• komunikace, kvalita, rychlost a cena

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojeni ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Rychle a kvalitně, spolehlivost. Díky Láďa

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený Ladislave, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Těšíme se na Vaši příští objednávku ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Všechno objednané zboží přišlo v pořádku a včas
    • Krabice byla popsána milými vzkazy
    • Zboží je kvalitní

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený Pavle, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že Vás náš vzkaz potěšil ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Rychlost, komunikace, kvalita a cena.

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Super komunikace
    • Vstřícný přístup
    • Kvalitní zboží
    • Super ceny

Animalshop je prostě jednička! Skvělá komunikace, kvalitní zboží a výborně zabalená objednávka. Nakoupím určitě znovu

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. Těšíme se na Vaši další objednávku ;-)
    S přátelským pozdravem a přáním krásného dne Váš Animalshop.cz

• Objednávka vyřízena velmi rychle
    • Pán maximálně ochotný a vstřícný
    • Perfektní a kvalitní zboží
    • Není co vytknout

Objednali jsme a eště ten den bylo zboží připraveno k vyzvednutí i když jsem myslel že to nebude možné. Majitel obchodu přátelský, ochotný a maximálně vyšel vstříct.

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený Ondřeji, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. Snažíme se objednávky vyřizovat v co nejkratším možném termínu, většinu jich zvládneme vyřídit od 1-3 dnů a u Vaší to bylo doslova bleskové vyřízení ;-) Těšíme se na Vaši další objednávku ;-)
    S přátelským pozdravem a přáním krásného dne Váš Animalshop.cz