• aaavyfuky měly schémata výfuků, což u pemavýfuky postrádám
    • zadní tlumič výfuku pro škoda Octavia 1.6 od Polmo přišel zabalený už dobitý jako zvíře.
    • Občas problém najít dobrou sponu
    • Cena dopravy

Je to eshop, kde nakupuji výfuky nejčastěji už asi 4 roky. Bohužel mě zklamali, když táta přivezl výfuk od této firmy, a po vybalení, kdy pod neporušenou folii byly konce výfuku zabaleny ještě v kartonu, jsem objevil konce domlácené, a trubku ke středovému dílu jsem musel rovnat, protože byla domlácená tak, že do ní nešel středový díl zapasovat.

Navíc skončila stránka aaavyfuky, a přímo odkazuje na pemavyfuky, kde už chybí schémata výfuku.

Zboží nebylo skladem ikdyž se ukazovalo že je a obchod to nenapsal,až po optání mi bylo oznámeno že zboží není,zbytečně sem čekal!!!!

• Perfektní a příjemný personál

Objednávku kterou jsem si 28.5 2021 objednal, ještě nedorazila.

• Katalyzator mi prisel s tiplem na tele!Aspon,by jste meli material dobre zabalit,aby k tomu nedochazelo!Delam auta 20 let ,ale takovou fuserinu jsem jeste nevidel!!Bylo nutne ho predelat,aby na sebe pasoval!Autoklempir Z.

Dobrý obchod, spokojenost.

• Nízká cena
    • Široký sortiment
    • Měnící se ceny

Celkově nákup hodnotím jako dobrý.
    Níže ovšem mé zkušenosti :
    -Neobdržel jsem potvrzovací email objednávky (nespadl ani do spamu) po dvou dnech jsem si volal zda se vůbec podařila vytvořit.
    -Během tří dní se na produktu vystřídaly asi tři cenovky v rozmezí cca tří set korun.
    -V danou chvíli se na eshopech společnosti pema vyskytují stejné produkty s různou cenou.
    -Upřednostnil bych jeden, ale pořádný eshop.
    Hodně zdaru.

• zboží do tří dnů

• Výfuk dorazil brutálně omlácený
    • Jako když s ním někdo mlátil o zem
    • Dopravce to býtnemohl Takové díry během přepravy by nikdo udělat nedokázal

• perfektní a bezproblémový

• Kvalitní zboží, rychlost dodáni, palec nahoru.

Rychlost dodání, jeden den objednáno a druhý den bylo zboží doma. Kvalita, komunikace. Vše bez problému.

• rychlá doprava

Všechno v pořádku, rychlé dodání a kvalitně zabaleno = spokojenost

• Kvalita zboží, velký výběr zboží, rychlost dodání, komunikace

• Špatná komunikace po objednání přijde správa až za 4 dny jak je na tom objednávka, jestli musíte ještě čekat nebo že to posílají

Musela jsem zbozi vratit

Perfektní reakce na mnou zaviněný problém. Chválím.

vše dorazilo rychle a v naprostým pořádku :)

Komunikace na dobré úrovni. Při nedostupnosti zboží byl nabídnut náhradní produkt.

Zboží dorazilo v pořádku, ale balení bylo neuspokojivé. Zadní a střední díl výfuku byl několikrát oblepen čirou kancelářskou páskou, která šla velice špatně dolů. Za mne by stačila pouze strechovací fólie, která byla použita pro zabalení celého balíku.

• Nízké ceny