• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Se samotným obchodem problém nemám, dodané zboží (andělské zvonění) však nebylo kvalitní. Nebylo stabilní a neotáčelo se.

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Děkujeme i za Vaší recenzi, i když ostatním návštěvníkům nedoporučujete nákup v našem obchodě, což nás samozřejmě mrzí. Zakoupila jste u nás levnější variantu andělského zvonění za 183,-, které by ale při dodržení správného postupu sestavení mělo fungovat a točit se. Škoda, že problém se zbožím řešíte skrz recenzi celého e-shopu a ne na naší zákaznické e-mailové lince.
    Doufáme, že i přes nespokojenost s dodaným zbožím (které máte jako každý jiný nakupující zákazník možnost do 2 týdnů bez udání důvodu vrátit) najdete cestu na naše stránky, i kdyby to bylo jen pro nasátí sváteční atmosféry!
    Pohodový zbytek víkendu přejí všichni z Ceske-tradice.cz

Minimální trvanlivost do dubna 2022, v tuto chvíli je korektura hodně hrudkovata a velmi špatně se s ní pracuje

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den, moc nás mrzí, že jste obdržela prošlé zboží, to by se samozřejmě nemělo vůbec stát. Je škoda, že jste nás nekontaktovala a problém s námi neřešila, určitě bychom záležitost vyřešili k Vaší plné spokojenosti. Takto jsme se o problému dozvěděli jen díky Vaší recenzi. Ohledně výměny / vrácení zboží nás samozřejmě i přesto můžete kontaktovat na [email protected].
    Krásné léto přejí všichni z České-tradice.cz

budu zboží vracet, je nepoužitelné

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a mrzí nás, že jste s dodaným zbožím nespokojení a také nás mrzí, že to je důvodem nedoporučit nákup v našem obchodě. Jedná se o nákup na dálku a proto, že člověk nemá šanci si zboží "osahat", tak se samozřejmě může stát, že Vám zboží nevyhovuje a proto máte, stejně jako každý jiný zákazník, právo zboží i bez udání důvodu vrátit. Doufáme, že Vámi uvedených 10% odpovídá hodnocení objednaných produktů a nikoliv našeho eshopu. Je škoda, že svou nespokojenost se zbožím jste vyjádřili rovnou zde v hodnocení obchodu a ne skrz náš email, určitě bychom věc dokázali vyřešit.
    Byli bychom rádi, kdybyste i v budoucnu našli cestu na naše stránky!
    S přáním pěkného zbytku dne za Ceske-tradice.cz Jitka Bestajovská

• škola nemůže nakoupit na fakturu
    • nejsme spokojeni s kvalitou zboží

kůň má otočené uši "prší mu do nich", navíc velmi slabé, na špičce ohnuté hned po vyndání z krabice, maska je nahoře velmi tenká, prosvítají slabé spoje

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den, mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete dalším zákazníkům k nákupu a že nejste s kvalitou dodaného zboží spokojení. Masky prošly před expedicí kontolou a obě odešly v naprosté pořádku, navíc byly zabalené do dvou krabic tloustostěnného kartonu, takže ani při přepravě by se neměly poškodit. Ouška koně jsou slabší, než zbytek masky, ale jsou několikerým přelakováním vyztuženy.
    Věříme, že i přes Vámi uvedené nedostatky si masopustní průvod užijete a masky budou mít velký úspěch. Jste první, kdo má s kvalitou dodaných masek problém, ale samozřejmě, pokud se jedná o ruční výrobu může se to stát. Jsme velmi hrdí, že toto unikátní zboží můžeme nabízet, protože se jedná o vyjímečné masopustní masky, které se jinde v Evropě už nevyrábí, jediná výroba zůstala u nás v ČR.
    Co se týká platby na fakturu, tak Vám na Váš dotaz před objednávkou bylo sděleno, že na fakturu zboží zasíláme stálým zákazníkům se kterými máme podepsanou rámcovou smlouvu. Pokud byste někdy v budoucnu nakupovali opětovně a v předstihu před samotnou objednávku podepsali uvedenou smlouvu, tak samozřejmě platba na fakturu není problém.
    P.S.: Jen malá oprava - uvádíte, že zboží Vám přišlo za 3 týdny-objednávku jsme obdrželi ve čtvrtek 10.1. v poledne, 16.1. jsme obdrželi platbu, tedy až šestý den po zaslání pokynů k platbě, tentýž den jsme obratem zadali výrobu masek, ty jsme Vám v pátek 25.1., tedy 15 dní od objednávky, vyexpedovali. Hned v pondělí 28.1. Vám Česká pošta zásilku doručila. Již při objednání jste byla o dostupnosti zboží informovaná na produktové kartě zboží. Jedná se o ruční výrobu a toto zboží není skladem, vyrábí se až na základě konkrétní zákaznické zakázky.
    S přáním krásného zbytku zachumeleného dne za Ceske-tradice.cz Jitka Bestajovská

Pani me po tel. presvedcovala, ze zbozi co jsem si koupila je 100% stejne co mi dorazilo, ale bohuzel. Takze z me strany velka nespokojenost a jiz nemam duvod v tomto obchode nakupovat

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den paní Markéto, bohužel netušíme, kde je problém ohledně Vaší nespokojenosti s dodaným zbožím. Objednala jste si bílé voskovky českého výrobce KOH-I-NOOR a ty jste v objednaném rozsahu obdržela. Telefonicky jste se dotazovala, zda se skutečně jedná o české KOH-I-NOOR voskovky a toto ujištění jste dostala. Trváme na tom, že voskovky jsme Vám dodali takové, jaké jste si objednala a na jejich kvalitě barevný přebal nic nemění - voskovky jsou dodávané v různých barvách papírového přebalu. Samozřejmě jako každý jiný zákazník máte právo zboží do 14-ti dnů bez udání důvodu vrátit a byla by Vám vrácena plná kupní cena vč. expedičních nákladů. Mrzí nás, že jste nespokojenost s dodaným zbožím řešila recenzí zde na Heurece a ne přímo s námi.
    za Ceske-tradice.cz Jitka Bestajovská

Nekvalitní zboží. Andělské zvonění nefunkční z důvodu špatného zpracování. Zvonění se netočí,zadrhává se o špatně opracované zvonky. Misto objednaných originál německých Františků přišly jine. Nevoní. Mam srovnání. Tyden pred objednávkou jsem zakoupila Františky v Drážďanech. Stejne značky jako zobrazuje shop - Neudorf. Ty voní. Františky,které prisly nevoní.

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den paní Ingrid, mrzí nás, že nejste s dodaným zbožím spokojená.
    V nabídce máme tři druhy andělského zvonění, nejdražší v ceně kolem 700,- je také nejkvalitnější a je české výroby, pak levnější za 229,-, které je vyrobené v Číně, ale kvalitnějšího zpracování, než zvonění za 79,-, které jste si objednala Vy. I toto nejlevnější ale při pečlivém složení lze využít a kromě vánoční dekorace i zvoní.
    Co se týká výtky k františkům, tak si stojíme za tím, že zboží je originál, na krabičce je jasně vidět, že se jedná o originální krušnohorské františky vyrobené v Německu.
    Stejně jako každý jiný zákazník máte zákonné právo nám nepoužité zboží v případě nespokojenosti bez udání důvodu do 14ti dní vrátit.
    Pohodový "zlatý" víkend za ceske-tradice.cz přeje Jitka Bestajovská

• ?
    • Nevím co mám dělat,ale nedorazila celá objednávka......mám to řešit?při ceně 5,-kč?

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den paní Radko, mrzí nás, že nás nedoporučujete dalším zákazníkům k nákupu a zároveň nás moc mrzí, že nejste s vyřízením objednávky spokojená. U Vaší objednávky odešlo vše objednané a to i malé tetování za 5,-, prohlédněte prosím pořádně zásilku, jedná se o opravdu maličký lísteček s tetováním, velikost je opravdu jen pár cm (cca 4x3cm) a mohl Vám někam zapadnout. Druhé tetování je na kartě a to jste našla, Vaší objednávku si vybavuji a opravdu odešla kompletní.
    Kdybyste zboží nenašla, ozvěte se, nějak to vyřešíme!
    za ceske-tradice.cz Jitka Bestajovská

• Výběr
    • Chtěla jsem si objednat zboží do sta korun a objednávku jsem kvůli nemožnosti objednat pod sto korun musela navýšit o více produktů a platila jsem asi tak o 150 korun více než jsem původně chtěla. Toto se mi nezdá férové.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den paní Simono! Mrzí nás, že jste nebyla spokojená s našimi službami a že eshop nedoporučujete ostatním zákazníkům k nákupu.
    Ano, máme nastavenou minimální hranici objednávky ve výši 100,-, což zahrnuje pokrytí všech administrativních úkonů spojených s evidencí objednávky. Vaše objednávka byla v hodnotě 136,-, tedy nikoliv o 150,- víc, jak uvádíte.
    Doufáme, že alespoň s vyřízení a obsahem objednávky jste spokojená byla.
    Přejeme pěkný den a třeba zase někdy v budoucnu nashledanou na některém z našich webů! za ceske-tradice.cz Jitka Bestajovská

• nefér jednání obsah balení neodpovídal objednávce!

první nákup super rychlost dodání i kvalita zboží druhý a poslední nákup katastrofa dlouhá dodací lhůta a zboží tři stejné druhy nebili rovnoměrně zastoupeny mín kvalitní druh byl o jednou tolik víc než měl být objednáno bylo 33 ks balení mělo být 3*11 a bylo 6,6,a21 beru to jako podvod již nikdy více Sychra

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den paní Sychrová, mrzí mě, že náš eshop nedoporučujete dalším zákazníkům k nákupu. Pokud jste nebyla s nákupem spokojená, měla jste se rovnou ozvat nám, určitě bychom věc k Vaší spokojenosti dořešili, nicméně prověřili jsme Vaše objednávky a obě byly vyřízené naprosto shodně, nerozumíme, proč jste byla u první dodávky spokojená a u druhé nikoliv, když jste v obou zásilkách obdržela františky ze stejné várky od výrobce. Píšete, že v balení jste měla obdržet 3druhy po 11ti baleních, v poznámce u objednávky jste ale požadavek na dodávku konkrétních vůní neuvedla, proto jsme Vám krabičky namíchali tak, jak byly k dispozici. V detailu produktu je zákazník upozorněn, že je zboží k dispozici ve více variantách a zboží je expedováno dle aktuálních skladových zásob. Navíc černé krabičky s klasickou vůní, které jste obdržela v největším rozsahu, jsou zákazníky nejoblíbenější a naopak často vyžadují dodávku pouze této vůně. Netuším, z čeho vyvozujete, že jsme Vás podvedli - objednávka byla vyřízena obratem a v plném rozsahu dle objednávky. Jen pozn. k dodací lhůtě - první objednávka byla systémem přijata 20.10. v 9:28, tentýž den byla vyexpedovaná a druhý den 21.10. doručena, druhá objednávka byla přijata v sobotu 25.10. ve 21:08, vyexpedovaná byla hned v pondělí 27.10. a ve čtvrtek 30.10. Vám byla zásilka doručena. S ohledem na úterní státní svátek se nám nezdá dodací lhůta dlouhá - více zde https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=BA3717232019M%2C+RR3717243073M#detailsH2
    S přáním pěkného zbytku dne za Ceske-tradice.cz Jitka Bestajovská

Zklamalo mě, že mi poslali, jinou barvu slunečníku než jsem měla objednanou. Ten co dorazil se mi nelíbí :(

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den, mrzí nás, že nejste s dodávkou spokojena. U slunečníku je uvedeno, že je posílán v motivu, který je momentálně dostupný na skladě a pokud máte nějaký konkrétní požadavek, tak postačí ho napsat do poznámky a vždy se snažíme vyjít vstříc. Každopádně zboží můžete tak, jako každý jiný zákazník, do 14-ti dnů vrátit bez udání důvodu zpět k nám.
    Přeji krásné léto! Jitka Bestajovská

Nedoporucuju. S objednanim zbozim jsem nebila spokojena, a htela jsem ho ten sami den vratit. Odpoved obchodu byla ze se zbozi musim poslat na reklamaci, protoze je uz rozbalene i kdyz zakon umoznuje vraceni zbozi pokud zakaznik neni spokojeny. NA internetovych stranakah bylo napsane "profesinoals" na obalu a az po rozbaleni objednaneho vyrobku jsem si mohla precist ze neni urceno na profesionalni vyrobu, jenom na obcasne domaci pouziti. Pokladam tuto informaci za dulezitou a vubec nebyla uvedena v popisu zbozi.
    Na kopnec bych penize mela dostat, ale vyhozene penize za dvoje postovnych uz mi nikdo nevrati a ten mesic co uz jsem jiny vyrobek mohla pouzivat, taky ne.
    Omlouvam se za svoji bohuzel mizerni cestinou...

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den, je mi moc líto, že jste něbyla s nákupem v našem obchodě spokojená. Jako v každém jiném eshopu u nás máte pochopitelně možnost zboží bez udání důvodu v zákonné lhůtě vrátit, Vy jste zde ale zapomněla uvést, že vy jste extrudér, rozbalila a použila, to, že je hlavice vadná, jste musela vidět již při montování a nebylo třeba zboží používat. Pokud byste zboží neznečištěné od polymerové hmoty ihned zabalila a poslala zpět, brali bychom to jako odstoupení od smlouvy v zákonné lhůtě. Díky použití výrobku jsme bohužel byli nuceni na věc nahlížet jako na běžnou reklamaci. Na reklamaci je lhůta 30 dní na vyřízení, ale Vaše reklamace byla k Vaší spokojenosti, tj. vrácení celé kupní ceny, vyřízena do týdne od zahájení reklamačního řízení. Opravdu je mi moc líto, že i přese vš¨í naší vstřícnost nás ostatním zákazníkům nedoporučujete k nákupu. Pěkný letní den! za ceske-tradice.cz Jitka Bestajovská

• poslali to rychle
    • Oznámili mi, že mi místo dvou ks zboží pošlou jen jeden - po přečtení e-mailu jsem jim ihned volala, zda bych si tedy mohla vybrat něco jiného, načež mi odpověděli, že ne, protože zboží bylo již vyexpedováno.
    • Po doručení balíčku jsem navíc zjistila, že mi poslali jinou barvu zboží než jsem objednala.

Z výše uvedených důvodů, už v tomto internetovém obchodě rozhodně nebudu nakupovat.

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den, mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete dalším návštěvníkům k nakupování. Pokud se nepletu, tak Vaše objednávka obsahovala cca 20 kostiček Cernitu, jednu barvu jste měla objednanou 2x, bohužel k dispozici byla pouze 1kostička. O této skutečnosti jsme Vás informovali emailem, ale jelikož se nejednalo o více jak 30% rozdíl v objednávce (viz. obchodní podmínky), zboží bylo předáno k expedici. To, že jste obdržela jinou barvu bohužel netušíme, žádnou informaci jsme od Vás po obdržení balíku nedostali.
    S přáním pěkného zbytku dne Jitka Bestajovská

• Špatné fotografie (příliš malé)

Foto u zboží zveřejněné v internetovém obchodu neodpovídalo skutečnosti.

Navíc zboží dorazilo poškozené, ale nejednalo se poškození vzniklé během přepravy!

Zboží jsem obratem vrátil, dosud čekám na peníze.

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Vážený pane Pösle, děkujeme za recenzi! Je mi to moc líto, že náš eshop nedoporučujete dalším zákazníkům k nákupu a že jste nebyl s vyřízením objednávky spokojen. Vaším zákonným právem je nepoužité zboží bez udání důvodu do 14-ti dnů od doručení vrátit, zboží zpět na sklad přišlo až dnes a to viditelně Vámi POUŽITÉ. Nicméně i přesto Vám obratem byl vystaven dobropis ke zboží a předán k proplacení. Píšete, že foto neodpovídá skutečnosti a že zboží přišlo poškozené. Jak jsem Vám řekla už v telefonu, tak nastřihnutí masky v zadní části není poškození zboží, ale standardní opatření masky z výroby, aby jí bylo možné přetáhnout přes hlavu. K tomu, že obrázek neodpovídá skutečnosti mohu napsat pouze, že maska objednaného prasete plně odpovídá vyobrazení (vč. všech stínování atd.) za Ceske-tradice.cz Jitka Bestajovská

• nedoporučila, protože zboží prove svém obchodě a chci, aby si ho i mí známí kupovali u mě :)))dávám

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den, děkujeme i za Váš příspěvek, ale přiznám se, že tomu, proč náš obchod nedoporučujete moc nerozumím :-/
    Pěkný den! Jitka Bestajovská

• Velký výběr sortimentu a za slušné ceny :) a take u vás se najde téměř vše moc dobry obchod :)
    • myslím že jen to ze neodesílá balíčky na poštu ale je to jen přes ty parceláky.. :)

Tento obchod je výbornej , skvěle se nakupuje můžete si vybrat ze spousty výrobků, dokonce vám něco padne do oka a vy se tím budete inspirovat.. Prostě super obchod :-)

• mohu si v klidu vybrat zboží
    • nemožnost si ověřit kvalitu zboží

Rychlá dprava a slušné jenání i v případě výměny zbož.

• Přepravní společnost, kterou používá...

Zboží neprošlo kontrolou. Objednávali jsme 2 révové věnce, ale 1 přišel rozpletený. Další závada byla u zvonků, které z 10 ks - 3 neměli srdce. U hvězdiček, které jsme objednávali stříbrné tak přišli červené.
    Zboží jsme nereklamovali, protože poštovné by bylo dražší než hodnota zboží.

Reakce obchodu Ceske-tradice.cz

Dobrý den, mrzí mě, že jste zboží obdrželi v nevyhovujícím stavu. Révové věnce byly skladem poslední, nicméně by měly být v bezvadném stavu. zvonečky jsou uváděné jako II. jakost a i v popisu produktu je uvedeno, že některé nemají srdíčko, hvězdičky bohužel netuším, které máte na mysli. S přáním pěkného dne Jitka Bestajovská