kdy se nám v čase vytvoření vaší objednávky zobrazovalo i doprodané zboží. Ihned jsme vám nabídli alternatívni zboží za stejnou cenu, které bylo skladem. Věříme, že přijmete naši omluvu a upravíte své hodnocení vzhledem k naší mailové komunikaci a vyřešení problému. Děkujeme.

Když jsem šla potřetí reklamovat telefon, tak minimálně 12 min před koncem pracovní doby již byla prodejna zavřená , jela jsem tam zbytečně.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, je nám líto vaší zkušenosti, prodejci těsně před zavřením obchodního centra mají často povinnosti spojené s úklidem, tedy se právě v čase pár minut před zavřením nemusí zdržovat na prodejně. Omlouváme se za vzniklé komplikace a vaši reklamaci rádi vybavíme i na dálku odesláním zařízení k reklamaci poštou na kteroukoliv z naších prodejen.
    Děkujeme za pochopení.

DATES MOBILE, s.r.o.

• baterie neodpovida typu mobilu proto pro me nefunkcni

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníků, zvolil jste si platbu předem na bankovní účet a objednávka nebyla z Vaší strany vůbec uhrazena, neměli jsme od Vás žádnou odpověď na zprávu ohledně úhrady tedy jsme přistoupili po určitém čase k zrušení objednávky. Baterie vám nikdy nebyla doručována. Prosíme tedy o úpravu recenze. Děkujeme.

DATES MOBILE, s.r.o.

Neskutečně dlouhá dodací doba i když prý zboží skladem

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, vaše objednávka byla připravena k osobnímu odběru do 3 pracovních dnů. Zboží které máme skladem je dostupné skutečně na našém skladu, proto trvá nějaký čas jeho doručení na zvolenou prodejnu. Bohužel neumíme ovlyvnit časy dodání přepravní společností na naše prodejny. Děkujeme za váš podnět a budeme se snažit o zkvalitnění těchto služeb.

• Vůbec žádná
    • Nedodržení dodací lhůty, odpovídání na emaily s velkým zpožděním, výmluvy na přepravní společnost.

Kupte jinde

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, je nám líto že jste nebyl s našimi službami spokojen. Vaše objednávka byla doručována na 7 den od vytvoření vaší objednávky, omlouváme se za delší doručování zboží. Bohužel neumíme ovlivnit dobu doručování od termínu, kdy zboží předáme přepravní společnosti. Na vaše zprávy bylo odpovězeno vždy nejpozděj do 24 hodin od jejich přijetí co považujeme za adekvátní dobu k prověření a zjištění všech potřebných informací a jejich zaslání zákazníkovi.
    Dates Mobile, s.r.o.

• Nenapsali moje číslo dopravní službě, kvůli čemu pak musela sem vyřizovat ještě proč mi ne otáčky objednávku včas

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, vaše telefonní číslo jsme přepravci uvedli a vaše objednávka byla doručena dle obchodních podmínek (celkový čas vybavení od zadání objednávky byl 4 dny). Důvodem nedoručení již na druhý pracovní den bylo i dle sledování zásilky a informací od přepravce neoznačení místa doručení vašim jménem - chybějíci zvonek.

• Dobré ceny
    • Nedodržení dodací lhůty
    • Dopravce dostal jinou adresu doručení a nedostal můj kontakt

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážšný zákazníku, za nesprávně zadanou adresu se omlouváme, no dodací lhůta byla dodržena dle obchodních podmínek naší společnosti - zboží vám bylo doručeno na čtvrtý den od potvrzení objednávky. Děkujeme za váš podnět.

• poštovné zdarma
    • nepřekonatelně dlouhá doba vyřizování objednávky- 18 dní

pokud na objednávku spěcháte a zboží opravdu potřebujete, tak radši zvolte jiný eshop

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, omlouváme se za delší vyřizování objednávky, no při větším počtu objednaných kusů jak to bylo i ve vašém případě je doba odeslání z důvodu naskladnění potřebného množství delší. V případě objednání běžného množství (1-2kusy) odesíláme na další den od potvrzení objednávky.

• - Obchod měl požadovanou značku na skaldě
    • - zásilka nebyla úplná, chyběl její hlavní článek
    • - následná komunikace e-mailem i telefonicky nepřijatelná
    • - z dúvodu nespolehlivosti a
    • - nedostatečné komunikace

Jako ve většině obchodů přes internet jsem získala odpovídající nabídku. Hledala jsem specifickou značku a tuto tento obchod ji měl k dispozici. Zaslání proběhlo podle očekávání v průběhu jednoho týdne. Doručení však neproběhlo v pořádku. Zásilka nebyla úplná, chyběla její podstatná, hlavní část, mobilní telefon samotný.Je to moje první zkušenost s tímto obchodem. Nemohu jinak než ji hodnotit velmi negativně. Očekávám co nejrychlejší sjednání nápravy. Nedoporučuji tedy.

• Omluvili se za svou chybu
    • Inzeruji zboží, které neumí sehnat

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, omlouváme se ještě jednou za nepřesně uvedenou informaci o tovaru skladem, který jsme měli pouze v omezeném množství. Věříme, že si u nás najdete i jiné zboží, které vám bude vyhovovat.

Dates Mobile, s.r.o.

• Možnost bezplatného vyzvednutí zboží na pobočce
    • Zmatený a neprofesionální přístup prodavačů na pobočce (při první návštěvě pobočky nebylo zboží k dispozici, přestože jsem obdržela zprávu, že je již připraveno k vyzvednutí; při druhé návštěvě pobočky nebyl přítomen žádný prodavač; při třetí návštěvě pobočky bylo zboží mírně poškozeno a delší dobu trvalo, než prodavačka našla stejný výrobek v nepoškozeném stavu...)
    • Nepřesné informace o zboží na webových stránkách obchodu (pouzdro na mobil bylo popsáno jako "světle žluté", ve skutečnosti je béžové...

Já osobně už v tomto obchodě neplánuji nakupovat a z výše popsaných důvodů to ani nedoporučuji.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, na zkvalitnění našich služeb neustále pracujeme. Věříme, že se zbožím jste spokojena. V případě potřeby se na nás samozřejmě můžete obrátit.
    Dates Mobile, s.r.o.

• dlouhá dodací lhůta, neuveden tel. kontakt, objednané zboží je ze Slovenska - bez distribuce ČR

špatná informovanost

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, omlouváme se za delší dobu doručení která byla způsobena vyšším množstvím balíčků, které musel náš přepravce v předvánočním období doručit. Věříme, že zboží vám bude dobře sloužit.

• Zadne
    • Nabízejí zboží a pote ho nemají, to zjistí tak 3dny po objednávce

Nic si zde neobjednavejte, sice neutratite, ale nic nekoupite
    a pokud to ma byt dárek na poslední chvíli, tak už vůbec ne. Objednané zboží zjistili za 3 dny, ze již nemaji. S ničím takovým jsem se nikdy nesetkala. Dokonce na ne není ani kontaktní telefon. Nechci vědět jak dopadají pripadne reklamace.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, zboží jsme měli skladem v omezeném množství, proto jsme při doprodání museli přistoupit k nabídnutí alternatívního zboží. Děkujeme za pochopení.
    Dates Mobile, s.r.o.

• Vzhledem k tomu že zboží které je skladem, nakonec skladem není a komunikace je mizerná tak rozhodně tento obchod vynechte!
    • Zboží u kterého je napsáno skladem, skladem ve skutečnosti není, obchod nekomunikuje.

Je to špatný a nesolidní obchod. Zboží které jsem objednal přesto že bylo uvedeno že je skladem, skladem nebylo. Napsali mi že jestli chci jiný pošlou jiný. Po týdnu domlouvání ale nejsou schopni ani říct zda nebo jak zboží odeslali.........stále prověřují. Navíc odpovídají snad až ze Slovenska, takže opravdu tento obchod nemůžu doporučit.

Dates Mobile, s.r.o.

• Kromě potvrzení objednávky nic nedošlo.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, dle našich informací vám zboží bylo v pořádku odevzdáno. Věříme tedy, že jste s ním spokojen a vše bylo v pořádku.
    Dates Mobile, s.r.o.

• Kupoval jsem Lenovo Vibe K5 note ve verzi se čtečkou otisků prstů, v době nákupu ho nabízeli a dodali snad jako jediní
    • Slabší komunikace eshopu, málo informací na eshopu, nezaškolený personál

Kupoval jsem Lenovo Vibe K5 note se čtečkou otisků prstů, který nabízeli jako jediní. Tel. Od začátku ztrácel signál, po aktualizaci na android 6, problém téměř zmizel, ale občas signál vypadne, musím restartovat potom naskočí.Obtěžuje to-asi budu reklamovat. Na eshopu byl tel. skladem, potvrzení objednávky přišlo později po urgenci emailem. Na dotaz zda mají skleněnou fólii nikdo neodpověděl. Chtěl jsem si ji nechat nalepit rovnou při nákupu, což nabízí zdarma-nakonec ji na prodejně neměli a asi by ji ani nenalepili. Slečna pracovala na prodejně sama velice krátce. Nevím jestli jsem měl jen smůlu, ale zatím nejsem moc spokojen. Telefon je super stroj, ale rozčiluje mě výpadek signálu.

Reakce obchodu Dates Mobile

Vážený zákazníku, děkujeme za vaši recenzi. Pokud máte technické problémy se zařízením, můžete jej reklamovat v kterékoliv naší prodejně. Pro prověření situace ohledně vašich dotazů prosíme o doplnění informací. Děkujeme.

• Objednané pouzdro pro HUAWEI Y560 bylo nahrazeno pouzdrem pro jiný typ a opatřeno přelepkou s označením Typu objednaného pouzdra. Samozřejmě nepoužitelné pro Y560. Po týdnu bez reakce na reklamaci.

Nedoporučuji, u reklanace kdy mi je dodáno něco jiného než jsem si objednal, bych očekával nějakou vstřícnost. Dodnes se mi nikdo neozval.

Reakce obchodu Dates Mobile

Dobrý den, omlouváme se za vzniklou situaci, chyba nastala při balení zboží už u dodavatele. Vaše reklamace byla v pořádku vybavena do 3 dnů od přijetí reklamovaného zboží a to vrácením úhrady na váš účet.