• rychlé jednání vstřícnost při objednání a dohoda o termínu doručení

Obchod v pořádku jen problém s doručovací službou. Kurýr se ozval až 17 55 hodin s tím ,že balík doručí mezi 19 00 - 20 00 hod. Takže jsem celý den čekal doma zbytečně.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pochvalu. Přepravce je bohužel limitován závozovou trasou a kvalitou našich silnic. Tyto aspekty ne vždy dokáže ovlivnit. Za tuto zkušenost se omlouváme. Jsme však velmi rádi, že zůstáváte v hodnocení objektivní a jste s Gitterfolií spokojen.

• Včasné odeslání, žádné problémy.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojený a že nám dáváte zpětnou vazbu, která nás ujišťuje, že jdeme správnou cestou :-). Ať Vám vchodová stříška Palram Herald dobře a dlouho poslouží !

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pěkné hodnocení. Těší nás, že jste na tvárnice Gutta Rasenwabe dlouho nečekal a jste spokojený s naším zákaznickým servisem. A přejeme Vám pevnou půdu pod nohami. :)

• Zboží mi bylo doručeno velmi rychle,přehledný výběr materialú. Výborně zkušenosti již z minulych nákupů.

Super rychlost.

Reakce obchodu Buildex.cz

...a tak to má být :-). Děkujeme za vyjádření spokojenosti se zakoupenými polykarbonátovými deskami Makrolon a Vašeho návratu k nám.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

S obchodem jsem spokojen, vše OK.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za vyjádření spokojenosti s polykarbonátovými deskami Guttagliss DUAL STRONG a naším obchodem. Přejeme Vám dlouhá léta spokojeného užívání.

• Měli,co jsem nikde nesehnal,náhradní díly,plastové ke sprchovému sifonu

Zarazila mně vysoká cena za dopravu.Zásilka váha cca 200 gr a náklady na dopravu přes dvě stovky

Reakce obchodu Buildex.cz

Děkuji Vám za kladné hodnocení i přes tyto obtíže. Částka 237,-Kč s DPH je nejnižší možná sazba pro kurýrní službu, kterou sklad využívá, aby bylo možné zásilku sledovat. Chápu, že při objednávce doplňků v hodnotě cca 100,-Kč se to jeví jako nepoměr. Avšak v případě vyššího nákupu by byla ceny dopravy stejná.

• Velký výběr
    • Rychlé doručení
    • Předražená doprava

Kupoval jsem roli sklolaminátu, byla mi naúčtována "paletová přeprava" za 947,- Kč. Ale role přišla PPLkem zabalená jen do igelitu a přelepená izolepou, paleta žádná. Tohle zvládají jiné e-shopy pro takhle rozměrné zboží běžně kolem 300,- Kč.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží dorazilo rychle, dobře zabalené

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení spokojeni a modulární schody Vienna Buche dorazily v pořádku.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

jednoduché objednání a rychlé dodání

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Těší nás, že okapový systém Gutta Gara dorazil v brzké době a v pořádku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

spokojenost

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám velmi pěkně za veřejné doporučení našeho obchodu a pěkně a stručně napsané hodnocení. Tak by to mělo být. Přejeme Vám mnoho spokojených let užívání trapézových desek Covernit.

Super jednání, pracovníci ochotně přepočítali námi vypočtenou spotřebu materiálu a zároveň doporučili i jinou alternativu šroubů, díky tomu jsme ušetřili téměř 1000,- Kč.
    Mohu opravdu doporučit.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, že jsme společně nalezli řešení vedoucí ku spokojenosti. Přejeme, ať Vám desky PolyPiú LightPiu dobře slouží a dělají radost :-)

ok

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku žlabů Gutta Aqua a vyjádření absolutní spokojenosti.

Dobrý výběr a hlavně ochota

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za vyjádření spokojenosti s deskami Wellglas a naším obchodem. Přejeme Vám potěšení z užívání zakoupeného produktu :)

• Rychlost dodání.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. Doufáme, že Vám zakoupená vchodová stříška Topaz dobře poslouží.

Doručení trvalo trochu déle, ale jinak OK.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za vyjádření spokojenosti . Věříme, že budete spokojen s plotovkami Coverfence.

• Ochota super

Velice dobrý

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Přejeme Vám dlouhá léta spokojenosti s deskami Guttagliss DUAL STRONG a kolegům z péče o zákazníky vzkazujeme Vaši pochvalu.