• rychlé vyřízení objednaného zboží

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám velmi hodnocení našeho obchodu. Přejeme Vám mnoho spokojených let užívání čtvercového poklopu Scobax FO.

• Rychlé vyřízení

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste se zatravňovacími tvárnicemi Covernit Covergrid Profi i firmou Buildex spokojeni.

• Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za vyjádření spokojenosti s půdními schody Oman Flex Termo a naším obchodem. Přejeme Vám dlouhá léta spokojeného užívání a kéž Vaše cesty vedou vzhůru :-)

• Velmi rychlá doprava.
    • Vynikající zákaznický servis

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pochvalu ohledně rychlosti dodání nerezových vrutů Scobax. Těší náš Vaše spokojenost s námi i produktem.

• Vcasne dodani.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a zakoupení produktu Tytan Hydroizolace. Kdybyste v budoucnu opět něco potřeboval, náš zákaznický servis a tým Buildex je tu opět pro Vás :-).

• rychlé jednání vstřícnost při objednání a dohoda o termínu doručení

Obchod v pořádku jen problém s doručovací službou. Kurýr se ozval až 17 55 hodin s tím ,že balík doručí mezi 19 00 - 20 00 hod. Takže jsem celý den čekal doma zbytečně.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pochvalu. Přepravce je bohužel limitován závozovou trasou a kvalitou našich silnic. Tyto aspekty ne vždy dokáže ovlivnit. Za tuto zkušenost se omlouváme. Jsme však velmi rádi, že zůstáváte v hodnocení objektivní a jste s Gitterfolií spokojen.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pěkné hodnocení. Těší nás, že jste na tvárnice Gutta Rasenwabe dlouho nečekal a jste spokojený s naším zákaznickým servisem. A přejeme Vám pevnou půdu pod nohami. :)

• Zboží mi bylo doručeno velmi rychle,přehledný výběr materialú. Výborně zkušenosti již z minulych nákupů.

Super rychlost.

Reakce obchodu Buildex.cz

...a tak to má být :-). Děkujeme za vyjádření spokojenosti se zakoupenými polykarbonátovými deskami Makrolon a Vašeho návratu k nám.

• Velký výběr
    • Rychlé doručení
    • Předražená doprava

Kupoval jsem roli sklolaminátu, byla mi naúčtována "paletová přeprava" za 947,- Kč. Ale role přišla PPLkem zabalená jen do igelitu a přelepená izolepou, paleta žádná. Tohle zvládají jiné e-shopy pro takhle rozměrné zboží běžně kolem 300,- Kč.

• Zboží dorazilo rychle, dobře zabalené

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení spokojeni a modulární schody Vienna Buche dorazily v pořádku.

• Rychlost dodání.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za kladnou recenzi. Doufáme, že Vám zakoupená vchodová stříška Topaz dobře poslouží.

• rychlé dodání , dobře zabalené

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujme Vám za slova chvály. Moc nás těší Vaše spokojenost s polykarbonátovými deskami a naším obchodem.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Super zajištěná doprava

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám pěkně za kladnou recenzi. Těší nás, že skleník Gardentec Standard dorazil promptně.:-). Přejeme bohatou úrodu !

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Zboží dorazilo v pořádku
    • Poklop perfektně sedí jako originál

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za kladnou zpětnou vazbu. Kolegům i dopravci pochvalu předáváme. Ať Vám poklop Dakota dělá radost!

• Rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pěknou recenzi. Doufáme, že jste stejně spokojený i s objednanými vruty .