• Ačkoliv jsem výslovně žádal v poznámce, aby zásilka (baterie 12V Ah) byla označena "NEPŘEKLÁPĚT !!!", tak stejně dorazila bez označení a překlopená, tedy znehodnocená.

E-shop "Česká zahrada" nerespektuje přání zákazníka.

• Objednáno 28.3. S tím, že je zboží na skladě. Dodnes nedorazilo!!!

Po týdnu od objednávky sněhové frézy, která byla na eshopu uvedena jako skladem zboží ještě nedorazilo.

• byly dodány komponenty k jiné sekačce mulčovací klín.

I napodruhé mi byl dodán jiný výrobek než jsem si objednal, vynucené opakovaní urgencí nesnáším!!

• Pokud se člověk sám neozve,komunikace je nulová a to přes to,že není dodržena dodací doba. Výmluva že zboží nebylo při objednání skladem je úsměvná vzhledem k tomu,že baterie+nabíječka je i teď stále vedena jako skladem.

Objednal jsem si a zaplatil 3 kusy lisovacího plátna, ale obchod mi poslal pouze jedno. Na faktuře byla malá poznámka průpiskou 1 kus plátna, ale už marně měsíc čekám na plátna nebo informaci co se bude dít dál.

dlouho to trva nez prijde zbozi a ptate se jak jsem spokojeny s vyrobkem.jak mohu byt spokojeny kdyz nic nemam

Uplynulo 9 dnů a zatím ani žádná zpráva !

• Cena,
    • čekám již 2 měsíce. Na dodávku jsem dostal již 3 termíny
    • Zboží které je nabízeno skladem a dodání již druhý den jsem neobdržel ani po telefonickém dotazů.
    • spatna a pomala komunikace
    • pro moji potrebu dlouha dodaci lhuta
  • JEŠTĚ JSEM DEDOSTAL POTVRZENÍ OBKJEDNÁVKY!!!

17/3 Zboží objednané 4/3 zatím nedorazilo, ani nemám aktuální informace !!!

Ihned po obdržení rozmetadla jsem vám poslal reklamaci a nikdo se mi neozval.

• Nulová komunikace, od objednání se nic neděje.

Objednali jsme kompresor. Kromě potvrzení o přijetí objednávky se nic dalšího nestalo. Nemám důvěru v takovéto obchody. Objednávku ruším a zboží koupím v jiném obchodě.

• Nedostal jsem fakturu

• strašně dlouhá expedice k dopravci

• Ceny
    • Možnost objednat i se servisem
    • Zboží nemají skladem
    • Chabá komunikace

Ve středu jsem objednal štípačku s dodáním do 48 hodin, těšil jsem se, že o víkendu naštípu dřevo. Objednávka potvrzena, na můj dotaz, zda bude v pátek u mě, nikdo neodpověděl. V neděli večer píšou, že ji nemají.
    Jestli neví, že jim chybí 80 kg železa, tak ať raději nic neprodávaj, na případný servis bych se pravděpodobně spolehnout nemohl.

Objednávka proběhla v pořádku, v pátek 30.9. mi přišel email, že zboží bylo předáno do přepravy. Potud v pořádku. Bohužel mi dodnes zboží nedorazilo a to každý den volám přepravci ohledně stavu zásilky a termínu doručení. Takže obchod hodnotit jako takový zatím nemohu.
    Možná by se i odesílatel měl zajímat o doručení zásilky, ale to asi děláte formou tohoto dotazníku.