Přes 2 měsíce jsem čekala v Brně na kočárek Baby Desing Dotty Denim 13. Nakonec jsem objednala v tomto e-shopu a kočárek přišel za 2 dny. Za mě velká spokojenost, kdyby mě to napadlo dřív, ušetřila bych si 2 měsíce nervů :-)

• Na internetových stránkách mě zaujal přebalovací pult - popisek sliboval kvalitu, cena přijatelná.
    • Po příjezdu do obchodu jsme zjistili, že téměř na vše je 30 - 70% sleva.
    • Komunikace mezi pracovníky - když jsme přijeli do obchodu, tak na nás paní prodavačka překvapeně koukala, že vůbec neví, že tam máme nějaké zboží, snažila se dovolat paní vedoucí, zmateně běhala od krabice ke krabici.
    • Reklamace - když jsme skládali přebalovací pult, zjistili jsme, že je velmi nekvalitní, všude byla spousta oděrek na tmavém laminu, vyklepaná dřevotříska, uražené rohy. Vše jsme po domluvě s majitelkou nafotili a vzhledem k tomu, že jsme měli pult sestavený, jsme očekávali alespoň nějakou slevu. Majitelka nás druhý den kontaktovala, že jsme si měli zboží překontrolovat na prodejně a pokud chceme něco reklamovat, tak máme poškozené kusy poslat poštou výrobci (jednalo se o 5 částí přebalovacího pultu).

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Dobry den..zbozi bylo pro Vas pripravene a kolegyne jen hledala kde je primo pro Vas zbozi.Co se tyce reklamace je potreba vzdy si zbozi zkontrolovat.Pokud doma zjistite, ze je poskozene zbozi,tak se resi vzdy standartni reklamaci.Nejsme totiz vyrobci,ale prodejci,proto slevy na poskozene casti nejsou mozne.Nabidla jsem Vam,ze k Vam objedname kuryra,ktery vyzvedne od Vas 3 poskozene casti a ze Vam jej vymenime za nove.Standartni reseni reklamace.Moc nas mrzi Vase reakce s pozdravem Team Amalka-detskyraj

• Výborná komunikace s obchodem i ochota zjistit stav zboží přímo ve skladu.

• nízké ceny
    • komunikace s majitelkou
    • neochota řešit problém s nekompletní zásilkou

už nikdy více zde nebudu nic objednávat
    nedoporučuji!!!

• Vecer jsem volala, rano poslali a druhy den jsem mela kocarek doma. Naprosta spokojenost. Kdyz neco chci, chci to hned a tento obchod splnil me podminky. :-)
    • Zadne mi nejsou znamy

Naprosto uzasne
    Vsem mohu doporucit.

• Obchod nabizi velky vyber zbozi za velmi priznive ceny.
    • Ochotny personal..vzdy mi umi poradit..
    • Zadne

Moc rada v tomto obchudku nakupuji..obcas navstivim i kamennou prodejnu v Trutnove...
    Moc mile pani prodavacky...
    Velky vyber sortimentu..za me rozhodne doporucuji

• špatná komunikace

• Maji napsano u zbozi, ze je skladem a uz pres tyden cekam.

• Objednané zboží nedorazí, prý jej již nemají na skladě, nicméně ho na svých stránkách nabízí dál......
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• - zboží za velmi přijatelné ceny
    • - samozřejmě, že je eshop jen prostředníkem od dodavatele, takže nějaká dodací doba tam holt je, ale opravdu se vyplatí počkat
    • - paní majitelka se snaží vyjít ve všem vstříc pokud je to v jejích silách
    • - takže ještě trochu polepšit komunikaci a za mě perfektní :)
    • - sem tam vázne komunikace, ale paní majitelka se vždycky nakonec ozve :)

- velký výběr zboží za velmi přijatelné ceny oproti ostatním eshopům

• přehled,široký sortiment, akce
    • --

super

Prehledne stranky,na dotaz rychla odpoved,prijemne vystupovani

• - žádné
    • - viz. níže

Ze strany eshopu/obchodu chybí veškerá komunikace!!!
    Po své objednávce musíte pátrat a být trpělivý než Vám někdo vezme telefon. Následně se vymlouvají, že zásilka již byla předána dopravci a že to prověří a dají vědět. Zpět už se ale telefonátu nedočkáte!!!
    Další den paní Janďourková raději nebere telefon a nechá se zapírat, když se Vám podaří zavolat na kamennou prodejnu!!! Výmluvy, že zásilka je dávno u dopravce, ale kupujícího nezajímá, jelikož byla zásilka objednaná u nich!!! Jestli jsou problémy s dopravcem, mají ho vyměnit!!!
    Po sdělení termínu doručení (z naší strany poslední možnost pro dodání zboží) nám opět zásilka nedorazila a po napsání storno objednávky nám bylo sděleno, že objednávku zrušili již po předchozím telefonátu!!! Tak kde to jsme!!!!!
    Takže na závěr.. Radši zapátrejte dál a objednejte zboží jinde, tento eshop NEDOPORUČUJEME!!!!

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Nemam slov..kam az dokazes zajit...tva bujna fantazie me dostava...drive jsi umel napsat sotva dve vety...ted uz pises romany...zacina to byt napinave....jak rikam..recenze si tu muze psat kdokoliv..i muj byvaly ubozak,co si masiruje ego....tak uz brzy ti to panacku skonci...pak se zacnu zase bavit ja...pa

• Dlouhá dodací lhůta i přes to, že zboží bylo skladem... Špatná komunikace.

Tento int.obchod nedoporučuji. Zklamalo mě jednání při řešení a následnému neuznání reklamace. Důkladně si prohlédněte při přebírání zásilky krabici zda není poškozená a zboží nepřebírejte. Zboží přišlo až 12 dní po objednání a komunikace s obchodem byla katastrofa. Často nakupuji přes internet,ale doposud jsem neměla takovou špatnou zkušenost jako s tímto obchodem...

• líbily se mi ceny
    • špatná komunikace

Zboží nebylo posláno ani desátý den - nebo nemám zprávu o tom, že by bylo posláno a paní majitelka zvedá telefon jen někdy takže není možné se s ní domluvit.