Bez problémů

• Obchod se odmítá řídit sjednáním dopravy zákazníkem a bez vědomí zákazníka vám Balík na počtu změní na doručení kurýrem.

Bohužel jsem zapomněl, že jsem se v tomto "obchodě" pokoušel nakoupit asi před dvěma lety. S absolutně stejným výsledkem, objednávku jsem musel také stornovat. Kvůli práci jsem objednal doručení Českou poštou jako Balík na poštu. I dnes jako minule mi to bylo arogantně a bez domluvy změněno na doručení GLS. Ihned jsem objednávku zrušil a obchodu jsem nestál ani za komunikaci. Takže balíček teď jezdí po republice ve voze GLS, přebírat to nebudu, sjednaná objednávka zněla jinak. NIKDY VÍCE!!!!

• Objednal jsem si stěrače na celé auto, jen zadní přišel skutečně ten, který jsem objednal, přední byly od jiného výrobce, než mnou objednané a dokonce i v jiném rozměru

Pan Štěpán následně nezvedá telefon, když se mu dovolám z jiného čísla, tak slíbí, že mi za chvíli zavolá zpět a nejen že nezavolá, ale už nezvedne už ani to druhé číslo.

• Dlouhá dodací lhůta

• Klamání a okrádání zákazníka
    • Prodejce nekomunikuje ani přes telefon ani neodpovídá na mail

Prodejce mění dopravce bez předešlé domluvy.
    Dorazily jiné díly než jsem si objednal, cena zůstala stejná, ale zboží přišlo to nejlevnější co měl prodejce zrovna na skladě nejspíš.
    Nedá se snim spojit a tím pádem nemožná reklamace.

• Ačkoli díly na eshopu jsou dodnes označeny "skladem" po telefonické urgenci objednávky se operátor vymlouval, že je poptáno u výrobce... Informace o zpoždění dodání nebo jiném problému jsem si musel vyzískat sám, ze strany obchodu nulová snaha o komunikaci.

Ačkoli díly na eshopu jsou dodnes označeny "skladem" po telefonické urgenci objednávky se operátor vymlouval, že je poptáno u výrobce... Informace o zpoždění dodání nebo jiném problému jsem si musel vyzískat sám, ze strany obchodu nulová snaha o komunikaci. (Po týdnu mi došla trpělivost a volal jsem tam).

V obchodě jsem zakoupil zboží ne zcela standardního dodavatele na poměrně exotické auto. Měli k dispozici pouze 2 e-shopy v ČR. Zvolil jsem ten levnější. S odesláním a dodáním dílu nebyly žádné problémy.

• obchod mám cestou z práce
    • několikátý nákup
  • Velký výběr zboží, rychlé doručení

Komunikace, dobré ceny, rychlost dodání.

Objednal sem silentblok Lemforder a prišel mě Meyle

možnost vyzvednutí na odběrném místě

BYL TO PRVNÍ NÁKUP,ALE BUDU DÁLE NAKUPOVAT ZDE.
    PŘÍZNIVÉ CENY A RYCHLOST DODÁNÍ

• Velký výběr druhovýrobních dílů - o ten jsem však nestál
    • Zboží deklarované jako skladem, skladem nemají
    • Bez předchozí dohody poslali kvalitativně horší díl za cenu objednaného, který se jinde dá pořídít mnohem levněji - reklamováno, žádost o navracení peněz
    • Neberou ohled na zvolený druh přepravy během objednání

• zbytečně drahá doprava - doporučil bych zasilkovnu , dá se vyzvednout kdekoliv

Vše OK.

• naprosto nedostatečné zabalení, dvě plastové krabičky s autožárovkami přišly zabalené jen přetažením dvou vrstev smršťovacé fólie. Logicky přišlo rozflákané.

vyžadovat důkladné zabalení !!!

Přišlo, co bylo objednáno.

Všechno OK

• Inzerují zboží, které nemají i přes fakt, že na webu je napsáno, že je skladem a které podle nich ani nelze objednat.