• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• není možná online platba kartou vydanou v zahraničí (např. Revolut, Curve, ...) - v obchodě vlastněném polskou firmou ‍♂️
    • neskutečně otravné tlačení Allegra
    • ruší kamenné pobočky

Reakce obchodu CZC.cz

děkuji za Vaší zpětnou vazbu, kterou jsem zaevidovala v rámci zkvalitnění našich služeb.
    Informace k platbám naleznete přímo na našich stránkách https://www.czc.cz/doprava-a-platba/clanek i s možnostmi doručení vybranými dopravci.

Pokud bychom mohli být pro Vás dále nápomocni, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Děkuji Vám.

Příjemný a pohodový den.
    Za CZC.cz - Eva

• Požadovali jste 39 Kč za přivezení na pobočku, a 19 Kč za bezkontaktní platbu na pobočce. Nechápu proč.
    • Nechal jsem si sestavit PC z mnou vybraných komponentů, a nebyl jsem upozorněn technikem, se kterým jsem konzultoval sestavu, že nemohu zboží vrátit ve 14ti denní lhůtě.

Na závěr řeknu, že jsem chtěl vrátit pomalejší disk za rychlejší a o hodně dražší, který bych si koupil. Bylo by to výhodné pro obě strany. Kvůli direktivám z vedení to bylo zamítnuto. Zůstal mi nepotřebný disk, a požadovaný disk jsem koupil jinde o 250 Kč levněji.

Reakce obchodu CZC.cz

velmi děkuji za Váš čas v rámci telefonické komunikace, kdy bylo možné se společně na všechny body Vaší zpětné vazby společně podívat.

V rámci dopravy zdarma doporučuji nahlédnout do tohoto odkazu https://www.czc.cz/doprava-zdarma/produkty, kde si lze vybrat top kousky s dopravou zcela zdarma.
    Dlouho jsme se opravdu bránili nastavení této částky za vyzvednutí zboží na pobočce, který znáte z jiných e-shopů.
    Vždy se však budeme snažit hledat způsoby, aby vytvoření objednávky až po její vyzvednutí bylo pro Vás příjemným zážitkem.

Informace k sestavenému počítači z vybraných komponent naleznete v tomto odkazu
    Zde i uvádíme skutečnost, že takto sestavený počítač není možné vrátit ve 14denní lhůtě, protože smontování počítače se bere podle občanského zákoníku jako úprava na přání uživatele.
    Reklamace zboží probíhá samozřejmě běžným způsobem, takže není se vůbec čeho se bát.

Věřím, že i nadále nám zůstanete věrný, jako tomu je doposud a pokud bych mohla být pro Vás nadále nápomocna, ozvěte se mi. Jsem zde pro Vás.

Se srdečným pozdravem
    za CZC.cz - Eva

• Firma si účtuje poplatek za vyzvednutí zboží na pobočce! Alza i Datart mají vyzvednutí zdarma. Příště tedy objednáme tam.

Reakce obchodu CZC.cz

děkuji za možnost společné telefonické komunikace a těší mě Vaše radost z vyzvednutých produktů.
    Právě Vaše radost ze zboží je pro nás tou největší odměnou.

Aktuálně nabízíme dopravu zdarma a o této akci se dočtete přímo na našich stránkách. Věřím, že si rozhodně vyberete a této výhodné možnosti využijete https://www.czc.cz/doprava-zdarma/produkty

Dlouho jsme se bránili nastavení částky za vyzvednutí zboží na pobočce, který znáte z jiných e-shopů. Inflace však navýšila náklady související se závozem produktů na pobočky natolik, že jsme museli k tomuto kroku s lítostí přistoupit.

Je mým přáním, abyste se i nadále k nám vždy s radostí vraceli.
    Zaslala jsem Vám e-mail a v případě, že bych pro Vás mohla být nápomocna, ozvěte se mi. Snažila bych se pro Vás učinit maximum. Mnohokrát děkuji.

Přeji Vám příjemné dny.
    Za CZC.cz - Eva

Zboží stále nedorazilo, předpokládaný termín doručení byl 6. února. Od té doby se neděje nic.

Reakce obchodu CZC.cz

děkuji za Váš čas a shovívavost, kterou jste mi věnovala v rámci telefonické komunikace.
    Očekávejte, že Vás vybraný dopravce bude informovat o přesném termínu doručení. Nastalá situace mě upřímně mrzí, promiňte.
    Pokud bych pro Vás mohla být dále nápomocna, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit. Snažila bych se pro Vás učinit maximum.

Příjemné a pohodové dny.
    S přátelským pozdravem za CZC.cz - Eva

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

Rozměrově neodpovídá popisku!!!

Reakce obchodu CZC.cz

těší mě, že bylo možné se společně telefonicky spojit. Záležitost aktivně ověřuji a nemějte obavy. Nalezneme společně řešení, které Vám bude vyhovovat. Budu se snažit pro Vás v nastalé situaci učinit maximum.

za CZC.cz - Eva

Dodáno jiné, levnější zboží, po reklamaci řečeno, že když se mi to nelíbí, ať zboží vrátím. Že byla chyba na webu a za tu cenu mi dané zboží nedodají.

Reakce obchodu CZC.cz

děkuji za Vaší zpětnou vazbu. V případě, že Vám doručené zboží nevyhovuje, lze jej vrátit a částku bychom samozřejmě odeslali zpět. Velmi mě mrzí zklamání, které vnímám a pokud bychom mohli být pro Vás dále nápomocni, neváhejte se na nás obrátit. Děkuji Vám.

• Jedno z mála míst kde se prodává 3.5mm na 2.5mm adaptér
    • Zboží mi nedorazilo všechnom v obchodě mi zapomněli vydat druhý kablík, který jsem objednal
    • Obchod si ani nepřečte co jsem napsal do zprávy u reklamace

Už dřív jsem neměl moc dobré zkušenosti s CZC opět se zkušenost opakovala a obchod se nijak nezměnil. Objednal jsem si 2 kabely na výdejně mi předali 1 a všimljsem si toho až doma. Otevřel jsem reklamaci napsal jsem že mi chybí 1 kabel ale místo nějakého rozumného řešení chtějí abych 1 kabel, který mi úspěšně předali, vrátil.

Reakce obchodu CZC.cz

velmi mě těší naše společná komunikace, kdy bylo možné ihned vyřídit nastalou situaci.
    Kabel je připravený k vyzvednutí na pobočce. Hluboce se na nastalou situaci omlouvám a věřím, že na nás nezanevřete.
    Vždy zde budeme pro Vás a pokud nastane jakákoliv situace jsme připraveni vše neprodleně vyřídit k Vaší plné spokojenosti.
    Děkuji za vše a krásné dny.

Za CZC.cz - Eva

• Nikdy nedodrží termín doručení když si zaplatíte expres.

Po dlouhé době jsem opět objednal stejný produkt, s nímž jsem před měsícem zažil problémy kde dopravce s příplatkovou službou Expres ani nedojel.
    Tentokrát jsem si opět vybral stejné zboží a expresní doručení, ale bohužel i přesto dorazilo sice dorazilo, ale se zhruba 4 hodinovým zpožděním i přes to, že jsem měl příplatkovou službu.
    Závěrem: nedoporučuji, nikdy neplní to co si zakoupíte. Ani nevrací peníze.

Reakce obchodu CZC.cz

ověřila jsem Vaší objednávku a o nastalém zpoždění, které na silnicích nastalo jsme Vás informovali. Za prodlení se ještě jednou velmi omlouvám.
    Věřím, že se nadále k nám budete vracet jako tomu je doposud. Pokud bych pro Vás mohla být nápomocna, ozvěte se mi na zaslaný e-mail.
    Děkuji za Vaše pochopení.

S přáním hezkého dne
    za CZC.cz - Eva

Objednáno nové zboží (notebook). Při rozbalování jsem přehlédnul první varovný zvonek-přeříznutá originální nálepka na krabici. Po zbrklém zapnutí nastartoval proces instalace WIN. Až v průběhu instalace jsem si všimnul patlanců na LCD. Přívodní šňůra od napájecího zdroje poškozena, NB a krabice olepena nějakou evidenční nálepkou. Jako nové prodali něco jetého. Vráceno zpět a teď čekám, jak se pochlapí s vratkou kupní ceny.
    Komunikace nic, moc, řekl bych nula. Očekával bych nějaké potvrzení při vrácení o průběhu.

Doplněno po zveřejnění recenze.
    Časová rekapitulace
    14.12.2023 - objednávka
    18.12.2023 - zboží vyzvednuto na prodejně
    19.12.2023 - zboží vráceno na prodejně
    06.01.2024 - napsána negativní recenze
    09.01.2024 - telefonický rozhovor s podporou CZC
    - vystaven a zaslán dobropis
    + zaslán e-mail s omluvou a slevovým kódem (-1100,-Kč) na další nákup
    10.01.2024 - připsána vratka na karetní účet

Do recenze bylo ticho, pak se ledy hnuly a komunikace se rozproudila.
    Takže doplňuji dodatečně hvězdičku za komunikaci a snahu.
    Status prozatím nechávám, protože nevím, zda po této zkušenosti najdu
    odvahu tam něco dražšího objednat i s vidinou zajímavé slevy.
    Respektive status u mne by nově byl NEVÍM (50/50%), ale takový nelze nastavit.

Reakce obchodu CZC.cz

děkuji za Váš čas, který jste mi věnoval v rámci telefonické komunikace. Těší mě, že částku za zboží máte v pořádku zpět u sebe.
    Za nastalou situaci se omlouvám a věřím, že jsme měli možnost vše vyřídit k Vaší plné spokojenosti.
    Pokud bych pro Vás mohla být dále nápomocna, ozvěte se mi. Vždy bych se snažila učinit maximum a věřím, že se i nadále k nám budete s radostí vracet. Děkuji Vám.

Pohodové a příjemné dny.

• 29,- Kč za osobní odběr
    • Otvírací doba místní pobočky
    • Nelze zaslat do Z-boxu a tak podobně

Reakce obchodu CZC.cz

informace jsem zaevidovala v rámci zkvalitnění našich služeb.
    Bránili jsme se nastavení částky za vyzvednutí zboží na pobočce, který znáte z jiných e-shopů. Inflace však navýšila náklady související se závozem produktů na pobočky natolik, že jsme museli k tomuto kroku s lítostí přistoupit. U vybraných produktů také nabízíme dopravu zcela zdarma.
    Vážíme si našich věrných zákazníků a k úhradě této částky, lze využít také body z CZC.cz Klubu, které sbíráte v rámci věrnostního programu.
    Zkuste nahlédnout do tohoto odkazu - https://www.czc.cz/doprava-zdarma_4/83022/produkt

Pokud Vám nevyhovuje otevírací doba pobočky, lze doručit zboží i jiným způsobem. Zde jsou možnosti, které můžete využít - https://www.czc.cz/doprava-a-platba/clanek

Prosím, ozvěte se mi na zaslaný e-mail, abych měla možnost se s Vámi spojit. Velmi by mě mrzelo, pokud by jakékoliv zklamání mělo přetrvávat.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží zakoupené a zaplacené 18.12. bylo uvedeno jako skladem s garancí doručení do Vánoc. Po kontrole po dvou dnech proč nebylo ještě odesláno, bylo na e-shopu u objednávky uvedeno "čeká se dodání zboží". Předáno dopravci 22.12. večer, doručeno 27.12. Velmi neseriózní jednání.

Reakce obchodu CZC.cz

děkuji za Vaší zpětnou vazbu. U každého zboží uvádíme termín doručení, kdy u Vámi vybraných produktů jsme tento termín nedokázali slíbit.
    O této skutečnosti jste byl informován přímo v košíku ve své objednávce, během jejího vytvoření.
    Vnímám však Vaše zklamání, které mě upřímně mrzí a děkuji také za čas, který jste mi věnoval v rámci telefonické komunikace.

Příjemné a pohodové dny.
    Za CZC.cz - Eva

Zboží přišlo a vůbec nejde zapnout.

Reakce obchodu CZC.cz

děkuji za Vaše vysoké hodnocení i čas během telefonické komunikace. Záležitost máme společně aktuálně v řešení, kdy doručené zboží od Vás bude převzato.
    Nemějte obavy, vše si nadále aktivně hlídám a budeme ve vzájemné komunikaci. Budu se snažit pro Vás učinit maximum.
    Děkuji Vám a kdykoliv se na mě neváhejte obrátit.

za CZC.cz - Eva

• V objednávce chybí pár šroubků díky kterým nemůžu k židli přidelat krytky z boku.
    • Nedostal jsem hbo ani o2 tv na měsíc zdarma i když bylo napsáno že za objednávku dostanu.

Reakce obchodu CZC.cz

Váš podnět jsem prověřila a kupón nalezete ve svém e-mailu. Prosím o kontrolu složek Spam a Nevyžádané pošty. Informace jsem zaslala na Váš e-mail i včetně odkazu, kde uvidíte krok po kroku jak jej uplatnit.
    Velmi mě mrzí nastalá situace se šroubky a vše bych s důsledností prověřila.
    Ozvěte se mi na zaslaný e-mail, prosím či nás kontaktujte na zákaznický servis 31 31 100 00.
    Jen tak máme možnost vše vyřídit k Vaší spokojenosti. Děkuji Vám.

Krabička byla roztržena.

Reakce obchodu CZC.cz

děkuji za Vaší zpětnou vazbu. V případě, že Vám dorazí zboží, které je nevyhovující, neprodleně se na nás obraťte - https://www.czc.cz/kontakty
    Jen tak máme možnost záležitost vyřídit k Vaší plné spokojenosti. Mám upřímnou radost, že tomu tak je i ve Vašem případě a děkuji za možnost telefonické komunikace.
    Kdykoliv se na mě neváhejte opětovně obrátit, jsem zde pro Vás.

Příjemné a klidné dny. Ať se daří.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Za mě jste byly super obchod, dokázali jste perfektně poradit, teď jste jen zásilkovna , přeprodejci zboží, pán na prodejně super, ten za to nemůže, jen nový vlastník ´´ Poláci ´´

Reakce obchodu CZC.cz

děkuji za Váš čas v rámci telefonické komunikace a zpětnou vazbu jsem zaevidovala v rámci zkvalitnění našich služeb.
    V případě dalších dotazů, podnětů či přání se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Jsme zde pro Vás.

za CZC.cz - Eva

• Objednávku jsem 18.11.2023 v 13:43 zrušil, přesto byla doručena.

Reakce obchodu CZC.cz

děkuji za Váš čas v rámci telefonické komunikace, kdy bylo možné se společně na vše podívat.
    Vzhledem k tomu, že Vaše objednávka již byla odeslána na zvolenou pobočku, nebylo možné ji zrušit. Pokud si ji nepřevezmete, stornujeme ji, jakmile se nám vrátí zpět. Na případné výzvy nemusíte brát zřetel.
    Pokud bych mohla být dále nápomocna, ozvěte se mi kdykoliv odpovědí na zaslaný e-mail.

Pohodový a příjemný den.