• V životě už tam nic neobjednám.

Reakce obchodu AAAVYFUKY.cz

děkuji za zpětnou vazbu, zcela chápu Vaše rozhořčení. Mrzí mne, že naší chybou při kontrolách v informačním systému nebyla odhalena zakázka, která byla zdržena pro nedostupnost jednoho kusu výfuku.

Tyto situace běžně obratem se zákazníky řešíme, ve Vašem případě se tak naší chybou nestalo, za což se omlouvám.

Věřím a byl bych potěšen, kdybyste se v budoucnu rozhodla u nás ještě nakoupit, abychom mohli dokázat, že šlo o ojedinělou situaci a zakázky vyřizujeme ke spokojenosti všech zákazníků.

Autodíly PEMA

zboží dorazilo ale výfuk byl viditelně "pobouchaný" na několika místech.

• Žádné
    • Špatná komunikace, nedochvilnost, neschopnost dodat i na podruhé správné zboží

Už nikdy více.

Dobrý den vážený pane,

prošel jsem Vaši objednávku a zcela chápu Vaši nespokojenost.

V některých případech se stane, že je zboží nedostupné, v takovém případě dohodneme náhradu. Ve Vašem případě se ještě, přes všechny kontroly, které máme, vyskytla chyba v expedici a bylo zasláno špatné zboží.

Za chybně vyřešenou objednávku se tímto omlouvám. Uděláme maximum pro to, aby se chybná expedice v budoucnu neopakovala.

Autodíly PEMA

Tlumič byl doručen potlučený v nepoškozeném obalu. Vrácení znamená další náklady a ztrátu času. Kvalita provedení ale uspokojivá.

• objednáno 18.4,má dorazit má 5.5.2017

Dobrý den pane Švejdo,

mrzí mne, že Vaše zakázka byla vyexpedována se zpožděním, jak uvádíte.

Šlo o dočasnou nedostupnost kabeláže u našeho dodavatele, jakmile byla kabeláž naskladněna, ihned jsme Vám zásilku odeslali, zároveň máme toto zboží také na vlastním skladu k okamžité expedici.

Za zpoždění v dodávce se tak omlouvám, vzhledem k množství položek se někdy může stát, že je zboží vyprodáno a na dodání nové várky od dodavatele se může nějakou dobu čekat. Věřím, že každý další nákup proběhne přesně dle Vašeho očekávání.

• RICHLE DODANI
    • ZBOZI DORAZILO POSKRABANE KDYBYCH ZBOZY NEPOTREBOVAL TAK NUTNE TAK BYCH HO VRATIL

objednal jsem si tlumič vyfuku , dorazil obochany a promačkany jako by ho přejelo nakladni autoto .nemluvim o přepravci, ktery mi ho nechtel vzit spet abych si to vyridil s obchodem když jsem mu po dvou minutach volal, když odjel. Nasledně mi poslali druhy vyfuk ve stejnem ne v horsim stavu po rozbaleni, tak jsem to vzdal, přeci si nebudeme posilat tlumic tam a spět.

• Nějaký rádoby odborník mi poradil,ale kdybych si to objednal podle svého uvážení,udělal bych lépe.

Obchod slušný,ale lidi na prd.

Dobrý den vážený pane,

mrzí mne, že zkušenost s naším obchodem vnímáte negativně.

Prozkoumal jsem Vaši objednávku a její vyřízení. Našel jsem objednání zboží, následující den dotaz a poté storno objednávky, zboží od nás v tomto případě nebylo expedováno.

Pokud jste od nás obdržel odpověď, se kterou jste nebyl spokojen, omlouvám se, věřím, že naši lidé, kteří se věnují zákazníkům, odpovídali dle nějlepšího vědomí. Jsem přesvědčen, že pokud nám dáte znovu příležitost, proběhne celý nákup na 100% tak, jak očekáváte.

S přáním hezkého dne Vladislav Müller
    Autodíly PEMA

• Kurýrní služba. Nákup proběhl v pořádku, ale dovoz zboží už očekávám 10 dní a zatím neproběhl.

Obchod proběhl v pořádku, ale kurýrní služba In-time zatím nebyla schopna ani po 10 dnech dodat požadovaný výrobek. Tím celý obchodní proces dost snižuje.

Dobrý den vážený pane,

je mi velice líto, že Vám nebyla objednávka doručena v očekávaném termínu.

Snažíme se s přepravní službou komunikovat na zlepšení dodávek, přesto se někdy logistické zdržení vyskytne, za což se omlouvám a věřím, že příští nákup proběhne bez komplikací.

S přáním hezkého dne Vladislav Müller
    Autodíly PEMA

• Největší slabina obchodu je smluvní přepravce firma InTime.

Obchod sice předal přepravci objednané zboží rychle,ale to bylo vše. Přepravce nekomunikuje a když sem žádal o pomoc obchod tak sice nápravu slíbil,ale už se neozval. Zboží předáno přepravci 6.12.(druhý den po objednání),ale 14.12. zboží stále nedorazilo....

Dobrý den vážený pane,

mrzí mne, že s doručením výfuku byly komplikace.

Máme informace, že některá centrální depa nejen přepravce InTime mají letos skutečně kapacitní problém. Byť se přepravce snaží potíže řešit, ne vždy se to podaří. Přepravní služby letos hlási naprosto vyjímečnou sezónu.

Protože ve chvíli, kdy zboží předáme přepravci, nemůžeme již s doručením nic dělat, rád bych Vám jako kompenzaci za zdržení doručení nabídl slevu 10% na Váš příští běžný nákup u nás. Postačí odvolat se na mé jméno a uvést číslo zakázky nebo faktury současného nákupu.

Vzhledem k tomu, že dle informací dopravce Vám byl výfuk již doručen, věřím, že Vás drobná kompenzace z naší strany potěší a že v budoucnu zůstanete naším spokojeným zákazníkem.

Děkuji za pochopení. S pozdravem Vladislav Müller

• výborná cena

kontrolovat pečlivě dodané zboží

Výfuk od firmy Bosal není kvalitní výrobek. Přesně to není kvalitní svár u výrobků. Určitě cena musí být levnější.

• Zboží bylo za dobrou cenu a bylo rychle doručeno.
    • Výfuk byl zabalen pouze v několika vrstvách igelitu a dorazilo pomlácené zvláště největší díl, zadní část výfuku měla v sobě několik důlků a prohlou koncovku i přes to že jde o poměrně silný plech. V případě nákupu doporučuji vyžádat si u prodejce lepší zabalení.

• Maji tam bordel a ani nevi co je v objednávce a poslou jenom část misto celé obednavky

Dobrý den vážený pane,

mrzí mne, že u Vaší zásilky došlo ke komplikacím. Po prověření Vaší objednávky jsme objevili chybu, kdy za určitých okolností šlo na jednom z našich eshopů zakoupit neaktuální zboží tak, jak se to stalo Vám. V důsledku této vyjímky nepracovaly kontrolní mechanizmy správně a byla Vám odeslána objednávka bez této nedostupné položky.

Za toto pochybení se omlouvám, již pracujeme na úpravě systému, aby ke stejné události nemohlo znovu dojít a jako omluvu nabízím slevu 5% na příští nákup u nás. Postačí uvést Vaše jméno, na které byla objednávka provedena a odvolat se na tuto komunikaci.

Děkuji za pochopení.
    Autodíly PEMA

• Cena výrobku je podstatně nižší, než u originálu
    • Výrobek je z měkké (nočníkové)oceli, síly 1,2mm

Zakoupený výfuk dorazil pohmožděný (promáčklý), pravděpodobně vlivem nešetrné přepravy. Kvalitou materiálu zjevně nevydrží tolik, co originál. Je pak otázkou, zda si nepřiplatit za originál (určitě bude sloužit déle) a ušetřit si práci s předčasnou opětovnou výměnou.

Reakce obchodu AAAVYFUKY.cz

děkujeme za objednávku a za Vaši zpětnou vazbu.

Pokud je jakákoliv zásilka během přepravy poškozena, je vždy možné takové poškození řešit. Postačí informovat přepravce a prodejce, podle konkrétní situace se poté dohodneme na řešení či případné výměně.

K Vašim obavám o kvalitu materiálu bych doplnil, že ač se Vám může zdát materiál subjektivně jakkoliv méně kvalitní, prodlouženou záruku 36 měsíců poskytujeme dlouhodobě a to právě proto, že ani s levnějšími výfuky potíže nebývají.

Proto pevně věřím, že i Vám bude zakoupený výfuk sloužit spolehlivě po mnoho let tak,jak od něj očekáváte.

Autodíly PEMA

• Výborná navigace na webu, prvotní cena.
    • Suzuki Ignis - zadní výfuk: Ke spojovacím šroubům chyběly matice (navíc s jiným - asi japonským stoupáním), šrouby na webu byly uvedeny jako potřebné 4ks, stačily však 2ks. Totéž pro pružiny. Navíc na originálním dílu byly tyto matice přímo navařeny na zadním dílu výfuku, kdežto na dodaném Bosalu byly jen díry. Sváry neošetřeny ani nějakou základní barvou. Zaplatil jsem zbytečně za šrouby a pružiny navíc cca 200,- Kč + automechanik, ale toto jsem dále neřešil (poštovné, telefon, zabalit ...). Automechanik pak vše vyřešil, v domácích podmínkách jsem však výfuk proto nevyměnil a tím pádem neušetřil.

• - levná cena nekvalitního zboží
    • - nekvalitní zboží

Zakoupil jsem si taž. z. přišlo mi, nebyla v něm faktura, vyřízeno přes e-mail. Paní se divila a skoro ze mě udělala zloděje faktur, že prý je vždy u zboží... Jako bych snad měl zapotřebí psát si o fakturu kdybych ji již měl -.- !

• Zajmava cena
    • doprava Hruza komunikace z dopravcem skandal dodani skandal hruza

pokud budete met dopravu zdarma tak si vyberte sami sveho dopravce toho co me poslal eschop skandal radci jsem si tu dopravu mel zaplati a mel bych o par sedivych vlasu min

Dobrý den vážený pane,

mrzí mě, že máte s dopravou zboží negativní zkušenost. Věřím však, že se jedná o ojedinělou událost a příští nákup proběhne zcela v pořádku.

Pokud byste měl zájem, budeme rádi, pokud nám Vaši příhodu s přepravní službou popíšete (například mailem), abychom ji mohli předat kompetentním pracovníkům a do budoucna tak eliminovat případné další negativní zkušenosti.

S pozdravem Vladislav Müller

• objednané zboží, které měli skladem, nebylo a nebyli schopni ho sehnat

• maji vše co potrebuji

v pohode