Na obrázku zboží v hezké krabičce , ve skutečnosti přišlo jen v igelitu. Vypadalo hrozně.

• koupil jsem u vás 4 kusy svítidel na toaletní mísu.U 2 z nich nejde zmáčknout spínač kterým se přepíná svícení jednou barvou nebo všemi barvami.Už od vás nikdy nic nebudu chtít.Dobře mi tak.

Reakce obchodu Dárkoviny

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, ale je to první taková reklamace na tento produkt. Zboží je samozřejmě možné reklamovat a bude Vám zaslán nový produkt nebo vráceny peníze- viz záložka snadná reklamace u nás na webu. Máme skvělý zákaznický servis a vždy zákazníkům vyjdeme vstříc.

• Ráda bych aby dorazilo je to dárek

Reakce obchodu Dárkoviny

Dobrý den, vaší zásilku jsme odeslali 23.11. v den objednávky. Napište si na náš zákaznický email- pošleme vám samozřejmě znovu číslo zásilky. Tady vám ho veřejně poslat nemůžu. Pokud se jedná o ztracenou zásilku dopravcem, pak vám ji rádi pošleme znovu a tu původní budeme reklamovat u Zásilkovny. Ozvěte se, napište, volejte. Zásilky posíláme rychle, ale nebojte se ozvat! Tohle negativní recenze nevyřeší. Na vaší zásilce jsme pracovali a odeslali jsme ji včas.

Zboží zatim nedorazilo. Proto špatné hodnocení.

Reakce obchodu Dárkoviny

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Prosím napište nám číslo objednávky na náš e-mail [email protected] , ať můžeme dohledat, zda není zásilka ztracena dopravcem.

• Výrobky mají pěkné
    • Kŕtka doba dodání
    • USB FLASH DISK mi přišel poškozený

Reakce obchodu Dárkoviny

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, ale je to první taková reklamace na tento produkt. Zboží je samozřejmě možné reklamovat a bude Vám zaslán nový produkt nebo vráceny peníze- viz záložka snadná reklamace u nás na webu. Máme skvělý zákaznický servis a nezasloužíme si 30% hodnocení.

Objednala jsem všechny dárky k 30 narozeninám. Dva mi přišli se ctyricitkou. Hrůza

Reakce obchodu Dárkoviny

neevidujeme žádnou takovou reklamaci, můžete se nám ozvat s číslem objednávky? Takovou chybu nepamatuji, že bychom něco poslali s jinou číslovkou. Dejte nám prosím vědět, pokud je to pravda, pak to ihned napravíme. Dohledala jsem vaší objednávku č. 61114522 ze dne 21.9. objednáno ve 3:40hod. Nechám překontrolovat skladové zásoby vašich produktů. Hodně nás to zajímá. Příště se prosím hned ozvěte.

• Rychle dodání pokud zboží je
    • V poslední době omezen sortiment, např. skupina svateb ich dárků zrušena, zbytky zařazeny do jiných kategorii

v pohodě

• termín dodání bylo slíbeno na 29.6., ale zboží nedorazilo
    k vyzvednutí bylo až 30.6. kolem poledne a vzhledem k tomu, že to byl dárek pro paní učitelku, tak dodání nevyhovující

velký rozdíl mezi fotkou a oreginálem jsem zklaman

Reakce obchodu Dárkoviny

Dobrý den, pokud jste s produktem nespokojen, je možnost odstoupení od kupní smlouvy, máme skvělý zákaznický servis a nezasloužíme si 10% hodnocení. Pokud byste nám vracel produkt, vrátili bychom vám peníze a ještě bychom vám zaplatili dopravu- viz záložka snadná reklamace u nás na webu. Sám si objednáte dopravu a poštovné platíme my. Tak snad příště vás o tom přesvědčíme.

Když jsem koupil perlu lásky, tak byla klec zatavená na tolik, že ji nešlo otevřít. Takže opravdu nepovedený dárek a už nikdy odtud nenakoupím.

Reakce obchodu Dárkoviny

Dobrý den, omlouváme se za komplikace, ale je to první taková reklamace na tento produkt. Zboží je samozřejmě možné reklamovat a bude Vám zaslán nový produkt nebo vráceny peníze- viz záložka snadná reklamace u nás na webu. Máme skvělý zákaznický servis a nezasloužíme si 10% hodnocení.

• Obleček na penis je velikostne k nepoužití .velikost je na jedno varle a na penis 10leteho.Rada bych to reklamovala ale finančně se to nevyplati.

Reakce obchodu Dárkoviny

Dobrý den, děkujeme za připomínku, ale je to první taková reklamace na tento produkt. Možná špatný kus, možná máte doma extrémní velikost :-) Každopádně je škoda, že jste reklamaci neudělala, protože máme skvělý zákaznický servis a nezasloužíme si 20% hodnocení. Pokud byste nám vracela produkt, vrátili bychom vám peníze (137 Kč) a ještě bychom vám zaplatili dopravu- viz záložka snadná reklamace u nás na webu. Sama si objednáte dopravu a poštovné platíme my. Tak snad příště vás o tom přesvědčíme.

Kovová krabička byla promáčklá a propiska píše černě což nebylo uvedeno. Jinak bych nekoupila.

Kytice bohužel dorazila celá zmuchlaná. Jako dárek mě to zklamalo. Obzvláště za tu cenu.

• Tentokrat jsem opravdu naletela.Byla mi doručena papirova kostka,oblepena folii,nevalne kvality,bez navodu,jak hrat sudoku.V PODSTATE LZE POUZIT JEN K DEKORACI.Byla jsem velmi zklamana

Reakce obchodu Dárkoviny

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Vždycky můžete řešit reklamaci. Kdybyste se nám ozvala, vrátili bychom vám peníze samozřejmě. I když máte na mysli sudoku kostku a ta je prokazatelně plastová, nikoli papírová. A návod na sudoku je na krabičce, ale pokud vám z nějakého důvodu nestačí, pak nám napište. Máme všechny návody k produktům také v elektronické podobě, můžeme vám kdykoli zaslat. Sudoku má vždy stejná pravidla, jedno jestli na papíře, nebo na kostce. Mrzí nás, že jste zklamaná, ale bohužel neznáme vaše jméno. Zkuste se nám ozvat.

• Nedošlo všechno jak bylo uvedeno v popisu produktu

Dobrý den.
    Hrnečky mi byly doručeny jiné , než jsem měl objednané.
    Tím pádem nejsem spokojen,ale na výměnu bylo pozdě.

• zkreslující obrázky s realitou

• Zboží bylo poškozené, i když dobře zabalené. Vzhledem ke své karanteně nemám možnost reklamovat - vrátit. Pokud je to možné, je lepší kupovat osobně v kamenných obchodech.

• Dorazila mi půlka objednávky, psal jsem email a nulová odpověď a stále nic nedorazilo i po 3 týdnech