Zboží nebylo skladem ikdyž se ukazovalo že je a obchod to nenapsal,až po optání mi bylo oznámeno že zboží není,zbytečně sem čekal!!!!

Objednávku kterou jsem si 28.5 2021 objednal, ještě nedorazila.

• Katalyzator mi prisel s tiplem na tele!Aspon,by jste meli material dobre zabalit,aby k tomu nedochazelo!Delam auta 20 let ,ale takovou fuserinu jsem jeste nevidel!!Bylo nutne ho predelat,aby na sebe pasoval!Autoklempir Z.

• Výfuk dorazil brutálně omlácený
    • Jako když s ním někdo mlátil o zem
    • Dopravce to býtnemohl Takové díry během přepravy by nikdo udělat nedokázal

Díl byl špatně zpracovány takže na auto nešel použít hned a musel se rozřezat a po předělat....

Zboží bude vráceno

Byla mně doručena spona k výfuku jiná, než kterou jsem objednal. Je mně k ničemu a musím koupit jinou.
    Tlumič výfuku je promáčknutý.

• Zboží měli uvedené jako skladem, nicméně ukázalo se, že ho vůbec nejsou schopni sehnat.

na dotaz telefonicky sdělili, že zboží mají skladem a po dvou dnech na telefonický dotaz řekli, že teprve čekají na dodávku..

Reakce obchodu AAAVYFUKY.cz

děkuji za Vaši reakci. Omlouvám se za zdržení u Vaší objednávky, které bylo způsobeno čekáním dodávky zboží. Vámi objednané díly byly skladem u dodavatele, proto nebyla možná expedice obratem.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

• Katalyzator nefunkcni
    • Nefunkcni

Reakce obchodu AAAVYFUKY.cz

děkuji za Vaši reakci. Je mi líto, že u Vaší objednávky došlo ke komplikaci. V případě, že obdržíte nefunkční zboží, je třeba obratem informovat pracovníky našeho zákaznického centra, kteří by s Vámi jistě domluvili výměnu, případně reklamaci katalyzátoru. U Vaší objednávku neevidujeme žádnou informaci týkající se nefunkčnosti dílu. Pokud si jej přejete reklamovat, postupujte, prosím, dle instrukcí na našich stránkách, případně kontaktujte naši podporu na telefonu +420 558 431 528, vždy v Po–Pá 8:00–17:00.

Děkuji

S přáním hezkého dne

vedoucí provozu

• Obchod uvádí zboží skladem, přitom ho vůbec nemá.

Reakce obchodu AAAVYFUKY.cz

děkuji za Vaši reakci. U Vaši objednávky došlo skutečně k situaci, kdy byl objednaný díl u všech našich dodavatelů nedostupný a nebyla dostupná ani žádná náhrada od jiného výrobce. Jednalo se u výfuk na vozy s datem výroby do roku 1994 a výroba již byla ukončena. Přijměte ještě jednou naši omluvu za nevyřízení Vaší objednávky. V případě, že si budete přát jiné zboží z našich stránek, rádi Vám nabídneme jako kompenzaci individuální cenu na vybranou položku.

Děkuji

S přáním hezkého dne

vedoucí provozu

• Používají lákavou reklamu zboží do dvou dnů je to lež je to do,týdne.

• Zboží dorazilo nekompletní, chyběly šrouby a matky...
    • Výfuk byl tak nekvalitní, že musel být rozřezán a znovu svařen, aby mohl být použit...

Reakce obchodu AAAVYFUKY.cz

je mi líto, že u Vaší objednávky došlo ke komplikacím. V případě, že je zboží poškozené nebo v zásilce něco chybí, je třeba obratem nás informovat, což se nestalo. Dodatečně jsme se tedy dohodli na slevě na zboží. Ještě jednou přijměte omluvu za komplikace. Vynasnažíme se tyto chyby eliminovat.

Jitka Pavlišová
    vedoucí provozu Autodíly PEMA s.r.o.

Objednal jsem si výfuk bosal a k němu matice bosal, ale při montáži jsem zjistil že matice mají standartní závit na rozdíl od šroubu na výfuku kde je závit s jemným stoupáním. Takže jsem musel rychle sehnat nové matky, štěstí že mám dvě auta

• Zboží, které je uváděno, není skladem a ani na objednání

• Rychlá komunikace
    • Přijatelná cena
    • NEKVALITNÍ výrobek

Připlatil jsem si za kvalitnější výfuk Bosal (totožný s nabídkou Auto Kelly) oproti o polovinu levnějšímu výfuku no name. Nechal jsem namontovat a výfuk je příšerný, dle servisáka je poškozená nejspíše přepážka v tlumiči výfuku - výfuk nesnesitelně rezonuje. No samozřejmě nemohu nic reklamovat (sundání zadního dílu za 350,- + měsíc bez tlumiče s nejasným výsledkem reklamace) a pro reklamaci je dle informace infolinky potřeba samozřejmě zaslat zpět. Takže mi zbývá jen poděkovat a dílům u PEMA se obloukem vyhnout...

Dobrý den vážený pane,

velmi mě mrzí, že jste s nákupem nespokojen a vnímáte naši firmu jako neseriózní.

Výrobky Bosal dodáváme v kvalitě, jak ji výrobce nabízí. Nárok na reklamaci máte v každém případě po 2 roky od nákupu.

Rozumím tomu, že nutnost reklamovat je vždy z principu ta méně příjemná záležitost, přesto pokud se skutečně vyskytla závada, je opravdu jediná možnost výfuk zaslat zpět na reklamaci a posouzení.

V případě, že se prokáže výrobní vada, reklamaci samozřejmě vyřešíme k Vaší spokojenosti co nejdříve to bude možné.

Děkuji za pochopení a věřím, že na naši firmu nezanevřete, snažíme se, aby byl každý zákazník maximálně spokojen.

S pozdravem Vladislav Müller
    Autodíly PEMA

• Špatně zabalené díly k sobě a vlivem přepravy se vzájemně poškodili.

• zboží není skladem

Zboží není skladem objednávka nedorazila celá, po telefonické dohodě přišla i trubka ale jiného výrobce a dražší než objednána.

Zbozi uvadene jako skladem ve skutecnosti nemaji a to ani v alternative,ktera ma byt dle systemu take skladem. Objednavku s omluvou zrusili a zbozi stale sviti skladem. Typicky neseriozni eshop a nahradnimi dily.

Prisel mi komplet vyfuk omotany igelitem obcas nekde karton obal byl na mnoha mistech podreny , tlumic na jednom miste promackly.... a dale pak nechapu jak mi mohli poslat vyfuk se zaporovanym svarem... celkove ty svary to je neco....nechapu kam jsme se to dostali , priste vezmu radeji polsko na nic si nehrajou jsem zklamany znackou bossal absolutne tam chybi vystupni kontrola nebo jsem nedostal original.....normalne bych vyfuk vratil , ale co delat kdyz je patek vecer a rano je treba vyjet