• Hezké zboží, dobré ceny
    • O ničem nevím

Výhodný nákup, zboží co jsem objednala, v jiných obchodech neměli skladem a ještě bylo podstatně dražší.Dodací lhůta byla trošku delší, ale celkově jsem spokojená.
    Doporučuji.

Doručeni trochu trvalo,pošta trochu zmatkovala ,ale kočarek pro pananky dorazil v poradku.Komunikace s obchodem perfektni.Doporučuji všem

• kromě registrace už se mnou nekomunikuje (11 dní)

zatím jsem se zboží nedočkala,takže spokojená nejsem

• Dlouhá dodací lhůta

Nevím zatím mám pouze tu zkušenost že jsem 15.11.16 objednala zboží které mi do dnes nepřišlo. To je 2.12.16 Tak co si mám myslet o prodejci, asi nemá moc zájem o zákazníky . 17 Dní jenom čekám a to jsem objednala kočárky s předstihem .Potřebuji je do 7.12.16 Abych měla dárky pro vnučky které 8.12.slaví narozeniny. Přestávám věřit že zboží do té doby dojde.

• špatná nebo spíš žádná komunikace
    • slibují osobní odběr v prodejně která již neexistuje

Z obchodu přišla jen automatická odpověď s potvrzením objednávky. Po týdnu bez další reakce jsem majitelku kontaktoval telefonicky. Její první reakce byla, že zboží budou následující den expedovat. Poté co jsem ji upozornil, že mám zadaný osobní odběr na prodejně slíbila mi, že k němu budu vyzván e-mailem. Když jsem ji upozornil, že udávaný obchod je několik týdnů zavřený a vyklizený řekla mi, že obchod se stěhuje. Kdy bude přestěhován neví ale zboží určitě dodá. Po dalších několika dnech mi po písemné urgenci přišlo stornování objednávky. Nevím, jak dopadnou zákazníci co platí předem, asi nic moc.

• Po velmi špatných recenzích jsem objednal zboží (dětský nábytek) s podmínkou pouze osobního převzetí pro kontrolu bezvadnosti. Obchod mi sdělil, že kamenná prodejna již neexistuje a zboží se doručuje pouze přes dopravu. Nešťastný krok, jak se zbavit odpovědnosti za vadné zboží a špatných referencí.

Rozhodně nedoporučuji.

Obchod uplně k ničemu.Jenom samé lži o dodání zboží, které nikdy nepříjde.

• Rychlost,ochota.Pekne ceny

Jsem tu vzdy spokojena

• objednávka byla potvrzena, zboží ani po deseti dnech neodesláno

Po potvrzení platby a uplynutí 5dnů jsem volal, kdy že bude zboží odesláno, prý následující den. Od té doby uplynul týden a reakce žádná, telefon nikdo nebere a email žádný nedorazil. Tento obchod rozhodně nedoporučuji.

• Velká výhoda byla že jsem si zboží mohla vyzvednout v kamenném obchodě.
    • Asi žádné

Určitě doporučuji, skvělé ceny rozmanitost zboží, super

• Zadne
    • Komunikace, spolehlivost

Nikdy bych nikomu nedoporucil, vyrizeni reklamace k nicemu, zbozi dorazila jen necela polovina a opet ponicena.

• Poslal upozorneni, ze zbozi nemaji na jinou email. Adresu se shodnym jmenem. Pani byla laskava a email preposlala me. Je pravda, ze druhy den me obeslal samotny obchod.

Pusobi na me lajdacky. Nabizi zbozi, ktere nemaji a ve finale poslou email uplne nekomu jinemu. ??? V dnesni dobe?

• Rychlost a kvalitu

Doporucuji

• Dobrý poměr kvality a ceny výrobku.
    • Rychlé dodání.
    • Drahý a nepřehledný seznam poštovného a balného.

• Objednané zboží nedorazilo a když jsem psala email ohledně objednávky, tak mi nikdo ani neodpověděl. Tak že z mé strany nevyhovující.

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Dobry den,vsude na strankach bylo uvedeno,ze mame planovanou dovolenou od 6.8 do 21.8 tudiz v terminu 9.8,kdy jste udelala objednavku jsme meli dovolenou,tudiz Vam nemel kdo odpovedet a na Vase info chodi automaticka odpoved o terminu dovolene s pozdravem Jandourkova

• Komunikace žádná. Na zboží čekám dodnes a stále nic.

Žádná komunikace s kupujícím.Zboží vůbec nedorazilo. Nedoporučuji !!!!

• Podivna mailova komunikace pani "podnikatelky"

Nemam duvod zde opet neco koupit. Radeji si priplatim jinde.

• Obchod mě zaujal hlavně proto, že nabízel sety nábytku (postýlka+ komoda) za super ceny. Jediný obchod, který jsem našla
    • Zaměňují zboží- objednala jsem si přebalovací podložku na komodu, chtěla jsem trojhrannou v béžové barvě, přišla mi jiná a hlavně pouze dvojhranná

Ceny nábytku mě zaujali a kdo si dá práci s hledáním a kombinováním, tak tady může ušetřit dost peněz oproti jiným obchodům. Jen mě trochu zklamalo, že i když jsou levnější než ostatní, pořád to stojí dost peněz. Objednala jsem si světlý nábytek a kde je v bílé barvě, vypadá, jak kdyby už byl někým použit. Na postýlce byli dokonce dvě malé prasklinky, bohužel nevýhoda nákupu přes internet. Nejsem puntičká, takže zboží nevracím, jen jiným by to mohlo vaadit.

• Nízké ceny
    • Neschopnost dodat zboží v požadovaném a s velkým předstihem dohodnutem terminu

Nábytek do dětského pokoje jsem objednala témeř 2 týdny predem a jak v komentáři objednávky, tak v e-mailové konverzaci s pani Janďourkovou, jsme si potvrdily, ze zboží potřebuji dodat 28.6. Vzala jsem si dovolenou v praci a zajistila si na pomoc tatínka, aby mi nábytek pomohl nastěhovat do domu, protoze jsem v pokročilém stadiu těhotenství. Bohužel se na to pani v e-shopu vykaslala a zboží prijde o den pozdeji, nez jsme byly domluvené. Takze veškerá příprava zbytečná...

• Velmi dobre ceny a siroky sortiment.Rychlost dodaneho zbozi.Vyborna komunikace.Snaha splnit nadstandartni pozadavky..

Nakupuji zde pravidelne a vzdy jsem moc spokojena.Valerie