• byla nejlepší cena na trhu za konkrétní věc
    • obchod je na slovensku

nevidím problém zde nakupovat

• Komunikace, prehlednost
    • Dopravni spolecnost Geis

Zbozi bylo odeslano hned druhy den po objednani, ale diky tomu, ze spolecnost Geis nekde zasilku zasantrocila dorazilo az po 13 dnech. Jinak obchod chvalim, jen ta prepravka.

• Zboží stále nedošlo!

• .
    • .

• Snad přehlednost stránek.
    • Absolutně nevědí, co mají a nemají a každý mi řekne něco jiného.

Zboží jsem objednala dne 14. prosince, dle mého tel. hovoru na Slovensko jsem byla ujištěna, že zboží je na centrálním skladě a dorazí za 2 až 5 dní. Pátý den, ve středu 21. 12. opět po mém tel. hovoru na Slovensko mi bylo oznámeno, že zboží nemají ani v centrálním skladě, jestli chci dále čekat. Z tohoto důvodu jsem objednávku okamžitě zrušila a zboží si objednala z jiného, ale spolehlivého shopu a do vánoc dorazilo! Z tohoto důvodu absolutně nedoporučuji.

• Prvá a posledná objednávka. Objednávala som 12.12. s podmienkou dodania do 19.12.,do ČR, kde pracujem.
    16.12. som sa informovala o termíne dodania - tento mi oznámili na 22.12. - nekomentujem. Objednávku som zrušila s tým, že tovar majú na sklade a osobne si ho vyzdvihnem v DS, budem ho mať pripravený. Tam mi však oznámili, že ho nemajú, len na externom sklade v Šamoríne...to už nehovorím o tom, že 22.12 mi volal kuriér, že má pre mňa zásielku (cca 500 km od miesta môjho aktuálneho zdržovania sa a ktorú som zrušila)

• Dobré ceny
    • Zboží, které nejde sehnat v jiných obchodech
    • Spolehlivost

V tomto obchodě jsem sehnal zboží, které bylo určené pouze pro západní trh - vlajkovou loď mezi kuchyňskými roboty firmy Bosch. Se zbožím jsem spokojený a se servisem u nás nebude problém. Robota jiné obchody nenabízejí.

Dobry den, Jaroslav,
    dekujeme za nakup a pochvalu. At Vam kuchynsky robot dobre slouzi -:) Prejeme Vam krasne a pohodove Vanoce.
    Andrea Shop

Sháněl jsem právě tento typ mačkadla na brambory a sehnal jen zde.

Dobry den,
    dekujeme za nakup. Tesi nas Vase spokojenost. At Vám zakoupeny produkt dlouho slouzi -:) .Hezky den preje Andrea Shop

• cena a rychlost dodání (dodání do 2 - 3 dnů)
    • - horší přepravní společnost, zboží bohužel dorazilo poškozené
    • - bohužel jsem na poškození přišla až po vybalení (igelit nebyl poškozen, bohužel zboží pod igelitem již poškozené bylo, vzhledem k tomu, že se jedná o dost zásadně poškozený plech, tak s tím přepravní služba musela hodně bouchnout, aby k takovému poškození došlo)

velkým + je cena, rychlost dodání, bohužel je zvolená špatná přepravní společnost a balení nebylo dostatečné :(, ale to je chyba i výrobce, že zboží dobře nezabalil)
    - čekám, jak bude reklamace vyřešena

Dobry den,
    dekujeme za nakup a spetnou vazbu. Mrzi nas vznikla situace. Kontaktujte nase reklamacni oddeleni.
    Hezky den preje Andrea Shop

• rychlost, fajn ceny

doporučuji, spolehlivý e-shop!

dekujeme za Vas nakup a kladne hodnoceni. Všechno nej Vam preje Andrea Shop

• cena objednaného zboží.
    • Nevím.

Doporučuji.

Dobry den, Vlasta,
    dekujeme za nakup. Tesi nas Vase spokojenost. Hezky den preje Andrea shop

• Žádné
    • Veškeré

Zavřít

Dobry den, Mirek,
    mrzi nas Vase nespokojenost. Prosim, napiste nam konkretne vcem byl problem. Tato spetna vazba je pro nas velice dulezita. S pozdravem Andrea Shop

• Nekomunikuje

Už nikdy nic nekoupím

Dobry den,
    mrzi nas Vase nespokojenost.Bude Vas kontaktovat kolegyne a doresi vse k vasi spokojenosti.
    Hezky den Andrea Shop

• + komunikace

Sice se objevila chyba s doručovacími údaji, ale flexibilně a ochotně vše napravili. Za mě je toto jednoznačné plus.

Dobry den, Saimon,
    dekujeme za nakup a kladne hodnoceni. Tesi nas Vase spokojenost. S pozdravem Andrea Shop

• zboží by bylo třeba lépe zabalit, přišlo v pořádku, ale poškozený obal

dobrá spolupráce
    rychlost

Reakce obchodu Andrea Shop

Dobry den, dekujeme za Vas nakup. K poskozeni obalu zrejme doslo pri prevoze dopravcem. Omlouvame se dodatecne. Hezky den preje Andrea Shop

• Trošku delší dodací lhůta.

Byl to můj první nákup, celková spokojenost.

dekujeme za nakup a hodnoceni. Vsechno nej a hezky den preje Andrea Shop

• Dobrá cena
    • Komunikace se zákazníkem

Reakce obchodu Andrea Shop

Dobry den, mrzi nas Vase nespokojenost. Za pripadne komplikace se omlouvame. Proverime, kde v komunikaci nastala chyba.
    Hezky den preje Andrea Shop

• Neochota
    • Zdlouhavá komunikace
    • Produkty nejsou skladem
    • Neprofesionalita

Reakce obchodu Andrea Shop

Dobry den, mrzi nas Vase nespokojenost. Proverime, kde se stala chyba. Bude Vas kontaktovat kolegyne ze zakaznickeho servisu. S pozdravem Andrea shop

• Cena zboží
    • Slovenský obchod
    • Odeslání reklamace na Slovensko.

Dobré ceny, pěkné webové stránky, rychlé doručení.

Reakce obchodu Andrea Shop

Dobry den, Tomas, dekujeme za nakup a kladne hodnoceni.
    Vsechno nej preje Andrea Shop