Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, těší nás, že jste spokojeni se skleníkem Gardentec Kompakt a vše šlo jako po másle.

Překvapivá rychlost.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za vyjádření spokojenosti se skládacími schody Fakro LTK Energy v recenzi :-).

Z hlediska účtování není vhodné označit daňový doklad o provedené platbě převodem jako ZÁLOHOVÝ DAŇOVÝ DOKLAD.
    Pokud účtárna dostane doklad s označením ZÁLOHOVÝ, nepovažuje ho jako daňový doklad a vyžaduje Fakturu označenou výhradně jako DAŇOVÝ DOKLAD

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Finální doklad jsme Vám samozřejmě neprodleně zaslali na email. Přejeme Vám spokojenost se zakoupeným kalovým košem Heckl .

• Přehledné stránky
    • Velký výběr skleníků

Builex i přes menší zpoždění dodávky doporučuji. Zpoždění nebyla vina obchodu . Pan Grygar bleskově s velkou trpělivostí reaguje a snaží se udělat maximum ke spokojenosti zákazníků. Velké plus vidím ve videích, které jsou velmi dobře natočené. Nyní nezbývá nic než jen skleník postavit a sázet:)
    Celému týmu, hlavně p.Grygarovi děkuji.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, že jsme společně nalezli řešení vedoucí ku spokojenosti. Přejeme Vám potěšení z užívání zakoupeného skleníku Scobax Smarty.

Obchod "Buildex" hodnotím velice kladně, protože jeden den jsem objednal a snad 2.den zboží obdržel. Chválím tedy rychlost doručení a též i jejich webovky, protože jsou krásně přehledné a čitelné...

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám velmi pěkně za veřejné doporučení našeho obchodu a pěkně a stručně napsané hodnocení. Tak by to mělo být. Přejeme Vám spokojené užívání rolety Decori Thermo.

• rychlé vyřízení objednaného zboží

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám velmi hodnocení našeho obchodu. Přejeme Vám mnoho spokojených let užívání čtvercového poklopu Scobax FO.

Komunikace s obchodem výborná.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu a jsme rádi, že jste se službami Buildex spokojeni . Nechť se zelenině a květinám ve skleníku Gardentec Standard daří.

• Zatím nic, byl to první nákup.

Rychlost, spolehlivost.

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, jsme velmi potěšeni, že nás vnímáte jako spolehlivého partnera a jsme moc rádi, že Váš první nákup proběhl hladce a ku spokojenosti.

• jste skvělý

Reakce obchodu Buildex.cz

A tak to má být! Jsme velmi rádi, že jste spokojeni a toto je naším cílem :) . Přejeme Vám pevné vazby a to nejen díky lepidlu Den Braven :)

• Rychlé vyřízení

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás, že jste se zatravňovacími tvárnicemi Covernit Covergrid Profi i firmou Buildex spokojeni.

super domluva a upozornění kde se nachází objednané zboží

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za vyjádření spokojenosti s našimi službami a obchodem. Přejeme Vám potěšení z užívání plotovek Covernit Coverfence.

dobrý sortiment zboří za přijatelnou cenu

Reakce obchodu Buildex.cz

Jsme rádi, že jste spokojeni s výběrem zboží. Děkujeme za kladné hodnocení. Vaše spokojenost je i naše spokojenost.

výborná komunikace, rychlost dodání

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš obchod líbí a že skleník Lanit Plast Tiberus byl doručen bez prodlevy. Budeme se těšit na další spolupráci do budoucna. :)

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

dodání zboží v pohodě, jen zaslání faktury jsem urgoval, dorazila do emailu obratem, takže v pohodě

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu . Nechť Vám půdní schody Fakro LTK Energy slouží k plné spokojenosti.

P. Grygar vyřídil objednàvku skvele ale dopravce Gleis měl zboží u sebe od středy 31/1, měl doručit 2/2 ale přes veškeré urgence doručil až 5/2, kdy jsem byl na dovolené s zboží musel zajet přebrat můj bratr

Reakce obchodu Buildex.cz

děkujeme Vám pěkně za pochvalu. Vaše zkušenost s přepravní službou nás mrzí. Vaši zpětnou vazbu jsme s nimi sdíleli na patřičných místech a doufáme, že bude příkladem, kterému se je třeba vyvarovat při budoucí spolupráci.

Doufáme, že Vám přístřešek Vitoria přinese mnoho užitku a radost zastíní i tuto nemilou epizodu s dopravou.

T.G.

přehledné, rychlé

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, jsme velmi potěšeni, že nás vnímáte jako spolehlivého partnera a jsme moc rádi, že vše proběhlo hladce a ku spokojenosti.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

První nákup - zatím spokojenost.

Reakce obchodu Buildex.cz

Moc děkujeme za hodnocení . :-) Vážíme si Vaší spokojenosti . I takové kladné hodnocení je pro nás další impuls pořád něco vylepšovat . Přejeme Vám bohatou úrodu .

• rachlé a spolehlivé vyřízení objednávky

rychlé vyřízení objednáky, kvaliní a cenově přijatelné zboží

Reakce obchodu Buildex.cz

Dobrý den, moc si vážíme Vaší zpětné vazby a máme radost, že je vše v pořádku. Přejeme spokojenost se zakoupeným Foliovníkem Grow It 25 a fajn dny.