• Cenu, kvalitní zboží

Doporučuji, pěkné ceny , kvalita

• ceny

V tomto obchodě jsem nakoupila jelikož má super ceny za zboží, které jsme si vyhlídli s partnerem jinde kde byly skoro o polovinu dražší!
    Takže určitě doporučuji je to kvalitní a krásné zboží.
    Rychlé a spolehlivé jednání.

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Děkujeme za Váš nákup a budeme se těšit na další spolupráci s Vámi s pozdravem team Amálka-dětský ráj

• Rychlost a dobrá komunikace.

Doporučuji.

• Perfektni komunikace ze strany obchodu. Rychlost a ochota zodpovedet jakekoliv dotazy. Prehled o produktu.
    • Zadne jsem nenasla.

Byla jsem nadmiru spokojena. Volala jsem pro vice informaci a ochota poradit byla neskutecna. O danem kocarku jsem se dozvedela spoustu doplnujicich a zajimavych informaci. Naprosta spokojenost i z hlediska ceny, kvality a hlavne rychlosti dodani zbozi. Neda se vubec nic vytknout. Kocarek je prekrasny, presne jako na fotkach. Vrele doporucuji. Dlouho jsem nezazila takovou profesionalitu a pohodovost pri nakupovani.

• Je relativně levný, dovoz z Polska.
    • Komunikace, než jsme se shodli, trvalo to.

Levné zboží, snad vydrží, vše pokupě. Není třeba nakupovat dětské zboží po různých obchodech - platit více poštovného atd. Problém byl trochu v pochopení toho, co chci. Stejně nakonec nedorazilo objednané zboží kompletně v pořádku, musel jsem jednu část vrátit v reklamaci a nyní očekávám správnou. Při standardním objednání by ale neměl být problém. Já jsem chtěl 3-set žirafu do dětské postýlky, která nebyla v nabídce, ale majitelka se dušovala, že mi ji dodá:-)

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Dobrý den, moc se omlouváme, chyba byla na naší straně a správné povlečení 3-díl safari žirafka byl v pátek odeslán a dnes by Vám měl dorazit společností GLS, přidali jsme i dárek za způsobené komplikace s pozdravem Janďourková

• Výborný komunikace obchodu.
    • Zadna

Velká spokojenost
    Nejlepší cena
    Skvěla komunikace

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Děkujeme za váš nákup s pozdravem team Amalka-dětský ráj

ještě jsem postýlku nerozbalila a nesestavila , nevím:-)

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup s pozdravem Team Amalka-dětský ráj

• rychle dodané zboží, které je jinde nedostatkové
    • vynikající komunikace majitelky obchodu a komunikace

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a díky Vám,má naše práce smysl ,děkujeme Team Amálka dětský ráj

• Spolehlivost
    • Nemá

Okamžitá odpověd na dotaz, rychlost doručení, spolehlivost

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup team Amálka-dětský ráj

• nelze platit převodem

byl jediný, kde měli námi vybranou barevnou kombinaci kočárku

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a zastáváme náše moto-pěkně z ruky do ruky s pozdravem Team Amálka-dětský ráj

• Profesionalita

Vrele doporucuji ;)

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Dobrý den, děkujeme za Váš názor,moc si jej vážíme s pozdravem Team Amálka-dětský ráj

Jedinečný doporučuji

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a moc si vážíme za Váš názor s pozdravem Team Amálka-dětský ráj

doporučuji, určitě se na obchod ještě obrátím

• ceny

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup s pozdravem Team Amalka-dětský ráj

• Ke zboží (kočárek) mi nebyl dodán žádný návod, což je jediné negativum, které na nákupu shledávám

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup s pokud u zboží Baby Design Dotty chyběl návod není problém a obratem odesíláme,asi se někde zatoulal,omlouváme se a budeme se těšit na další nákup s pozdravem Team Amálka-dětskýráj

• Nakupuji z domova.
    • Dopravce

Obchod je skvělí i jejich komunikace ale mohl by být lepší a hlavně spolehlivější dopravce.

Reakce obchodu Amálka - dětský ráj

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a vážíme si Vaší informace ohledně přepravce-pokusíme se,co nejrychleji vše napravit.Děkujeme a budeme se těšit na další Váš nákup, team Amálka-dětský ráj