• Rychlost, vstřícnost, příjemné vystupování, :)
    • Obrázek a poděkování na zásilce zlepšilo náladu :)

Milí majiteľ ktorý rad poradí ,rýchle doručenie,veľký výber sortimentu, za nízke ceny

Jsem spokojena s tímto obchodem a doporučuji všem.

• Starostlivé zabalenie
    • Ceny
    • Príjemný majitel

• S tímto e-shopem jsem nadmíru pokojená. Příjemné jednání, přímé balení objednávky a ještě super sépiovky, které se nedají sehnat.
    • Žádnou jsem nenašla

Majitel e-shopu je příjemný, poslal balik jeden den, druhý jsem měla doma. K tomu dárek, i když jsem brblala, co chci. Každopádně hodnotím slovem SUPER.
    Těším se na další sépiovky. Moje achatiny jdou po nich, jako divé. Jsou tlusté a kvalitní. Mnohokrát děkuji.

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Leono, mnohokrát děkuj za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které mě velice potěšilo a velmi si jej vážím. Jsem velice rád, že jste s naším obchodem a zbožím nadmíru spokojená a jsme SUPER. Těšíme se opět na setkání na Live streamu na Tik Toku a Vaši příští objednávku. S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• - požadované zboží za sympatickou cenu
    • - objednávka rychle vyřízena
    • - dobře zabaleno
    • - dobrá komunikace

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že jste s naším obchodem i naším přístupem spokojen ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

vždy velká ochota a milý přístup moc děkuji

Reakce obchodu Animalshop.cz

S nákupem jsem byla spokojená. Zboží odpovídá popisu, konzervy pro kočku plně masa.
    A osobní vzkaz mile potěšil.

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že jste s naším obchodem i produkty spokojen a že Vás náš zkaz potěšil ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Ceny
    • Supr přístup, komunikace
    • Vzkazy + dárečky
    • Pečlivě zabalené

Není co vytknout, budeme objednávat znovu

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Maruško, mnohokrát děkujeme za Vaše objednávky a za Vaše krásná hodnocení které nás vždy velice potěší a velmi si jich vážíme. Každou objednávku se snažíme zabalit co nejpečlivěji tak, aby vše dorazilo v pořádku a bez poškození ;-) Těšíme se na Vaši příští objednávku. S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

Nejlepší shop Animal shop

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Michaelko, mnohokrát děkujeme za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Velká spokojenost

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Ivano, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že jste s námi spokojen ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Dobré ceny
    • Velká spokojenost
    • Velký výběr zboží

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Ivano, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že vše pro Vás proběhlo k Vaší plné spokojenosti. S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že vše pro Vás proběhlo v pořádku a k Vaší plné spokojenosti. S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Výhoda spokojenost děkujeme.

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojen. Děkujeme ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• rychlé vyřízení objednávky
    • výborný kontakt

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojen. S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

Perfektní komunikace a vstřícnost, budu se vracet, díky moc!

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojen. Těšíme se na Vaši příští objednávku ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

Rychlost,doprava zdarma,hezký vzkaz v balíčku od obchodníka.

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Dano, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojená ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojeni ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Nákup proběhl naprosto v pořádku. Objednávka byla vyřízena velmi rychle a doručena prostřednictvím Balikovny naprosto bez problémů. Obchod rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Jano, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že vše bylo k Vaší maximální spokojenosti a že náš obchod doporučujete ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• komunikace, kvalita, rychlost a cena