• Rýchlosť dodania

Reakce obchodu Andrea Shop

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si jej vážíme. Věříme, že zůstanete i nadále našim spokojeným zákazníkům. Těšíme se na Váš další nákup.

• Dobra komunikace
    • Pri platbe prevodem se plati na slovensky IBAN

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• Velmi kladný přístup k objednávce.

• žiadne
    • 24.11 17. objednaný tovar 2 druhy, jeden za 599 € a druhý za 56 €. Prvý mali na sklade, druhý dodajú do 5 dní.
    • 18.12. - čiže po 24. dňoch, po mailových urgenciách, pretože telef. kontakt nemožný - telefón vyvesený, online spojenie na stránke bez zmyslu, až tretia operátorka mi konečne povedala stav obj. som tovar ešte nemala, mi prvý tovar odoslali. A to som ich prosila, pretože mi konečne predtým zatelefonovali, že nech mi zásielku rozdelia a pošlú tak, aby som ho mala do 16.12. - potrebovala som ho súrne., keďže druhý lacnejší tovar im externý dodávateľ nedodal - ten dokonca ani v januári neprišiel, až som žiadala zrušiť obj.!! Načo tam píšu do 5 dní !!!
    • A to majú ocenenie Obchodník roka 2016.

Nikdy viac z tejto firmy. Z vyššie uvedených dôvodov. A to som počula od viacerých známych v okolí, že tovar im bol doručený za veľmi dlhú dobu.

• Dobré ceny

• špatná komunikace

• Komunikace ohledně stavu přijetí objednávky. Nebyl dodrřen postup dle obchodních podmínek. Nikdo nevolal pro potvrzení zásilky, zboží rovnou dorazilo. Takže počáteční nejistota, kdy zboží dorazí, akontakt jen z automatu. Jinak rychlost dodání a kvalita versus cena zboží vynikající.

Doporučuji. Spolehlivé.Cena versus kvalita vynikající. Příště určitě obchod využiji.

• Výhodné ceny
    • 6ádné

Nakupovalo se mi dobře. Obsluha byla příjemná a vše bylo rychle vyřízeno. Vše O.K.

• Velmi solidní ceny zboží
    • Bezproblémová dodávka zboží v požadované kvalitě
    • Rychlost dodání a možnost sledování stavu vyřizování objednávky. Zapříčiněno pravděpodobně exponovaným předvánočním obdobím

Spolehlivý obchod s příznivými cenami nabízeného zboží.
    Mohu doporučit ostatním kupujícím

• Solidní zboží, ale hlavně dobře funguje, výborná komunikace.
    • Zatím nevím o ničem. Poznámka pro Andreu: Zboží by dorazilo 27.12. ihned po svátcích. Dopravce znám a tak jsem se s ním domluvil na závoz 29.12., kdy jsem byl v práci, tedy na adrese doručení. Díky. J.P.

Je to dobrý obchod pro každého, kdo chce solidní zboží i jednání.

• Obchod deklaroval dodání zboží do vánoc, ale reálne byli schopni doručit jej az 29.12.

spokojenost

• Cena a v té době stejné zboží jinde nebylo k dispozici.
    • Nevím

Kupoval jsem tady poprvé. Jinak nemám zkušenosti. Doporučuji.

Komunikace obchodu tedy nic moc. Musela jsme jim sama napsat a požádat o platební údaje, protože 2 dny po objednávce se nikdo neozýval. Dodání trvalo skoro 2 týdny, to ale asi bylo těmi Vánocemi. I když u jiných eshopu jsme vše měla do týdne...

• Pěkné zboží za dostupnou cenu
    • Zatím nevím

Slušný obchod

• pro můj nákup nejlepší cena..

• nevědí co kde mají

U zboží měli že je skladem a garantovali jaho dodání do vánoc. Po objednání mi zdělili že zboží nemají, ale že ho přibližně do 6ti týdnů dodají. Vánoce v lednu prostě neslavím.

• Zboží přišlo v originální krabici nepřebalené, při dopravě byla krabice poškozená, pomačkaná a tím jako vánoční dárek pak bylo zboží nepoužitelné.

Spolehlivost
    Rychlost dodání

• Nejlepsi cena

Mirne pozdejsi doruceni,ale jinak spokojenost.