• Dobré ceny
    • Velká spokojenost
    • Velký výběr zboží

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Ivano, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že vše pro Vás proběhlo k Vaší plné spokojenosti. S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• docela velký výběr
    • lepší ceny (např.obojků) než u konkurence

celkově fajn. hezký vzkaz na krabici po doručení :)

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Věříme, že příště zvládneme vyřídit Vaší objednávku ke 100% spokojenosti, určitě nás potěší a pomůže nám i e-mail s informací v kterých 10% bychom se mohli zlepšit ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Profesionální přístup
    • Odborné doporučení sortimentu
    • Příjemné vystupování

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Helenko, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Budeme se těšit na Vaši příští objednávku ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Cena, sortiment

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše hodnocení. Mrzí nás že jsme Vaše očekávání nesplnili na 100% ale pouze na 90%, určitě bychom ocenili zpětnou vazbu v čem se můžeme ještě zlepšit.
    S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Vzdy se domluvime a i při výběru poradíme,ochotní,milí lidé.Nikdy žádný problem,vse v poradku

Obchod doporučujive vsech směrech.

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Katko, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. Vše děláme s Láskou a péčí nejen k Vašim mazlíčkům, ale také k Vám, našim zákazníkům :-) Snažíme se dle našich možností a znalostí poradit. Těšíme se na Vaši další objednávku ;-)
    S přátelským pozdravem a přáním krásného dne Váš Animalshop.cz

• Příznivé ceny
    • Velký výběr

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. Zároveň se omlouváme za maličko delší dodací lhůtu v předvánočním čase.
    S přátelským pozdravem a přáním krásného dne Váš Animalshop.cz