Rychle vyřízeno.

Reakce obchodu Andrea Shop

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si jej vážíme. Věříme, že zůstanete i nadále našim spokojeným zákazníkům. Těšíme se na Váš další nákup.
    S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

Žádná komunikace, nefungující webovky, nefungující sledování zásilky! Totální hnus a nespokojenost. Asi odstoupím od smlouvy a budu chtít peníze zpět!

Reakce obchodu Andrea Shop

Děkujeme za recenzi. Velmi se omlouváme za komplikace s doručením Vaší objednávky. Bylo zodpovězeno na všechny Vaše maily i jsme Vám posílali zvlášť i sledování Vaší zásilky. Mohu Vás ujistit, že tato situace není naším standardem
    V případě jakýchkoli otázek nebo problémů se můžete vždy obrátit na náš zákaznický servis, kde Vám vždy rádi pomůžeme.
    S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• V době mého nákupu nejnižší cena, včetně dopravy.
    • Možnost platby kartou on-line.

Zakoupené 2 pytle o hmotnosti 30 kg psích granulí vyrobených v CZ, byly poslány ze Slovenska a cena včetně dopravy byla nižší, než v e-shopech CZ, o několik stovek Kč, což je pořádný rozdíl.

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• velmi rychlé doručení do Zásilkovny
    • doprava zdarma

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

Byla jsem velmi spokojená s komunikací a rychlém dodání objednávky, určitě v budoucnu využiji opakovaně

• cena dopravy

• Ceny
    • Kvalitní eshop

• Dobré ceny
    • Neplatil jsem za dopravu

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

Objednala jsem litr lososového oleje. Cena byla nižší, ale nikde nebylo upozornění, že se blíží expirace. Když zboží dorazilo, zjistila jsem, že končí expirace za měsíc. A nikde na to obchod neupozorňoval. Z e-shopu mi odpověděli, že mi zboží přišlo v řádné spotřební lhůtě.

Velmi dobré ceny a také doprava, doporučuji .

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• obchod hodnotím velice kladně

• Hezké a prověřené zboží
    • Jinde jsem nenašel
    • akce na poštovné

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• Super, zboží došlo rychle a bezpečně.

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Dobrá cena. rychlé doručení

Dopručuji využívat tento obchod.

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• Vše proběhlo v naprostém pořádku
    • Obchod doporučuji

• Levná doprava - nebo zdarma