• spolehlivost a rychlost

spolehlivost a rychlost

• Rychlé dodáníni
    • nevím

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za milou recenzi. Především nás těší ocenění rychlého dodání - vždy se snažíme o dodání co nejčasnější, protože si uvědomujeme, že se zákazník již nových krásných hodinek/šperků nemůže dočkat :)

Hezký den přeje Aneta z BUTIXu!

• Výhodou byla cena výrobku
    • Nevím

Spokojenost,spolehlivost,cena.

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena a budeme se těšit na Vaší další návštěvu v našem e-shopu.

• Dodací lhůta
    • výborná komunikace
    • slušná cena
    • ---

Doporučuji, bezproblémový obchod.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• Objednané zboží mělo mít univerzální velikost, ale já si tuto velikost představuji jinak. Bylo mě malé i když postavu mám normální.
    • Vracet zboží nebudu, ale dám ho synovi.

Je na každém zda si zboží objedná nebo ne.

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za Vaši recenzi. Mrzí nás, že Vám velikost nesedí, u veškerého zboží se snažíme uvádět i přesné míry, aby měl zákazník představu, jak je oblečení skutečně veliké.

Pokud Vám zboží nesedí, samozřejmě jej můžete vrátit. Zaplatíme Vám jak poštovné k Vám tak zpátky k nám.

Přejeme Vám krásný den! Aneta z BUTIXu

• Rychlé dodání.

Skvělá zkušenost, zboží dodáno do druhého dne.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• Dostat tu veci co su v druhom obchode vypredane.

Vsetkym odporucam nakupovat na tejto stranke. Su velmi mili a spolupraca s nimi je tiez na urovni

• SUPER CENY,RYCHLÉ DODÁNÍ
    • NIC

SUPER JSEM SPOKOJENÁ URČITĚ NAKOUPÍM PŘÍŠTĚ.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• Komunikace je výborná - na e-maily hned reagují.
    • Jen trochu se pozdrželo dodání do zásilkovny - asi že jsou vánoce.

Dobrý obchod se zdvořilým zacházením - doporučuji!

Jsem spokojena

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• Spolehlivost, rychlost, perfektní komunikace.
    • Nenašla jsem.

Jsem velice spokojená.

• Kvalitní zbozi
    • Zadne

Koupila jsem prsten Slaven,velmi hezký a kvalitní.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

Jsem moc spokojená s nákupem.

• viz shrnutí
    • -

i přesto, že jsem zadala špatnou adresu, balík ke mně doputoval :) se zbožím jsem spokojená, kvalita vypadá slušně

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena i že balík doputoval v pořádku. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu v našem e-shopu.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• jen jsem myslela, že kovové ozdoby budou výraznější. Jinak zatím nemám zkušenosti.

zatím jsem spokojený zákazník

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena a doufáme, že budete naším spokojeným zákazníkem i příště :)

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• Přehlednost stránek a rychlé vyřízení objednávky
    • Žádné

Obchod bych vřele doporučil

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen a budeme se těšit na Vaší další návštěvu v našem e-shopu.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

Nakoupila jsem zde poprvé, ale naprosto bez problémů, komunikace výborná, mohu doporučit

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• Krásné a kvalitní zboží. Super ceny.
    • Zatím nemám co vytknout.

Rozhodně doporučuji. Maximální spokojenost jak se zboží tak především v komunikaci.

doporočuji

• dobré ceny
    • přehlednost
    • Jak je výše uvedeno, objednala jsem si pouze hodinky, NE kosmetiku....
    • Trošku hapruje dodání - mělo být do 3 pracovních dnů, vyklubal se z toho týden, ale jinak OK...

Doporučuji vyzkoušet !

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena. Za pozdější dodání se omlouváme, chyba byla u nás, protože balíček zůstal ležet dva dny v autě a předali jsme jej přepravci později (balík jsme přehlédli při vykládání balíků).

Pokud jste měla nějaký problém s objednávkou, prosím kontaktujte nás. Nejsme si vůbec vědomi, že bychom od Vás měli nějakou jinou objednávku na kosmetiku. Obdrželi jsme objednávku pouze na hodinky a pouze hodinky jsme Vám zaslali. Doufáme, že se Vám hodinky líbí a že se k nám brzy vrátíte :)