• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Prodejce zaslalzboží s prošlou zárukou a odmítl jej vzít zpět.

Je tp prodejce z kategorie tzv. ŠMEJDÚ

Dobrý den pane Lachnere,

rádi bychom Vás upozornili, že jste si expirační zboží s výraznou slevou koupil sám na eshopu. U produktu i v objednávce jste měl expiraci uvedenou. Pokud jste si toho nevšiml tak nás to mrzí, ale nabídli jsme Vám, že zboží můžete vrátit, to jste, ale odmítl.

Bohužel víc pro Vás udělat nemůžeme.

• Zbozi mi dorucili do alza boxu misto do ruky, kuryr mi nebral tel, zbozi z boxu neslo vyndat, hruza.

Dlouhá doba dodání

• pokud chcete využít najednou několik dárkových poukazů, není to možné a musíte platit zbytečně několikrát poštovné a nesmyslně vám přijde několik balíků místo jednoho

• Zboží dorazilo v pořádku. Ale svítící obojek nefunguje tak jak by měl. Když pes chodí tak vše v pořádku, ale jak začne běhat, tak obojek povolí a padá. Zapíná prostě nefunguje tak jak by mělo

9.12.2023 objednáno a zaplaceno zboží. Po tel. urgenci přislíbeno, že bude odesláno. Doposud nedorazilo!

• Objednávka ne dorazila.

• Dříve jsem objednala, ještě ten den zboží dodáno až domů.
    • Asi po změně vedení,v neděli večer objednávám s tím, že nově rozvoz po, st, pá... ok. Zboží dostávám až v pátek, až po tom co si to obvolám, kde mám tedy zásilku. Žádné vyrozumění že strany obchodu, že třeba nestíhají.. podotýkám, že bydlím v centru města a k nám to mají ze skladu cca 5km.. Asi změním obchod.. bohužel.

Zbozi stale nedoruceno.Obchod se ozval az po moji urgenci.

Reakce obchodu zvireci-potreby.cz

Paní Sajdlová, děkujeme za hodnocení. Rádi bychom Vás, ale upozornili, že jste si objednala zboží s delší dodací dobou. Na dostupnost jste byla při objednání u zboží upozorněna.
    Děkujeme za pochopení.

Na výrobek čekám už 2.týden

Dobrý den Katko,

vaši objednávku evidujeme, ale objednala jste si zboží s delší dostupností, na kterou jste byla upozorněna jak přímo u produktu tak v nákupním košíku.

Děkujeme za pochopení.

• bez komunikace

Zboží objednáno 9.8. - dnes je 21.8. nikdo mě nekontaktoval, zboží nikde, stav objednávky nezměněn od objednání.

Ani jedno,na to že má obchod zboží skladem tak už to trvá dlouho-myslím jeho doručení...je úplně jedno že skladem externě.Zboží jsem objednával 12.7. a stále ho nemám!!!

Reakce obchodu zvireci-potreby.cz

objednávku jsem prověřil a bohužel chybou skladu nebyla do dnešního dne odeslána. Ihned došlo k nápravě a dnes Vám balík odchází. Zboží bylo skladem, ve vašem případě se jednalo o lidskou chybu, kdy nedošlo k uzavření objednávky.

Moc se omlouváme :-(

• nebylo dodáno druhové zboží,které bylo zaplaceno,na reklamaci prodejce nereaguje.

• Dlouhá dodací lhůta

Záměna balíčku.... Komunikace ne zcela dobrá.... Pro špatný balíček přijel kurýr o den později, než mi bylo slíbeno... Nyní, 3 týdny od zaplacení dobírky, zboží stále nedoručilo... Na telefonický dotaz mi bylo sděleno, že z objektivních důvodů se vše prodloužilo, a že dnes odeslali - tak snad, uvidíme ale avízo o tom, že se vše protáhne jsem nedostal... Tak snad přijde, ale .....

• Nedodržují slibovaný termín expedice

Negativní hodnocení dávám vlastně z jediného důvodu, a to z následujícího: Zboží jsem potřeboval na sobotu, tak jsem hledal eshop s rychlou expedicí a tento uváděl u každé mnou objednané položky "skladem, toto zboží vám odešleme již zítra". Zboží jsem objednal v úterý na večer. Chápu, ve středu byl svátek, nicméně až v pátek na večer mi přišla zpráva od přepravce, že převzali zboží od odesílatele. Takže zboží dorazilo samozřejmě až v pondělí, nicméně to už bylo pozdě. Takže bohužel, jinak bych neměl jedinou výhradu.

Bazének vydržel ani ne dvě minuty. Hned jak jsem připojila vodu, prasknul.

Reakce obchodu zvireci-potreby.cz

velmi nás mrzí vzniklá situace. Prosím zašlete nám fotky poškození na email a vrátíme Vám peníze.
    Pěkný den, tým Zvířecí Potřeby

Nakupovala jsem na e-shopu po několikáté a vždy bylo vše v pořádku.
    Při poslední objednávce mi bylo doručeno zboží v pomačkaném obalu - chápu, to je chyba dopravce, ale v balíčku chyběla jedna věc a to konkrétně Halti výcviková ohlávka, kvůli které jsem objednávku vytvořila. Nutno dodat, že obal nebyl nijak otevřený, nebo rozbalený, byla to jen mírně pomačkaná krabice, tudíž z ní ohlávka určitě nevyskočila.

Chtěla jsem nakoupit tady, protože jsem měla e-shop odzkoušený z předchozích objednávek i když konkurence měla ohlávku výrazně levnější. Při mé smůle se často setkávám s problémy i u ověřených e-shopů, kdy několikrát kontroluji všechny recenze a i přesto je s mou objednávkou vždy nějaký problém :D Raději jsem si tedy připlatila za e-shop, kterému jsem věřila.
    Na faktuře ohlávka je, zaplacená samozřejmě byla, ale v balíku prostě chyběla.
    Psala jsem hned e-mail s prosbou o zaslání uhrazené ohlávky. Nedostala jsem žádnou odpověď a ohlávka také stále nikde.
    Obchod mě velmi zklamal a pokud se tato situace nevyřeší, tak pravděpodobně už víckrát neobjednám.

Nemohu ohodnotit.proroze po 11 dnech od objednávky mi zboží ještě nedorazilo

Dobrý den paní Vágnerová,

objednávka Vám byla odeslána 18.11.2021.
    Pokud Vás doposud z ČP nikdo nekontaktoval informujte nás.

Tým Zvířecí Potřeby.