• široký sortiment

Spokojenost s výběrem a dobrá komunikace

Po automatickém potvrzení objednávky, již žádná reakce: telefon odpojen, email bez odpovědi, výdejní místo opuštěno...

• Na zprávy obchod nereaguje, na otázku, kdy budou odesílat zboží, které jsem již zaplatil, nic. Nikdy víc tento obchod. Neprofesionální přístup, jsem velice zklamán.

• žádná komunikace

• Obchod Pravděpodobně už neexistuje
    • bez komunikace....

Objednal jsem zboží a po cca týdnu když nic nepřišlo, jsem zjistil že webová stránka již neexistuje... Na nic neupozornily... S dílem to spěchalo...

• dostatečný výběr
    • zboží jsem zapletil a dosud (14dnů) nedorazilo.

Po čtrnácti dench od objednávky mi nepřišlo ani potvrzení objednávky.
    Do obchodu se nelze dovolat, telefon je odpojený.
    Na email nikdo nereaguje.

• Obchod nekomunikuje mailem ani telefonem!

• Na žádnou jsem nepřišel
    • Doba dodání
    • Odpojeny telefon
    • Všechno špatně

Děs a hrůza. Telefon odpojeny. Nikdo na nic neodpovídá.

• po elektronickém potvrzení objednávky se odmlčeli a dál se nic nedělo - vypadá to, že tento eshop je "v současnosti mimo provoz

• Prehledny shop
    • po objednavce ...14dni bez odezvy...telefon neexistuje a na emaily nereaguji

obchod nereaguje na objednávky,zrušené tel.číslo,nemožnost dovolat se,pozor na ně!!!

• Rychlé doručení bez nákladů za dovoz
    • Rychlá komunikace s prodejcem
    • stísněné prostory - změna, pro provozovnu K.Vary proběhlo přestěhování

Rychlý a solidní obchod s doručením na provozovnu zdarma, velký výběr nabízeních autodílů

• nefunguje telefonni spojeni, chybi termin dodani
  • V životě už nikdy!!!

• Dostupnost: skladem ale skladem proste neni a dale uvedou"skladem"

Objednal a zaplatil jsem si dil a dorazil od jineho vyrobce-(daleko levnejsi). Pri snaze se dohodnout, prodavajici tvrdil, ze se stala chyba u nich ve sklade. Proto jsem obratem navrhl reseni, at me zasle znova dil, od objednaneho/preferovaneho vyrobce - byl porad skladem dle jejich eshopu. Na muj navrh se odmlcel - na emaily nebo telefon neodpovidal. Po takove "dohode" jsem odstoupil od smlouvy - zaslal jsem okamzite nazpet dil . Zatim jsem za vraceny dil neobdrzel penize... Prodavajici me nepresvedcil o cistem obchodnim chovani a pristupu k zakaznikovi.

• Rychlé vyřízení, rozsáhlý sortiment ND.

• levne dily
    • komunikace a pristup k zakaznikum je hrozny
    • Rychlé vyřízení, ochota, cena.