• Hezké zboží, dobré ceny
    • O ničem nevím

Výhodný nákup, zboží co jsem objednala, v jiných obchodech neměli skladem a ještě bylo podstatně dražší.Dodací lhůta byla trošku delší, ale celkově jsem spokojená.
    Doporučuji.

Doručeni trochu trvalo,pošta trochu zmatkovala ,ale kočarek pro pananky dorazil v poradku.Komunikace s obchodem perfektni.Doporučuji všem

• Dlouhá dodací lhůta

Nevím zatím mám pouze tu zkušenost že jsem 15.11.16 objednala zboží které mi do dnes nepřišlo. To je 2.12.16 Tak co si mám myslet o prodejci, asi nemá moc zájem o zákazníky . 17 Dní jenom čekám a to jsem objednala kočárky s předstihem .Potřebuji je do 7.12.16 Abych měla dárky pro vnučky které 8.12.slaví narozeniny. Přestávám věřit že zboží do té doby dojde.

• Rychlost,ochota.Pekne ceny

Jsem tu vzdy spokojena

• Velká výhoda byla že jsem si zboží mohla vyzvednout v kamenném obchodě.
    • Asi žádné

Určitě doporučuji, skvělé ceny rozmanitost zboží, super

• Rychlost a kvalitu

Doporucuji

• Dobrý poměr kvality a ceny výrobku.
    • Rychlé dodání.
    • Drahý a nepřehledný seznam poštovného a balného.

• Obchod mě zaujal hlavně proto, že nabízel sety nábytku (postýlka+ komoda) za super ceny. Jediný obchod, který jsem našla
    • Zaměňují zboží- objednala jsem si přebalovací podložku na komodu, chtěla jsem trojhrannou v béžové barvě, přišla mi jiná a hlavně pouze dvojhranná

Ceny nábytku mě zaujali a kdo si dá práci s hledáním a kombinováním, tak tady může ušetřit dost peněz oproti jiným obchodům. Jen mě trochu zklamalo, že i když jsou levnější než ostatní, pořád to stojí dost peněz. Objednala jsem si světlý nábytek a kde je v bílé barvě, vypadá, jak kdyby už byl někým použit. Na postýlce byli dokonce dvě malé prasklinky, bohužel nevýhoda nákupu přes internet. Nejsem puntičká, takže zboží nevracím, jen jiným by to mohlo vaadit.

• Velmi dobre ceny a siroky sortiment.Rychlost dodaneho zbozi.Vyborna komunikace.Snaha splnit nadstandartni pozadavky..

Nakupuji zde pravidelne a vzdy jsem moc spokojena.Valerie

Přes 2 měsíce jsem čekala v Brně na kočárek Baby Desing Dotty Denim 13. Nakonec jsem objednala v tomto e-shopu a kočárek přišel za 2 dny. Za mě velká spokojenost, kdyby mě to napadlo dřív, ušetřila bych si 2 měsíce nervů :-)

• Výborná komunikace s obchodem i ochota zjistit stav zboží přímo ve skladu.

• Vecer jsem volala, rano poslali a druhy den jsem mela kocarek doma. Naprosta spokojenost. Kdyz neco chci, chci to hned a tento obchod splnil me podminky. :-)
    • Zadne mi nejsou znamy

Naprosto uzasne
    Vsem mohu doporucit.

• Obchod nabizi velky vyber zbozi za velmi priznive ceny.
    • Ochotny personal..vzdy mi umi poradit..
    • Zadne

Moc rada v tomto obchudku nakupuji..obcas navstivim i kamennou prodejnu v Trutnove...
    Moc mile pani prodavacky...
    Velky vyber sortimentu..za me rozhodne doporucuji

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• - zboží za velmi přijatelné ceny
    • - samozřejmě, že je eshop jen prostředníkem od dodavatele, takže nějaká dodací doba tam holt je, ale opravdu se vyplatí počkat
    • - paní majitelka se snaží vyjít ve všem vstříc pokud je to v jejích silách
    • - takže ještě trochu polepšit komunikaci a za mě perfektní :)
    • - sem tam vázne komunikace, ale paní majitelka se vždycky nakonec ozve :)

- velký výběr zboží za velmi přijatelné ceny oproti ostatním eshopům

• přehled,široký sortiment, akce
    • --

super

Prehledne stranky,na dotaz rychla odpoved,prijemne vystupovani