• Velmi nevhodná komunikace s klientem po telefonu. Od prvního zvednutí až po závěr. Nepředstavení se do telefonu, ani jménem ani firmou,po zazvonění se mi ozve : nooo....a celkově komunikace na velmi špatné verbální úrovni.

Je to již 10 DNÌ. A porat jsem nedostala zbožì!!!! Objednavku jeste přijmuli a slibovali ze do 10 dnu dorazì ...!!! NIC!!!

Reakce obchodu zpátky k bylinám

Dobrý večer,
    chyba nastala na straně pošty, pošleme Vám Vaši zásilku ještě jednou a snad se vše vyřeší k oboustranné spokojenosti.

• výhody? Bohužel žádné
    • slabin mají opravdu hodně. Nespolehlivost, komunikace otřesná, vlastně téměř žádná.

Nedoporučuji ani za zlatý prase. Pokud se nechcete jen rozčilovat, tak se tomuto obchodu vyhněte.

• do dnešního dne mi neodpověděli,pouze automat

• mají zde zboží, které jinde nenajdete.
    • doručování, dlouho vše trvá

pokud by blo zboží včas odesláno, bylo by to fajn

• -špatná komunikace
    • -laxnost k dodací lhůtě
    • -špatná informovanost o objednávkách
    • -nepřesné údaje v potvrzení objednávky(chybí údaje o dopravě)

Zdlouhavý proces, pokud některá položka objednávky není na skladu, očekávám, že obratem budu o této skutečnosti informována a ne že se mi až po více jak týdnu ozvou, že zboží není, pak čekám další týden, až nakonec objednávku zruším.
    A poté ještě po mě chtějí zaplatit 120,- Kč za nepřevzetí dobírky.
    Můj první a poslední nákup na tomto webu.

• vůbec netuším v jakém stádiu je má objednávka, která je již víc jak týden zaplacená a zatím stále nedoručená

• Nabízí doručení regionálním zástupcem, ale komunikace s ním je katastrofa.

Důvodem byla možnost osobního vyzvednutí nebo doručení regionální zástupcem. Ten zavolal, domluvil si termín doručení a pak bez omluvy nedorazil. Až po urgenci si dolmuvil nový termín. Určitě nedoporučila, nejsou spolehliví, slibované termíny jim nic neříkají.

• 1 bodů
    • Neupozornili na víčka u skleniček,které pravděpodobně nejsou součástí.Takže mám skleničky na byliny ,ale bez víček .Vtipné cooooooo

Upozornit mailem,zákazníka,nato,že skleničky nemají uzavírací víčka,by nebyla taková ztráta času.A skleničky pořádně zabalit,1 skl.byla rozbitá

Reakce obchodu zpátky k bylinám

víčka jsou součástí, vše je už napraveno, bohužel jsme se o chybě dověděli až z této recenze...