• zboží jsem objednával opakovaně

zboží mělo dorazit 22.2. ale stále nedorazilo a komunikace žádná.

Reakce obchodu Českázahrada.cz

Dobrý den, objednali jste si 70 kg zásilku, bohužel nákladní přeprava má aktuálně v ČR problémy s kapacitou, takže tyto velké a těžké zásilky se někdy doručují se zpožděním. Děkujeme za pochopení.

• 15.2. Prislo potvrzeni obednavky, ze je zabakene a predane dopravci. Bohuzel, zatim nic neprislo.

Jestliže Vám firma po delší době sdělí, že zboží již nebude, je to úsměvné.
    Dodávky zboží se plánují předem minimálně na čtvrtletí a sjednávají se i s cenami. Jinak je to jen nezodpovědný chaos!!

Reakce obchodu Českázahrada.cz

Dobrý den, omlouvám se, situace s dodávkami je složitá, dodavatelé neplní termíny, máme ještě v nedodávkách zboží objednané před rokem, na čtvrtletky se už opravdu nejede, to bývávalo ..., možná za chvíli budou opět aktuální přetiletky ..., pokud zboží není dostupné ani u výrobce, jsou i termíny dodání v řádku měsíců, půl roku i rok ...

• Ačkoli jsem objednával AL-KO SnowLine 46 s předstihem, zboží nebylo dodáno. Není skladem, nedošlo, není skladem atd. Proč tedy nabízíte zboží, které není neustále skladem ?

Reakce obchodu Českázahrada.cz

Dobrý den, objednal jste si produkt, označený "není dostupný - na dotaz" ..., dál netřeba komentovat.... Produkt je standardně v ceníku výrobce a časem opět bude, jen prostě je situace jaká je. Děkujeme všem ostatním zákazníkům, že situaci chápou, přejme si ať se vše vrátí do normálu, zdraví L. Borek, Ceskazahrada.cz

• Smysluplné bonusy-olej a náhradní struna.
    • Cena.
    • Změna stavu objednávky až po telefonátu.
    • Křovinořez s poškozenými plastovými kryty.Přiznám,nevím zda dopravou(balík viditelně poškozen nebyl) či od prodejce.Vyřešil jsem vteřinovým lepidlem.Řešit reklamaci kdo,jak,kdy se mi opravdu nechtělo.

• sestaveni stroje
    • doruceni za 10 dni

• rychlost dodání
    • stav zboží při dodání
    • označení balení

Krabice vertikutátoru byla pečlivě zabalena:
    - aby nebylo poznat, kde je vrchní strana balení, takže přišel na boku
    - pod folií bahno a stopy šoupání po podlaze, takže rozedřená
    - krabice proteklá vodou (v minulosti)
    - krabice rozpadlá a se stopami od bot
    - některé části zboží orezlé

Opravdu tento obchod už ne :-(

zboží, které bylo na stránkách uvedené, že je skladem, jsem objednala, zaplatila a nic se neděje, je to už týden a nic....

Nabízejí to co zřejmě teprve objednávají a zákazníkovi tvrdí, že přišly dvě objednávky na jedno zboží najednou.

Zboží nebylo ani po 5 dnech dodáno a to ani po urgenci přímo v obchodě!

• Při tel. ověření, zda bylo zboží expedovano (navíc uváděli, že mají zboží skladem) jsem byl ujištění že ano, ale opak je pravdou. Stále nic a žádná komunikace.
    • Určitě nedoporučuji!!!

• rychle dodáni
    • nebylo dodáno komplet
    • po urgenci se úplně nikdo neobtěžoval se mnou komunikovat
    • díl nebyl dodán ani po 10 dnech ani žádná odezva od firmy

Původně jsem si tam chtěl koupit ještě sekačku ,ale vždy dělám pokusný nákup na něčem menším abych věděl jak firma reaguje . Pán mi řekl že nedodáno nalévací hrdlo na benzín které chybí asi při balení vypadlo ať mu to pošlu emailem a stejně nic takže to nemám vyzkoušené ! Vím je to jen kanystr ale o firmě vypovídá dost hlavně že mají své peníze . Zboží taky nebylo nějak perfektně zabaleno. Takže jim moc děkuji ale už s touhle firmou nechci nic mít.

Obchod mi sdělil že vyžínač není skladem a tím to skončilo.Žádného pokračování informací jsem se nedočkala......

Týden od zaplacení a zboží nedoručeno.

Neaktualizované webové stránky. Zboží, které uváděli, že mají na skladě nebylo a prý ještě několik týdnů nebude...

• nekomunikuji , arogantní jednání, jekot na klienta

• absolutně žádné informace

• Uvedený termín dodání nesouhlasí, obchod nekomunikuje

Reakce obchodu Českázahrada.cz

Dobrý den, omlouvám se, problém s dopravou, kde to zůstalo viset, už je dávno vyřešené,Omlouvám se za komplikace. L. Borek, Ceskazahrada.cz

• Dodací lhůta neodpovídá nabízeným možnostem při objednávce
    • Už týden tvrdí, že je zboží zabaleno a stále neposílají. Platil jsem kartou.