• Nekomunikace

V lednu 2020 jsem zakoupila kocarek kunert..dorazil v poradku akorat jsem cekala na dodání záručního listu..porad jsem jim volala a slibovali..pisemne to resim od dubna na whatsappu a ze pry firma skoncila a stále jen sliby..pred par dny jsem opět volala a pan mi slíbil že se podiva a zavola..ze mam dve závady na kocarku a v lednu 2022 mi konci záruka..a zas nic..psala jsem mu ze cekam na hovor od nej a ze proc nevolal..pry je v zahraničí a zavola a zase nic..dnes jsem mu volala a nic..budu to řešit s živnostenským úřadem,případně s právníkem..

• Vůbec nekomunikují

• Obchod BOMBA Ceny rozhodně Nedoporučuji. Objednaný šlapací traktor pro syna nedorazil. Platba ode mě ihned odeslána a za 10 dní se nikdo neozval, nenapsal, neposlal. Přišla jsem o 2 750kc a traktor syn nemá. Jsem neskutečně vytocena tímto obchodem

NEDOPORUČUJI!!!!! ŽÁDNÁ KOMUNIKACE, ŽÁDNÉ DODANÉ ZBOŽÍ A PENÍZE NEVRATILI

• nic nedošlo, nikdo nereaguje

Dnes je 27.1. a nic nepřišlo a ni žádná reakce z obchodu? Objednávku tedy zruším.

Kočárek přišel v pořádku, dobře zabalený. Ke kočárku jsem objednala fusak - na obrázku byl jiný než mi přišel, funkčně byl obdobný, tak jsem ho nereklamovala. K fialovému kočárku mi přišel šedý rukávník se zelenými puntíky (objednaný byl v barvě kočárku), ten už jsem reklamovala. Po telefonu bylo příjemné jednání a slib, že bude vše napraveno. K tomu však nedošlo. Reklamace byla podána 9.10., dodnes nemám nový rukávník a telefon už mi tam nikdo nebere. Právě jsem napsala, že chci peníze zpět a čekám na odpověď. Velmi mě celé jednání zklamalo. Už bych si tam nic neobjednala.

Dobré ceny a rychlé dodání

• špatná komunikace, zboží ještě neodrželi.

Zboží jsem objednal na základě ceny a dostupnosti "skladem". Platbou předem jsem získal slevu na dopravě. Zboží do dnes nemam doma :-( Žádné informace o stavu objednávky, nebo důvodu proč objednávka nebyla odeslána. Prodejnu jsem musel sám kontaktovat, abych zjistil
    nejaké informace.

Zboží přišlo hned,vše dle dohody.

Objednala jsem si zboží, které mi sice přišlo poměrně rychle, ale bohužel mi přišlo jiné, než jsem měla objednané. Proto jsem zboží vrátila a požadovala vrácení jak poštovného za doručení ke mně, tak i zpátečního poštovného, protože chyba nebyla na mé straně. Je to už skoro měsíc, co si zboží převzali zpátky, ale peníze nikde. Dnes jsem jim psala znovu email, tak čekám na reakci, nicméně, protože nereagovali ani na ten předchozí, tak si nejsem jistá, jestli mi peníze vůbec vrátí. Pokud ne, dám to právníkovi. Nemám čas se prosit o své vlastní peníze. Obchod bohužel nemohu tedy doporučit.

Pred 10 dny jsem objednal zbozi a zaplatil. Do teto chvile nemam zadnou informaci o stavu objednavky. Do obchodu jsem psal, nikdo neodpovedel.

Reakce obchodu bomba-ceny.cz

Dobrý den, jelikož jste objednal zboží které je vedeno jako vyprodané, kdy u zboží je vždy uvedena jeho dostupnost, proto objednávka nebyla ještě vyřízena. Tel. kontakt je uveden na stránkách.

Bleskové doručení do 2 dnů.

• dlouhá dodací doba

• Naprosto nic
    • Nikdo neodpovídá na dotazy
    • Zboží co je uvedeno jako ihned k odběru teprve objednávají u výrobce. Takže reálně doba dodání 14 dnů.
    • Tel je vypnutý
    • Eshop včera přestal fungovat

Doufám že ještě někdy uvidím svoje peníze

• Koupila jsem synovi jidelni zidlicku, jsem maminka na materske dovolene a nemam ani zidlicku ani penize...je to hrozne...
    • Nekomunikuji, nezvedaji telefon, nereaguji a to jsem nakoupila na zaklade doporuceni portalu Heureka

Objednal jsem si trampolínu Funfit.Objednávka byla schválená.Bohužel mě přišla trampolína sportik s jinými technickými parametryDále v dodávce chyběla pružina,vstupní žebřík a český návod.Na můj dotaz v emailové podobě firma nereaguje.Jsem opravdu zklamán.Už si nikdy od této firmy nic neobjenám.

• Zboží sice přišlo ale rozbité a jak jsem psala e-mail na reklamaci nikdo se neozval zpět

• Obchod měl nejnižší cenu.
    • Na objednávku jsem čekala týden a nic se nedělo. Po upozornění se omluvili,ze přehlédli platbu a objednávku pošlou hned v pondělí i s dárkem jako omluvou.Balík odeslali az v úterý a bez dárku :(Naštěstí jsem zas az tak nespěcháte,ale u u eshopu jsem zvykla na rychlejší jednání .A cena byla opravdu nejlepší .

rychlý,spolehlivý obchod