• Na první pohled dobré ceny
    • Posílání zboží - hodiny za bezmála 2 tisíce pouze v igelitovém sáčku....měly být s krabičkou. To evidentně nikdo neřeší. A "osobní" dopis to opravdu nenarovná.
    • Dále mi posíláte dotazník na hodnocení jakéhosi šamponu, který jsem si ale neobjednala a ani neobdržela!
    • I na faktuře byla chyba!
    • Dost zmatků a nepořádku na jednu objednávku!

V popisu je uvedeno - Hodinky jsou dodávány s originálním příslušenstvím od výrobce. Bohužel, hodinky dorazily pouze v igelitovém sáčku, žádná krabička, nic. Přitom obchod u toho samého zboží, které je ale za nižší cenu, nabízí stejné hodinky, ale bez krabičky. Takže mě ošidili, cena vyšší, krabička nikde.
    Před 5 dny jsem odstoupila od smlouvy a dnes psala email, bohužel - žádná reakce, žádné info o tom, zda a kdy balíček dorazil. Odezva na můj email také žádná....

Reakce obchodu Butix.cz

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Tento model hodinek byl ve výprodejové akci z důvodu prodeje bez krabičky. Tato skutečnost byla uvedena v popisu produktu. Avšak je pravdou, že tato informace mohla být více zvýrazněna. Nyní již uvádíme tyto informace i do potvrzení objednávky.

Co se týče dotazníku, tak ten zasílá automaticky Heureka v rámci programu „Ověřeno zákazníky.“ Bohužel netušíme, kde mohlo dojít k chybě a proč Vám byl zaslán dotazník na hodnocení šamponu. Tuto věc bohužel nejsme schopni ovlivnit.

Ihned po obdržení hodinek od České pošty jsme Vám zaslali peníze zpět a informovali Vás. Zákazníkům, kteří vrací zboží, vždy zasíláme peníze zpět do 24h od obdržení zboží.

Bohužel jsme Vám neodpověděli na Váš e-mail ihned. E-mail jste nám poslala v 7:52 a recenzi na Heureka.cz ihned poté. Pracovní dobu máme až od 9:00.

Velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost a máte pravdu, že zmatků u této objednávky bylo dost. I když se snažíme o bezchybný provoz našeho obchodu, tak chyba může nastat.

Ještě jednou se Vám omlouváme.
    BUTIX.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• spolehlivost a rychlost
    • nemám negativní zkušenost

spolehlivost a rychlost

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlé dodáníni
    • nevím

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za milou recenzi. Především nás těší ocenění rychlého dodání - vždy se snažíme o dodání co nejčasnější, protože si uvědomujeme, že se zákazník již nových krásných hodinek/šperků nemůže dočkat :)

Hezký den přeje Aneta z BUTIXu!

• dodací doba

nedoporučuji

Vážená paní,
    děkujeme za Váš názor, mrzí nás Vaše hodnocení. Chápeme, že jste nespokojena s délkou dodací doby, ale o době dodání jsme Vás informovali a dotázali jsme se Vás, jestli s dodáním souhlasíte, nebo jestli máme objednávku stornovat. Vyjádřila jste se, že o zboží máte i přesto zájem. Ke zdržení došlo také i proto, že v objednávce nebylo uvedeno, jakou velikost objednáváte. S dotazem ohledně velikosti jsme se na Vás ihned obrátili, ale odpověď jsme obdrželi až od dva dny později. Delší doba dodání je uvedena i u zboží v e-shopu.

Velice mne ovšem mrzí, že nejste spokojena s kvalitou komunikací, protože Vám vždy odpovídám na e-maily velice rychle (od 3 minut do 1 hodiny).
    Také nás mrzí, že celkové hodnocení e-shopu je tak výrazně ovlivněno délkou doby dodání (na kterou upozorňujeme na stránkách u zboží ještě před tím, než objednávku zákazník odešle).

Přesto Vám velice děkujeme za Váš názor, je pro nás ponaučením a na základě Vašeho vyjádření jsme se rozhodli přestat nabízet zboží značky Depare, aby se taková situace již neopakovala a my měli pouze spokojené zákazníky. Protože spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Máte pravdu, že dodání bylo delší než obvyklé, takže jsme se rozhodli takové zboží z naší nabídky odebrat.

Děkujeme ještě jednou za recenzi a přejeme krásný den!

S pozdravem, Aneta z BUTIXu!

• Výhodou byla cena výrobku
    • Nevím

Spokojenost,spolehlivost,cena.

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena a budeme se těšit na Vaší další návštěvu v našem e-shopu.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

Jsem nespokojen, nedoporučuji.U hodinek byl nefunkční náramek ani balení neodpovídalo novému stavu.

Vážený pane,
    děkujeme za Vaši recenzi a dovolte nám se ještě jednou omluvit. Je pravda, že jsme Vám dodali hodinky s vadným náramkem. Bohužel se jednalo o výrobní vadu přímo od výrobce, u hodinek samozřejmě před expedicí kontrolujeme funkčnost (ačkoliv se vždy jedná o hodinky nové), ovšem zavírání řemínku jsme přehlédli. Takovou vadu jsme ještě nikdy u žádných hodinek neměli, je to pro nás tedy poučení pro příště, co vše před expedicí kontrolovat (konkrétně se jednalo o málo zahnutou páčku na zapínání do řemínku-výrobní vada). Hodinky jsme přijali od Vás do reklamace dne 3.2.2016 a ještě ten samý den jsme Vám vrátili peníze na účet včetně 2x poštovného.
    Co se týká kvality komunikace, zaslali jsme Vám ohledně Vaší objednávky tři e-maily: potvrzení objednávky, informace o datu expedice a oznámení o proběhlé expedici. Dále Vás kontaktoval přepravce ohledně doručení. Ohledně reklamace jsme reagovali ihned – pár hodin od doručení – a platbu jsme provedli ihned, co jste nám sdělil číslo účtu. Mrzí nás, že jste nespokojen, avšak věříme, že jsme Vaši reklamaci vyřídili velice rychle a profesionálně.

Děkujeme ještě jednou za recenzi a přejeme krásný den!

S pozdravem, Aneta z BUTIXu!

• Dodací lhůta
    • výborná komunikace
    • slušná cena
    • ---

Doporučuji, bezproblémový obchod.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• Objednané zboží mělo mít univerzální velikost, ale já si tuto velikost představuji jinak. Bylo mě malé i když postavu mám normální.
    • Vracet zboží nebudu, ale dám ho synovi.

Je na každém zda si zboží objedná nebo ne.

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za Vaši recenzi. Mrzí nás, že Vám velikost nesedí, u veškerého zboží se snažíme uvádět i přesné míry, aby měl zákazník představu, jak je oblečení skutečně veliké.

Pokud Vám zboží nesedí, samozřejmě jej můžete vrátit. Zaplatíme Vám jak poštovné k Vám tak zpátky k nám.

Přejeme Vám krásný den! Aneta z BUTIXu

• Rychlé dodání.

Skvělá zkušenost, zboží dodáno do druhého dne.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• Dostat tu veci co su v druhom obchode vypredane.

Vsetkym odporucam nakupovat na tejto stranke. Su velmi mili a spolupraca s nimi je tiez na urovni

• SUPER CENY,RYCHLÉ DODÁNÍ
    • NIC

SUPER JSEM SPOKOJENÁ URČITĚ NAKOUPÍM PŘÍŠTĚ.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• Komunikace je výborná - na e-maily hned reagují.
    • Jen trochu se pozdrželo dodání do zásilkovny - asi že jsou vánoce.

Dobrý obchod se zdvořilým zacházením - doporučuji!

Jsem spokojena

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• Spolehlivost, rychlost, perfektní komunikace.
    • Nenašla jsem.

Jsem velice spokojená.

• Kvalitní zbozi
    • Zadne

Koupila jsem prsten Slaven,velmi hezký a kvalitní.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

Jsem moc spokojená s nákupem.

• viz shrnutí
    • -

i přesto, že jsem zadala špatnou adresu, balík ke mně doputoval :) se zbožím jsem spokojená, kvalita vypadá slušně

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena i že balík doputoval v pořádku. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu v našem e-shopu.

Hezký den! Aneta z BUTIXu

• jen jsem myslela, že kovové ozdoby budou výraznější. Jinak zatím nemám zkušenosti.

zatím jsem spokojený zákazník

Reakce obchodu Butix.cz

děkujeme mnohokrát za milou recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojena a doufáme, že budete naším spokojeným zákazníkem i příště :)