• komunikace, kvalita, rychlost a cena

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že jste s naším obchodem spokojeni ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Výorný obchod, skvělá komunikace a i něco navíc.

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený Petře, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Jsme rádi, že jsme pro Vás výborným obchodem ;-) S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Skvělá komunikace, rychlé dodání, super zabalené..

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Pavlo, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. ;-) Děkujeme za Vaše doporučení, těšíme se na Vaši příští objednávku S přátelským pozdravem a přáním krásného dne, Josef z Animalshop.cz

• Super komunikace
    • Vstřícný přístup
    • Kvalitní zboží
    • Super ceny

Animalshop je prostě jednička! Skvělá komunikace, kvalitní zboží a výborně zabalená objednávka. Nakoupím určitě znovu

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. Těšíme se na Vaši další objednávku ;-)

• Super komunikace
    • Rychle doručení

Vše skvělé zabalené, rychlé doručení, super komunikace, dáreček k nákupu

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Pai, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. Vše děláme s Láskou a péčí nejen k Vašim mazlíčkům, ale také k Vám, našim zákazníkům :-) Těšíme se na Vaši další objednávku ;-)
    S přátelským pozdravem a přáním krásného dne Váš Animalshop.cz

• Skvělá komunikace, přistup, rychlé doručení

Doporučuji :-)

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážená Pavlo, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. Děkujeme Vám za doporučení. Těšíme se na Vaši další objednávku ;-)
    S přátelským pozdravem a přáním krásného dne Váš Animalshop.cz

• Pečlivé zabalení i s dárkem:-)

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený Jiří, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. S přátelským pozdravem a přáním krásného dne Váš Animalshop.cz ;-)

• Skvělá komunikace + rychlost dodání, malý dárek a hezké vzkazy vždy potěší

Už jsem nakupoval 2x a budu zde nakupovat i příště, naši psi také.

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený Jiří, mnohokrát děkujeme za Vaše objednávky a za Vaše krásné hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. Vždy uděláme maximum pro plnou spokojenost Vaši i Vašich pejsků ;-) Těšíme se na Vaši další objednávku. S přátelským pozdravem a přáním krásného dne Váš Animalshop.cz ;-)

• Poradenství

Reakce obchodu Animalshop.cz

Vážený zákazníku, mnohokrát děkujeme za Vaši objednávku a za Vaše hodnocení které nás velice potěšilo a velmi si jej vážíme. Těšíme se na Vaši další objednávku. S přátelským pozdravem a přáním krásného dne Váš Animalshop.cz