• Rychlost dodání i v předvánočním čase
    • Velký výběr zboží
    • Stránky nekompatibilní s mobilním telefonem

• rychlé a bezproblémové doručení

• rychlá komunikace
    • zboží bylo kvalitně zabaleno

• Komunikace, zboží

Objednala jsem si dva sestřihovače. Kdyby nefungoval jeden, řekla bych si, že je to náhoda, ale oni nefungují oba. Vyzkoušela jsem do každého snad 5 baterií a opravdu rukama to není, že by nefungovaly.
    Snažím se s obchodem spojit už skoro měsíc. Objednávku jsem uskutečnila 27.9.
    Od té doby žádná odezva. Na stránkách jsem nenašla žádný telefon, což pro ně výhoda, jinak by se z nich stala horká linka...

Reakce obchodu bomba-ceny.cz

Dobrý den bohužel mi žádné sestřihovače neprodáváme tak příště než napíšete recenzi se ujistěte kde jste nakupovala!!! Tel. čislo máme uvedeno hned na titulní straně.

Skvělá komunikace a rychlé dodání,zboží úžasné-:)

• Rychlé vyřízení

I kdyz tvrdili, ze zbozi je na sklade, tak potvrdili expedici az po 9 dnech. Nebylo moznost se jim ani dovolat na telefonni cislo - jejich mobil uvedeny v zahlavi byl vypnuty.

• Žádnou nevidím
    • Nulová komunikace
    • Nevrací peníze

Objednávali jsme aktivní chodítko, které ale bohužel synovi nevyhovovalo (bylo příliš vratké a prostor pro nohy mezi zadními koly byl příliš malý). Koncem července jsme tedy chodítko vraceli (v zákonné 14 denní lhůtě) a dosud nám nevrátili peníze zpět. Na e-maily nereagují, telefon nikdo nezvedá, na chatu přes jejich stránky také nikdo neodpovídá. Celé to působí jako jeden velký podvod. NEDOPORUČUJI!

výborně se objednává - přehledné, zboží bylo velice rychle i dodáno - spokojenost

• Na to jak je kočárek vybaven je opravdu za skvělou cenu a byl mi doručen i když s malým zpožděním až domů a v úplném pořádku jsme velice spokojená Děkuji

• Nikdo jiný zboží nemá
    • Nekomunikace
    • Nezabezpečený web
    • Pravděpodobně obchod čekající na platbu předem

Zboží nedorazilo a na mail ohledně stavu objednávky nikdy neodpověděl. Celé to působí jako podvod.

Reakce obchodu bomba-ceny.cz

pokud je zboží vedeno jako vyprodané, nemůžeme objednávku vyřídit normální době.

špatně inzerované zboží - popis úplně jiného produktu,...
    navíc jeden ze dvou výrobků byl vadný!
    oba výrobky jsem vracela...

Dodané zboží jsem reklamoval. Při reklamaci bylo jednání obchodu rychlé a seriozní.

Zboží nefunguje a na můj dotaz, zda dostanu peníze zpět, či mi zboží vymění, mi NIKDO neodpověděl!

Ochota a slušnost

• Vynikajici komunikace
    • Super rychle vyrizeni objednavky
    • Zbozi v poradku

rychlé dodání
    dobrá cena

Objednal 29.05, bude doručeno 11.06. To moc dlouho pro mě.

• obchod vůbec nekomunikuje, pouze byla potvrzena objednávka, zboží vůbec nedoručeno