Rychlé doručení.

Reakce obchodu Andrea Shop

Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, velmi si ho vážíme. Doufáme, že budete i nadále spokojeným zákazníkem. Těšíme se na Váš další nákup.

Vše O.K.

Reakce obchodu Andrea Shop

Moc děkuji za Váš nákup, doporučení a především milé hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste s našimi službami a zákaznickým servisem spokojeni, vždy se snažíme o maximální spokojenost zákazníků.

vše v pořádku

• Rychlost dodání.

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• Everything went fast and smoothly
    • none

Hello.
    On behalf of ANDREASHOP, I would like to thank you for a nice review. We greatly appreciate our customers and therefore I will be glad if you continue to buy everything you need from us.

Kind regards Danka from ANDREA SHOP

• Výborné ceny pochoutek pro kočku
    • Špatný obal, krabice praskla na více místech

Vše bylo jinak v pořádku, jen v Česku je přísně zakázáno používat měkké krabice. V té, co nyní zde musí balík být, by se nic podobného, jako protržení obalu, nestalo.

Dobrý den

Neustále pracujeme na zlepšování našich služeb a pevně věřím, že v budoucnu se podobná situace nebude opakovat a budete s námi mít jen pozitivní zkušenosti.

• Rychlost , dobrá spolupráce, perfektní vše

Dobrý deň,
    Ďakujem Vám za Váš nákup, recenziu aj odporúčanie. Robí nám radosť že ste s nákupom v našom obchode spokojný/á, zákaznícka spokojnosť je vždy na prvom mieste.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup a recenziu.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• telefonní komunikace perfektní, zásilka doručena do 3 dnů od objednání, doručeno až do bytu, pan řidič velice slušný a ochotný

Dobrý den

• Spolehlivost
    • Platba na dobírku

O tomto zboží je myslím recenzí dost, takže se nechci opakovat, ale chtěl bych se vyjádřit k některým praktikám některých e-shopů. Předem chci velmi kladně ohodnotit Andrea Shop za rychlost dodání, spolehlivost a možnost platit i takovéto zboží dobírkou.

Jinak některým e-shopům, nebudu jmenovat, bych doporučil nejdříve zboží skutečně naskladnit a pak teprve jako naskladněné nabízet ne naopak! Co to jako má být, že zaplatíťe předem a pak zjistíte, že zboží nemají? Za cenu toho, abych byl v prvních příčkách nejlevněji nabízené položky bych to tedy rozhodně nedělal jestli si nechcete podělat pověst. Takže milánkové, vezměte si příklad a učte se od slovenských kolegů z Andres Shopu jak se má obchodovat.

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

dodáno rychle bez prodlení za solidní cenu

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

Splnili, co slíbili. A to i přes komplikace na konci roku.

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

Superrychlé vyřízení mé objednávky, výborná komunikace, rychlé odeslání perfektně zabaleného zboží. Jsem velice spokojena!!!

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• Rychlost,komunikace,polehlivost,,zboží odpovídá popisu.

Reakce obchodu Andrea Shop

Děkujeme vám za váš nákup, recenzi a doporučení. Jsme opravdu rádi, že jste s nákupem v našem obchodě spokojeni, spokojenost zákazníků je vždy na prvním místě. Těšíme se na Váš další nákup a recenzi. S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• Měli produkt, který jsme hledali a jinde nebyl

Spokojenost

Reakce obchodu Andrea Shop

Dobrá komunikace, rychlé dodání objednaného zboží, solidní cena.

• Profesionalita.

Reakce obchodu Andrea Shop

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si jej vážíme. Věříme, že zůstanete i nadále našim spokojeným zákazníkům. Těšíme se na Váš další nákup.

• Přehledné stránky
    • solidní ceny
    • rychlost dodání

první objednávka, bez problémů, rychlé dodání

Vše zcela v pořádku.

• První nákup