Po automatickém potvrzení objednávky, již žádná reakce: telefon odpojen, email bez odpovědi, výdejní místo opuštěno...

• Na zprávy obchod nereaguje, na otázku, kdy budou odesílat zboží, které jsem již zaplatil, nic. Nikdy víc tento obchod. Neprofesionální přístup, jsem velice zklamán.

• žádná komunikace

• Obchod Pravděpodobně už neexistuje
    • bez komunikace....

Objednal jsem zboží a po cca týdnu když nic nepřišlo, jsem zjistil že webová stránka již neexistuje... Na nic neupozornily... S dílem to spěchalo...

• dostatečný výběr
    • zboží jsem zapletil a dosud (14dnů) nedorazilo.

Po čtrnácti dench od objednávky mi nepřišlo ani potvrzení objednávky.
    Do obchodu se nelze dovolat, telefon je odpojený.
    Na email nikdo nereaguje.

• Obchod nekomunikuje mailem ani telefonem!

• Na žádnou jsem nepřišel
    • Doba dodání
    • Odpojeny telefon
    • Všechno špatně

Děs a hrůza. Telefon odpojeny. Nikdo na nic neodpovídá.

• po elektronickém potvrzení objednávky se odmlčeli a dál se nic nedělo - vypadá to, že tento eshop je "v současnosti mimo provoz

• Prehledny shop
    • po objednavce ...14dni bez odezvy...telefon neexistuje a na emaily nereaguji

obchod nereaguje na objednávky,zrušené tel.číslo,nemožnost dovolat se,pozor na ně!!!

• nefunguje telefonni spojeni, chybi termin dodani
  • V životě už nikdy!!!

• Dostupnost: skladem ale skladem proste neni a dale uvedou"skladem"

Objednal a zaplatil jsem si dil a dorazil od jineho vyrobce-(daleko levnejsi). Pri snaze se dohodnout, prodavajici tvrdil, ze se stala chyba u nich ve sklade. Proto jsem obratem navrhl reseni, at me zasle znova dil, od objednaneho/preferovaneho vyrobce - byl porad skladem dle jejich eshopu. Na muj navrh se odmlcel - na emaily nebo telefon neodpovidal. Po takove "dohode" jsem odstoupil od smlouvy - zaslal jsem okamzite nazpet dil . Zatim jsem za vraceny dil neobdrzel penize... Prodavajici me nepresvedcil o cistem obchodnim chovani a pristupu k zakaznikovi.

• levne dily
    • komunikace a pristup k zakaznikum je hrozny

• Obchod se odmítá řídit sjednáním dopravy zákazníkem a bez vědomí zákazníka vám Balík na počtu změní na doručení kurýrem.

Bohužel jsem zapomněl, že jsem se v tomto "obchodě" pokoušel nakoupit asi před dvěma lety. S absolutně stejným výsledkem, objednávku jsem musel také stornovat. Kvůli práci jsem objednal doručení Českou poštou jako Balík na poštu. I dnes jako minule mi to bylo arogantně a bez domluvy změněno na doručení GLS. Ihned jsem objednávku zrušil a obchodu jsem nestál ani za komunikaci. Takže balíček teď jezdí po republice ve voze GLS, přebírat to nebudu, sjednaná objednávka zněla jinak. NIKDY VÍCE!!!!

• Objednal jsem si stěrače na celé auto, jen zadní přišel skutečně ten, který jsem objednal, přední byly od jiného výrobce, než mnou objednané a dokonce i v jiném rozměru

Pan Štěpán následně nezvedá telefon, když se mu dovolám z jiného čísla, tak slíbí, že mi za chvíli zavolá zpět a nejen že nezavolá, ale už nezvedne už ani to druhé číslo.

• Klamání a okrádání zákazníka
    • Prodejce nekomunikuje ani přes telefon ani neodpovídá na mail

Prodejce mění dopravce bez předešlé domluvy.
    Dorazily jiné díly než jsem si objednal, cena zůstala stejná, ale zboží přišlo to nejlevnější co měl prodejce zrovna na skladě nejspíš.
    Nedá se snim spojit a tím pádem nemožná reklamace.

• Ačkoli díly na eshopu jsou dodnes označeny "skladem" po telefonické urgenci objednávky se operátor vymlouval, že je poptáno u výrobce... Informace o zpoždění dodání nebo jiném problému jsem si musel vyzískat sám, ze strany obchodu nulová snaha o komunikaci.

Ačkoli díly na eshopu jsou dodnes označeny "skladem" po telefonické urgenci objednávky se operátor vymlouval, že je poptáno u výrobce... Informace o zpoždění dodání nebo jiném problému jsem si musel vyzískat sám, ze strany obchodu nulová snaha o komunikaci. (Po týdnu mi došla trpělivost a volal jsem tam).